LG 55NANO77P (2021)


Televízor, Smart, NanoCell obrazovka, Uhlopriečka: 139 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 50 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info


Cena 529,00 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 549,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

24×

95.7% Kvalita
Výborná

94.8% Hodnota za peniaze
Výborná

24 + nakupů

Zobraziť 24 recenzií

Popis produktu

Smart televízor LG 55NANO77P v sivom prevedení s uhlopriečkou 55“ (139 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) s približne 8 miliónmi pixelov, NanoCell LCD obrazovkou a vlastnou nanotechnológiou prinesie do vašej domácnosti živý a realistický obraz s čistými a presnými farbami zaobalený do minimalistického tela. Špecifikom je štvorjadrový procesor s podporou 4K či rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ s prehľadným domovským zobrazením, ktoré vám uľahčia váš život v Smart domácnosti. Skutočný zážitok ako v kine s profesionálne podaným obrazom zabezpečí režim Filmmaker Mode, priestorový zvuk či vlastná technológia dynamického rozsahu HDR 10 Pro. Herné obzory rozšírite prostredníctvom optimalizácie hier, automatického upravovania obrazu, technológií ALLM a eARC alebo mimoriadne krátkeho času odozvy a o plnohodnotné zážitky zo zápasov sa postarajú športové upozornenia.

8 miliónov pixelov, absolútne dokonalý obraz

Čisté farby v skutočnom rozlíšení 4K na televízore NanoCell TV sú ohromujúce. Skutočné rozlíšenie 4K s približne 8 miliónmi pixelov prináša obraz, ktorý je viditeľne ostrejší a detailnejší v porovnaní so štandardným televízorom s rozlíšením HD. Skutočné rozlíšenie 4K na televízore NanoCell TV je podporované technológiou NanoCell a výsledkom je skutočný 4K zážitok, ktorý prekonáva medzinárodné štandardy.

Všetky farby sú krištáľovo čisté

Televízor využíva vlastnú nanotechnológiu, v rámci ktorej nanočastice vylepšujú farby, aplikuje sa filter a odstraňujú sa nedokonalosti z vlnových dĺžok RGB. To znamená, že na obrazovke sa budú zobrazovať len čisté a presné farby. Výsledkom je oveľa živší a realistickejší obraz, ktorý vdýchne život akémukoľvek obsahu.

Stojan Gallery

Výnimočné umelecké diela už nepatria len na stenu. Stojan Gallery vám dáva voľnosť. Umiestnite televízor do otvoreného priestoru a premeňte svoju domácnosť na galériu. (Stojan Gallery sa predáva samostatne; Gallery Stand je k dispozícii iba pre modely 55 a 65 palcov NANO75, NANO77, NANO80 a NANO85.)

Výkon hodný veľkého plátna

Televízor s čistými farbami a množstvom nových zobrazovacích technológií prinesie atmosféru kina do vašej obývacej izby. Vylepšené rozlíšenie HDR, najnovšie technológie Dolby a filmový režim priamo z filmového štúdia sú zárukou zážitku skutočne ako v kine.

Všetky vaše obľúbené programy

Získajte aplikáciu Apple TV a Netflix. Vyberte si spomedzi najnovších filmov, televíznych relácií, dokumentov a športových zápasov naživo, a to všetko na jednom mieste.

Vízia režiséra ožíva na obrazovke

Režim Filmmaker Mode deaktivuje vyhladzovanie pohybu, pričom zachováva pôvodný pomer strán, farby a frekvenciu snímok. Vďaka tomu sa presne zachováva pôvodná vízia režiséra a vy si môžete film vychutnať tak, ako bol zamýšľaný.

Doprajte si dynamický zážitok

Spoločnosť LG vyvinula vlastnú technológiu dynamického rozsahu, HDR 10 Pro, ktorá upravuje jas a zdokonaľuje farby, odhaľuje aj tie najmenšie detaily a každej snímke dodáva realistickú podobu. Zároveň zdokonaľuje aj intenzitu bežného obsahu v rozlíšení HDR. Všetky vaše obľúbené filmy a relácie budú odteraz živšie a jasnejšie od začiatku až do konca.

Televízor s množstvom zábavy

Od najtemnejších jaskýň až po rozjasnené nové svety – tento televízor dodá všetkým hrám živé farby. Cloudové herné technológie a automatické upravovanie obrazu pre dosiahnutie maximálnej kvality sú zárukou nezabudnuteľných herných zážitkov.

Optimalizácia hier

Nová úroveň pre všetky vaše hry. Optimalizácia hier automaticky upraví nastavenia obrazu, optimalizuje grafické nastavenia a viditeľnosť pre lepší zážitok z hrania všetkých typov hier.

Spolupráca s výrobcom konzoly Xbox

Spolupráca spoločnosti LG a výrobcu konzoly Xbox prináša hry novej generácie. Vyťažte zo svojej konzoly Xbox maximum vďaka neuveriteľnej kvalite obrazu a mimoriadne krátkym časom odozvy.

Hrajte na vysokej úrovni

Získate výhodu pred súpermi. Technológie ALLM a eARC spĺňajú najnovšie špecifikácie HDMI 2.1 a umožňujú zobrazovať rýchly pohyb vo vyššom rozlíšení a plynulé, synchronizované grafické prvky.

Špičkový výkon

Televízory LG NanoCell TV prinášajú napínavé zážitky zo športových podujatí. Priestorový zvuk cez Bluetooth prenesie atmosféru zo štadióna až do vašej obývacej izby a športové upozornenia vám umožnia sledovať najnovšie výsledky svojich obľúbených mužstiev.

Športové upozornenia

Športové upozornenia vás budú informovať o zaujímavých okamihoch pred zápasom, počas neho aj po ňom. Už sa nemusíte báť, že vám ujdú dôležité výsledky vašich obľúbených tímov, keď sledujete iný obsah.

Podpora priestorového zvuku cez Bluetooth

Stačí bezdrôtovo pripojiť reproduktory cez Bluetooth a môžete si vychutnať skutočný zážitok z priestorového zvuku. Každá akcia bude znieť vernejšie a pôsobivejšie, a tak sa atmosféra rozhodujúceho zápasu prenesie aj do vašej obývacej izby. (Reproduktory sa predávajú samostatne)

Štvorjadrový procesor s podporou 4K

Procesor odstraňuje skreslenie obrazu a umožňuje zobrazovať sýtejšie farby a obsah s lepším kontrastom. Obraz s nižším rozlíšením prejde konverziou na vyššie rozlíšenie a výsledkom je obraz v takmer 4K kvalite.

ThinQ AI

Aplikácia LG ThinQ zdokonalí váš zážitok zo sledovania televízie. Vyberte si svojho obľúbeného hlasového asistenta a ovládajte televízor hlasom na úplne novej domovskej obrazovke, ktorá prináša väčšie pohodlie a kontrolu.

  • Nové domovské zobrazenie - Na domovskej obrazovke s novým dizajnom sa zobrazujú prispôsobené návrhy obsahu. Poskytuje jednoduchší prístup k obľúbeným položkám a umožňuje ovládať všetky pripojené zariadenia z jedného miesta.

  • Nový ovládač Magic Remote - Prepracovaný ovládač Magic Remote ponúka ergonomický dizajn s jednoduchým uchopením, pričom jeho systém ukazovania a posúvania umožňuje rýchlejšie vyhľadávanie. Zabudovaná technológia podporujúca umelú inteligenciu poskytuje jednoduchý prístup k službám, zatiaľ čo skratky hlavných poskytovateľov obsahu uľahčujú prístup k všetkým obľúbeným položkám. Okrem všetkých týchto vymožeností je k dispozícii nová funkcia Magic Tap, ktorá šikovne prepája telefón s televízorom.

  • Ovládanie hlasom - Technológia LG ThinQ umožňuje jednoduché ovládanie zariadení pripojených na domáci internet prostredníctvom príkazov pomocou prirodzeného rozpoznávania hlasu. (Podporované ponuky a aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny; Dostupnosť hlasového ovládania sa môže líšiť v závislosti od produktov a krajiny)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky NanoCell
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

24 recenzií LG 55NANO77P (2021)

95.7% Kvalita
Výborná

94.8% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Dusan

13. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaZdenka

10. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaVladimír

10. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Veľmi jednoduchá inštalácia
  • Kvalitný obraz a zvuk
  • Zatiaľ nič

Zatiaľ veľká spokojnosť, super pomer kvality voči cene. Som rád, že som dal na radu Vášho predajcu.


Miklos

6. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Super tv za dobrú cenu