Popis produktu

 

 

Realistický a prirodzený obraz, ktorý vás pohltí

Už aj u vás doma z pohodlia obývacej izby si môžete vychutnať realisticky a prirodzený obraz ako v kine, a to prostredníctvom moderného ULTRA HD LG 40UB800V televízoru s uhlopriečkou 101cm/40´´. Kľúčovým prvkom obrazovky je jej panel, pretože práve on určuje kvalitu televízora. Panel IPS 4K uprednostňujú všetci nároční zákazníci. Vyznačuje sa neuveriteľnou a vernou reprodukciou farieb s rozlíšením 4K, ktoré nachádza uplatnenie aj v odvetviach ako je televízne vysielanie alebo medicína, keďže si vyžadujúcich nekompromisnú precíznosť. Za kvalitou obrazu stojí aj bodové  rozlíšenie, ktoré je 3840 x 2160 bodov a EDGE LED podsvietenie obrazovky.

Široký pozorovací uhol a stabilná obrazovka

Vždy ste chceli mať možnosť vychutnávať si dokonalý obraz, z ktoréhokoľvek miesta v izbe? Vaše sny sa stali skutočnosťou. S televízorom ULTRA HD LG 40UB800V je úplne jedno odkiaľ sa na obraz pozeráte. Stále si môžete vychutnávať farby v najvyššej možnej kvalite. Z každého miesta pred TV budete na paneli IPS sledovať obraz s dokonalými farbami a kontrastom.

Neuveriteľne realistický zvuk

Moderný televízor ULTRA HD LG 40UB800V je k dokonalému obrazu vybavený aj dokonalým zvukom. Zvuk je nielen výkonný ale aj viackanálový. Dopredu orientovaný systém reproduktorov je viac-menej integrovaný do televízora. Práve vďaka systému reproduktorov si odteraz môžete dopriať skutočne bohatý, výrazný zvuk, ktorý vás viac vtiahne do deja. Ak hľadáte viac ako len obyčajný televízor, moderný televízor od spoločnosti LG je presne to, čo naplní vaše predstavy o ideálnom televízore.

Pripravený na budúcnosť

LG Ultra HD 4K TV prináša novú generáciu digitálneho vysielania so vstavaným 4K HEVC dekodérom, ktorý bude budúci štandard pre 4K kompresie videa. Teraz si môžete vychutnať 4K kvalitný obsah prostredníctvom internetového vysielania alebo USB bez nutnosti podpory z nejakého zvláštneho zariadenia. Užite si 4K obsah pomocou externých zariadení s HDMI 2.0 kompatibilných.

Pripravený na budúcnosť - LG 40UB800V

Triple XD Engine

Procesor LG Triple XD Engine, ktorým je televízor vybavený sa stará o produkciu veľmi kvalitného obrazu s dokonalými farbami, kontrastom a jasom.

Smart TV - NETCAST

S televízorom LG 40UB800V si môžete dopriať množstvo streamovej zábavy a aplikácií. Napríklad si môžete vychutnať množstvo aplikácií, interaktívnych hier a VOD služieb.

Panel IPS

Kľúčovým prvkom, ktorý určuje kvalitu televízora LG 40UB800V je panel. Panel IPS sa vyznačuje dokonale prirodzenou reprodukciou farieb. Široký uhol pohľadu umožní vychutnať si farby v najvyššej kvalite z akéhokoľvek miesta a tiež sledovať obraz so stabilnými farbami a kontrastom.

Panel IPS - LG 40UB800V

Skvelý ovládač

Ovládanie tohoto televízora bude hravé a zábavné. K dispozícii máte koliesko, gestá a hlasové pokyny - ovládanie je takto pohodlné a príjemné. Napríklad pomocou kurzora postačí len ukázať a kliknúť, pomocou kolieska sa jednoducho posúvate ako s myšou nakoniec, príkazy zadávate jednoduchým gestom. Aké jednoduché!.

Rýchly štart - LG 40UB800V

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg

Zvuk

Dolby technológie: Dolby Digital

Konektivita

Vstup súčasti videa (YPbPr / YCbCr): 1
Verzia HDMI: 1.4
Rozhranie Common Interface Plus (CI+): Áno
Pripravené na WLAN: Áno
iWi-Fi Direct: Áno

Funkcie

Funkcia teletextu: Áno

Funkcie manažmentu

Inteligentné režimy: Photo, Štandardný, Šport, Film, Hra, osobné

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka (s podstavcom): 900 mm
Hĺbka (s podstavcom): 217 mm
Výška (s podstavcom): 568 mm

Smart TV

Internetová televízia: Áno

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore