LG 65NANO79 (2020) rozbalený kus s plnou zárukou

 • Momentálne nie je možné produkt kúpiť online, môžete si ho však rezervovať v predajniach, v ktorých je na sklade.
 • Dostupné rozbalené kusy ihneď v 3 predajniach

Cena:
629,00 €

Pôvodná cena 869,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,58 €
Elektronický informačný list

Vyberte si iný variant

POPIS PRODUKTU

Unikátny Smart televízor LG 65NANO79 s uhlopriečkou 65“ (164 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840x2160), Real 4K NanoCell displejom a Direct LED podsvietením prinesie do vašej domácnosti živé a sýte farby, s dokonalou čiernou (Nano Black) a nekonečným kontrastom, zaobalené do tenkého tela. Špecifikom je štvorjadrový 4K procesor či rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ, ktorá v spolupráci so vstavaným Asistentom Google, Amazon Alexa a ďalšími uľahčí váš život v Smart domácnosti. Skutočný zážitok ako v kine s profesionálne podaným obrazom zabezpečí režim Filmmaker Mode, vylepšené hlavné formáty HDR 10 Pro a HLG Pro či Lokálne stmievanie. Herné obzory rozšírite prostredníctvom minimálneho oneskorenia a režimu HGiG a o plnohodnotné zážitky zo zápasov sa postarajú športové upozornenia.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 28 %
 • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: G

Popis produktu

Čisté farby

Maximálne verné zobrazovanie RGB farieb je kľúčom k realistickej kvalite obrazu. Technológia NanoCell pomocou nanočastíc filtruje nežiaduce farby a zvyšuje čistotu farebného spektra RGB, výsledkom čoho sú čisté a jasné farby. 

Skutočné rozlíšenie 4K vďaka čistým farbám

Televízor NanoCell TV prináša skutočné rozlíšenie 4K, ktoré spĺňa medzinárodnú normu v oblasti modulácie kontrastu (CM). Vychutnajte si jasnejší a zreteľnejší obraz so skutočným rozlíšením 4K doplneným o technológiu NanoCell. 

Štvorjadrový procesor s podporou 4K

Tento televízor so štvorjadrovým procesorom s podporou rozlíšenia 4K eliminuje šumy, zobrazuje dynamickejšie farby a prináša lepší kontrast. Výsledkom konverzie obrazu z nižšieho rozlíšenia na vyššie je obraz v takmer 4K rozlíšení.  

Vďaka čistým farbám budete mať kino aj doma

Tento televízor zobrazuje zábery realistickejšie vďaka živým a čistým farbám s intenzívnym kontrastom, ktorý vytvára technológia Nano Black. Navyše prináša optimalizovaný obraz a zvuk, vďaka ktorému bude sledovanie skutočným zážitkom a verným odrazom reality. 

Režim Filmmaker Mode

Procesor automaticky prispôsobí obraz a deaktiváciou upravovania plynulosti pohybu zaistí ešte vernejšie podanie obrazu. Sledujte filmy tak, ako si ich predstavovali tvorcovia, v kvalite porovnateľnej so zážitkom z kina. Vychutnajte si všetok filmový obsah na úrovni filmového plátna v plnom súlade s autorským zámerom. 

HDR 10 Pro a HLG Pro – vylepšené hlavné formáty HDR

Televízor poskytuje optimálnu kvalitu obrazu v režime HDR, pretože upravuje hlavné podporované formáty HDR – HLG s HDR 10. S nimi si vychutnáte obsah vo vysokom rozlíšení, ktorý vyzerá ako živý. 

Lokálne stmievanie

Lokálne stmievanie zlepšuje podanie farieb a kontrast v porovnaní s priamo podsvietenými televízormi. Televízor NanoCell 4K prináša skvelú zábavu s väčším kontrastom. 

Neobmedzená zábava

Vyberte si z obsahu, ktorý je k dispozícii v aplikácii Apple TV, Netflix a LG Channels. Na jednom mieste toho nájdete mnoho – od nových filmov, televíznych relácií či dokumentov. Stačí sa pohodlne usadiť a vychutnať si program. (podporovaná služba sa môže líšiť v závislosti od krajiny)

Služba Apple TV+ a oveľa viac

Originálne relácie a filmy zo služby Apple TV+ - len tie prémiové kanály, ktoré chcete a tisícky filmov, ktoré si môžete kúpiť alebo požičať. Ponuka je šitá na mieru a vytvárajú ju odborníci, vďaka čomu získate prehľad o tom, čo je práve v kurze. (podporovaná služba sa môže líšiť v závislosti od krajiny)

Čisté farby vás prenesú priamo na bojisko

NanoCell dopĺňa virtuálny svet, ktorý prekonáva skutočnosť. Okrem toho sú k dispozícii aj rozličné hráčske funkcie – minimálne oneskorenie, štandard HDMI 2.1 a HGiG, vďaka čomu si v reálnom čase môžete vychutnávať virtuálny svet so zlepšenou grafikou. 

