LG 43UR80003 (2023)


Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 108 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Apple Home Kit, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info


Cena 359,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,18 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,6 / 5

19×

93.3% Kvalita
Výborná

91.3% Hodnota za peniaze
Výborná

19 + nakupů

Zobraziť 19 recenzií

Popis produktu

Smart LED televízor LG 43UR80003LJ s uhlopriečkou 43“ (108 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840×2160) a procesorom α5 šiestej generácie s podporou AI prinesie do vašej domácnosti úchvatný obraz so sýtymi a žiarivými farbami.

Objavte aj tie najmenšie detaily

Televízor LG s rozlíšením UHD a technológiou HDR10 Pro prináša optimalizované úrovne jasu a s nimi živé farby a pozoruhodné detaily. (HDR10 Pro nepredstavuje formát, ale vlastné dynamické mapovanie odtieňov spoločnosti LG použité na každú snímku obsahu HDR10.)

Procesor α5 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K

Procesor α5 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K posúva televízory LG s rozlíšením UHD na vyššiu úroveň a prináša vám pohlcujúci zážitok. (86-palcový model UR80 je vybavený procesorom α7 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K.)

Výnimočný obraz

 • Objavte rozlíšenie 4K po novom - Sledujte obsah, ktorý nemá rozlíšenie 4K, na veľkej obrazovke UHD v rozlíšení 4K, a vychutnajte si čistotu a precíznosť každej snímky. (Kvalita obrazu sa po konverzii líši v závislosti od zdrojového rozlíšenia.)

 • AI Sound Pro - Algoritmy hlbokého učenia funkcie AI Sound Pro zdokonaľujú zvuk tak, že konvertujú 2 kanály zvuku na 5.1.2-kanálový virtuálny priestorový zvuk, takže sa môžete tešiť na maximálny zvukový zážitok pri sledovaní obľúbeného obsahu. Nastavenia zvuku sa upravujú automaticky podľa toho, čo práve sledujete. (86-palcový model UR80 je vybavený procesorom α7 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K.; Modely UR78 a UR73 ponúkajú konverziu na 5.1-kanálový virtuálny priestorový zvuk.)

 • Ovládanie jasu s podporou umelej inteligencie - Ovládanie jasu s podporou umelej inteligencie zabezpečí dokonalú úroveň jasu pre akékoľvek prostredie a prispôsobuje ho okolitému interiérovému osvetleniu.

Televízor s rozlíšením UHD

Sledujte svoj obľúbený obsah úplne zblízka na mimoriadne veľkej obrazovke tohto televízora s rozlíšením 4K UHD. 

Soundbary LG

 • Ideálna voľba pre dokonalý zvuk – Spojte sledovanie svojho obľúbeného obsahu s krištáľovo čistým zvukom v pôvodnej kvalite.

 • WOW Interface a diverzifikované nastavenia – Ak je soundbar pripojený k televízoru LG, automaticky sa prepne do režimu Soundbar. Okrem toho si budete môcť vybrať spomedzi 3 ďalších režimov pre maximálny zvukový zážitok. (Táto funkcia je k dispozícii len pre modely televízorov z roku 2023. Podpora sa líši v závislosti od modelu.; Podpora funkcií sa líši v závislosti od modelu Soundbaru.)

WebOS 23 New Home

 • Prispôsobenie podľa vašich predstáv – Či už ide o obľúbený obsah alebo preferovaný spôsob sledovania, webOS 23 New Home predstavuje centrum, ktoré sa vám prispôsobí. (Dostupnosť služby sa môže líšiť v závislosti od regiónu alebo krajiny.; Pre služby OTT sa vyžaduje samostatné predplatné.)

 • Môj profil – Získajte prispôsobené odporúčania filmov, prehľad zápasov a svoje vlastné oznámenia, a to všetko na jednom mieste. (Zobrazenie obsahu môže byť obmedzené v závislosti od regiónu a sieťového pripojenia.; Vytvoriť možno neobmedzený počet profilov, na domovskej obrazovke sa však zobrazí maximálne 10 profilov.)

 • Rýchla karta - Vytvorte si vyhradené karty svojich obľúbených aplikácií a služieb. Usporiadajte ich podľa svojich predstáv a rýchlo prejdite na svoj obsah.

 • AI Concierge - Získajte odporúčania nového obsahu na sledovanie na základe histórie hlasového vyhľadávania. (Dostupnosť služby môže závisieť od regiónu a príslušného modelu.; Kľúčové slová možno poskytnúť len v krajinách, ktoré podporujú spracovávanie prirodzeného jazyka (NLP) pre príslušný jazyk.)

 • Inteligentná kamera LG - Vďaka jednoduchej inštalácii a tenkému dizajnu je umiestnenie inteligentnej kamery LG na veľkú obrazovku absolútnou hračkou. (Inteligentná kamera LG sa predáva samostatne.)

 • Inteligentný asistent a pripojenie - Televízor LG s rozlíšením UHD posúva praktickosť na vyššiu úroveň, pretože podporuje integrovanú službu Amazon Alexa a služby Apple AirPlay, HomeKit a Matter. (Podporované služby a funkcie Matter sa môžu líšiť v závislosti od pripojených zariadení. Počiatočné pripojenie služieb ThinQ a Matter by sa malo uskutočniť prostredníctvom mobilnej aplikácie ThinQ.; Podporované ponuky a aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.; Dostupnosť ovládania hlasom sa môže líšiť v závislosti od konkrétneho produktu a krajiny.; Podpora služieb AirPlay 2 a HomeKit sa môže líšiť v závislosti od regiónu.; Podpora služby Amazon Alexa sa môže líšiť v závislosti od jazyka a regiónu.)

Zážitok ako v kine u vás doma

 • Pohlcujúci zážitok ako v kine - Sledujte obsah v rozlíšení 4K a vychutnajte si zážitok zo sledovania ako v kine.

 • Režim Filmmaker Mode - Vychutnajte si filmy tak, ako si to predstavoval režisér bez úprav textúr alebo ďalších vizuálnych nastavení filmu. (Podpora režimu sa môže líšiť v závislosti od krajiny.)

Nekonečný obsah

Užite si svoj obľúbený obsah z najväčších streamovacích platforiem priamo na tomto televízore s rozlíšením UHD. (Vyžaduje sa predplatné služby Netflix.; Dostupnosť obsahu a aplikácií sa môže líšiť v závislosti od krajiny alebo regiónu.; Služba Apple TV+ a/alebo vybraný obsah nemusia byť k dispozícii vo všetkých regiónoch.; V prípade služby Apple TV+ sa vyžaduje predplatné.; Podporované služby sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.; Počet kanálov a dostupný obsah sa môžu líšiť v závislosti od produktu a oblasti.)

Unikátny herný zážitok

Transformujte svoje zážitky s rýchlymi a plynulými hrami a prežite skutočný zážitok z hrania hier.

 • Optimalizácia hier a herný panel - Všetky nastavenia, ktoré potrebujete na optimálne hranie, nájdete na jednom mieste. Herný panel vám umožní rýchlo zmeniť nastavenia pre aktuálnu hru.

 • HGiG - Vychutnajte si hry v rozlíšení HDR a ponorte sa do hrania.

 • Hry v cloude - Získajte rozšírený prístup k obľúbeným hrám vďaka kompatibilite s hrami v cloude prostredníctvom služby GeForce NOW.

(Dostupnosť aktualizácií softvéru sa môže líšiť v závislosti od konkrétneho modelu a príslušnej krajiny.; Položky v ponuke Optimalizácia hier sa môžu líšiť v závislosti od radu.; Podporované partnerstvá sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 43 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

4,6 / 5

19 recenzií LG 43UR80003 (2023)

93.3% Kvalita
Výborná

91.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Karol

8. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéViera

5. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Veľká spokojnosť


Martin

5. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá


 • cena

dobrá cena


Robert

10. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Magic remote vynikajúci