Minimálne oneskorenie

Televízor umožňuje hráčom okamžite zaútočiť na súperov bez oneskorenia. Minimálne oneskorenie synchronizuje vaše reakcie so situáciou odohrávajúcou sa v reálnom čase v hrách s rýchlym tempom. 

S čistými farbami sa budete cítiť ako v hľadisku na štadióne

Vďaka technológii Nano Accuracy prináša tento televízor presné a neskreslené farby z každého uhla. Sledujte zápasy obľúbených družstiev v čistých farbách na veľkej obrazovke. 

Športové upozornenia

Táto funkcia vás bude informovať o zaujímavých okamihoch pred zápasom, počas neho aj po ňom. Už sa nemusíte báť, že vám ujdú dôležité zápasy obľúbených družstiev. 

Podpora priestorového zvuku cez Bluetooth

Tento televízor upravil mix dvojkanálového zvuku na bohatší štvorkanálový zvuk. Dokáže vytvoriť efekt priestorového zvuku zapojením dvoch reproduktorov cez Bluetooth. Nechajte sa ešte viac vtiahnuť do zápasu a prežívajte jeho atmosféru. 

AI ThinQ – hlavné centrum zábavy

Umelá inteligencia LG AI ThinQ vám spríjemní život. Rozpoznávanie hlasu umožňuje zadávať pokyny a ovládať hlasom všetky zariadenia.  

 • Ovládanie hlasom bez potreby používania rúk – stačí povedať „Ahoj, LG“.

 • Služba Asistent Google – váš televízor teraz dokáže oveľa viac.

 • Integrovaná služba Alexa od spoločnosti Amazon – stačí sa spýtať a Alexa sa postará o všetko ostatné.

 • AirPlay 2 – bez námahy streamujte, zdieľajte a zrkadlite svoj obľúbený obsah zo zariadení iPhone, iPad alebo Mac.

 • HomeKit – vaša domácnosť k vašim službám.

 • Ovládajte svoju domácnosť s úplnou ľahkosťou – inteligentné domáce spotrebiče dokážete jednoducho ovládať hlasom.

 • Funkcia Home Dashboard – vaše riadiace centrum pre všetky pripojené zariadenia.

 • Rutinné postupy LG – optimalizujte svoje rutinné postupy pre vstávanie a prípravu na spanie. 

 • Naplňte svoje predstavy – televízor je váš osobný asistent, ktorý vie, čo máte radi.

 • Športové upozornenia – získajte neustály prehľad o zápasoch.

 • Odporúčania umelej inteligencie – získajte informácie o tom, čo by sa vám mohlo páčiť. 

Vytvorí úžasnú atmosféru

Televízor NanoCell s minimalistickým ultratenkým rámčekom sa hodí do akéhokoľvek interiéru a poskytuje pôsobivé zážitky z nerušeného sledovania. 

Podpora Smart aplikácií

 • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Skylink Live TV - Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby Live TV od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Apple TV - V aplikácii Apple TV nájdete tisícky filmov na zakúpenie alebo požičanie. Ponuka rozsiahlej produkcie je personalizovaná a odborne zostavovaná na základe vašich preferencií. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Služba SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • AirPlay 2 - Tento televízor si bude rozumieť aj s vaším zariadením značky Apple. Takto môžete poľahky streamovať obsah z Apple prístrojov rovno na obrazovku vášho televízora. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Pripojené súbory

IL_SK_2073336 [*.pdf, 106.86 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 65 "
iTyp obrazovky: Nano Cell LCD
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: WebOS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 65 "
iUhlopriečka: 164 cm
iTyp obrazovky: Nano Cell LCD
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 50
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Áno
iMiracast: Áno
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 2
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 146,3 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 8,8 cm
Hmotnosť: 22,4 Kg
Výška s podstavcom: 91,4 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Stojan TV, skrutky, Magický ovládač MR20

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 300x300

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: WebOS

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Ďalšie parametre

Spotr. ener. v režime HDR: 156 kWh
Kompatibilné s hlas.asistentom: Apple Home Kit, Amazon Alexa, Google Assistant

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ostatné

Kód produktu: 65NANO793NE.AEU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore