Popis produktu

Skutočné rozlíšenie 8K

Rozlíšenie 8K prináša 33 miliónov pixelov (99 miliónov subpixelov) – čím viac pixelov, tým vyššia je ich hustota. Aby teda rozlíšenie 8K bolo realistické, podstatný je skutočný počet pixelov. Je však dôležité aj to, aby každý pixel oči vnímali ako oddelený a samostatný. Televízor LG NanoCell prekonáva požiadavky Združenia pre spotrebnú elektroniku (CTA) v rámci normy pre televízory s rozlíšením 8K.

Transformujte obsah na optimálne rozlíšenie 8K

Procesor α9 tretej generácie s podporou AI a 8K prostredníctvom algoritmov hĺbkového učenia analyzuje obsah na obrazovke a upravuje ho tak, aby ho mohol zobraziť čo najpríťažlivejšie. Všetky úpravy prebiehajú automaticky a zlepšenia poskytujú skvelý obraz a zvuk, vďaka čomu bude sledovanie filmov a relácií ozajstným zážitkom.

S čistými farbami

Technológia LG NanoCell na zobrazenie čistých farieb využíva nanočastice s veľkosťou približne 1 nm. Televízory s touto technológiou tak prinesú rozlíšenie 8K s neuveriteľnou kvalitou obrazu a zlepšenou čistotou farieb.

Čisté farby u vás doma

Tento televízor zobrazuje všetky zábery realistickejšie vďaka živým a čistým farbám s technológiou Pure Colors a intenzívnemu kontrastu, ktorý vytvára technológia Nano Black. Navyše prináša optimalizovaný obraz a zvuk, vďaka ktorému bude sledovanie zážitkom a verným odrazom reality. 

Dolby Vision IQ & Atmos

Užite si profesionálne upravený obraz a zvuk a zažite filmy také, aké majú byť. Vďaka funkcii Dolby Vision IQ sa jas, farby a kontrast obrazovky v závislosti od typu sledovaného obsahu a svetelných podmienok inteligentne upravujú. Intenzívny zážitok z počúvania zaisťuje technológia Dolby Atmos, s ktorou si naplno vychutnáte všetok obsah. 

Režim Filmmaker Mode

Procesor automaticky prispôsobí obraz a deaktiváciou upravovania plynulosti pohybu zaistí ešte vernejšie podanie obrazu. Sledujte filmy tak, ako si ich predstavovali tvorcovia, v kvalite porovnateľnej so zážitkom z kina. Vychutnajte si všetok filmový obsah na úrovni filmového plátna v plnom súlade s autorským zámerom. 

HDR 10 Pro a HLG Pro – vylepšené hlavné formáty HDR

Televízor poskytuje optimálnu kvalitu obrazu v režime HDR, pretože upravuje hlavné podporované formáty HDR – HLG s HDR 10. S nimi si vychutnáte obsah vo vysokom rozlíšení, ktorý vyzerá ako živý. 

Technológia Full Array Dimming

Táto technológia zlepšuje úroveň kontrastu a podanie čiernej prostredníctvom samostatného ovládania LED podsvietenia, výsledkom čoho je dramatické zlepšenie podania detailov a intenzívnejší zážitok zo sledovania. 

Neobmedzená zábava

Vyberte si z obsahu, ktorý je k dispozícii v aplikácii Apple TV, Netflix, and LG Channels. Na jednom mieste toho nájdete mnoho – od nových filmov, televíznych relácií či dokumentov. Stačí sa pohodlne usadiť a vychutnať si program. (podporovaná služba sa môže líšiť v závislosti od krajiny)

Služba Apple TV+ a oveľa viac

Originálne relácie a filmy zo služby Apple TV+ - len tie prémiové kanály, ktoré chcete a tisícky filmov, ktoré si môžete kúpiť alebo požičať. Ponuka je šitá na mieru a vytvárajú ju odborníci, vďaka čomu získate prehľad o tom, čo je práve v kurze. (podporovaná služba sa môže líšiť v závislosti od krajiny)

Čisté farby vás prenesú priamo na bojisko

NanoCell dopĺňa virtuálny svet, ktorý vďaka čistým farbám Pure Colors prekonáva skutočnosť. Okrem toho sú k dispozícii aj rozličné hráčske funkcie – minimálne oneskorenie, štandard HDMI 2.1 a HGiG, vďaka čomu si v reálnom čase môžete vychutnávať virtuálny svet so zlepšenou grafikou. 

Minimálne oneskorenie

Televízor umožňuje hráčom okamžite zaútočiť na súperov bez oneskorenia. Minimálne oneskorenie synchronizuje vaše reakcie so situáciou odohrávajúcou sa v reálnom čase v hrách s rýchlym tempom. 

Herný štandard novej generácie

Vyššia obnovovacia frekvencia, podpora VRR, ALLM a eARC so štandardom HDMI 2.1. Nové technológie umožňujú zobrazovať rýchly pohyb vo vyššom rozlíšení a plynulé a synchronizované grafické prvky. 

Režim HGiG pre hranie v kvalite HDR

Ponorte sa do hier s obrazom, ktorý oveľa viac poteší váš zrak. Tento režim rozpoznáva výkon televízora a kvalitu obrazu a následne vyladí zobrazovanie v rozlíšení HDR.

S čistými farbami sa budete cítiť ako v hľadisku na štadióne

Vďaka technológii Nano Accuracy prináša tento televízor presné a neskreslené farby z každého uhla, a to na televízore s rozlíšením 8K bez skreslenia. Sledujte zápasy obľúbených družstiev v čistých farbách Pure Colors na veľkej obrazovke. 

Športové upozornenia

Táto funkcia vás bude informovať o zaujímavých okamihoch pred zápasom, počas neho aj po ňom. Už sa nemusíte báť, že vám ujdú dôležité zápasy obľúbených družstiev. 

Podpora priestorového zvuku cez Bluetooth

Tento televízor upravil mix dvojkanálového zvuku na bohatší štvorkanálový zvuk. Dokáže vytvoriť efekt priestorového zvuku zapojením dvoch reproduktorov cez Bluetooth. Nechajte sa ešte viac vtiahnuť do zápasu a prežívajte jeho atmosféru. 

Viac než len televízor

Zmeňte svoj televízor na centrum diania prostredníctvom umelej inteligencie AI ThinQ. Technológia LG ThinQ umožňuje ovládať váš ekosystém Smart domácnosti (IoT) prostredníctvom príkazov za pomoci prirodzeného rozpoznávania hlasu, vďaka čomu už viac netreba ovládač.

 • Ovládanie hlasom bez potreby používania rúk – stačí povedať „Ahoj, LG“.

 • Služba Asistent Google – váš televízor teraz dokáže oveľa viac.

 • Integrovaná služba Alexa od spoločnosti Amazon – stačí sa spýtať a Alexa sa postará o všetko ostatné.

 • AirPlay 2 – bez námahy streamujte, zdieľajte a zrkadlite svoj obľúbený obsah zo zariadení iPhone, iPad alebo Mac.

 • HomeKit – vaša domácnosť k vašim službám.

 • Ovládajte svoju domácnosť s úplnou ľahkosťou – inteligentné domáce spotrebiče dokážete jednoducho ovládať hlasom.

 • Funkcia Home Dashboard – vaše riadiace centrum pre všetky pripojené zariadenia.

 • Rutinné postupy LG – optimalizujte svoje rutinné postupy pre vstávanie a prípravu na spanie. 

 • Naplňte svoje predstavy – televízor je váš osobný asistent, ktorý vie, čo máte radi.

 • Športové upozornenia – získajte neustály prehľad o zápasoch.

 • Odporúčania umelej inteligencie – získajte informácie o tom, čo by sa vám mohlo páčiť. 

Vytvorte atmosféru plnú elegancie

Vďaka minimálnym okrajom Nano Bezel je televízor NanoCell navrhnutý tak, aby zapadol do každého interiéru a pri sledovaní vás bez akéhokoľvek prerušenia dokázal vtiahnuť do deja

Podpora Smart aplikácií

 • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Apple TV - V aplikácii Apple TV nájdete tisícky filmov na zakúpenie alebo požičanie. Ponuka rozsiahlej produkcie je personalizovaná a odborne zostavovaná na základe vašich preferencií. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Služba SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • AirPlay 2 - Tento televízor si bude rozumieť aj s vaším zariadením značky Apple. Takto môžete poľahky streamovať obsah z Apple prístrojov rovno na obrazovku vášho televízora. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Pripojené súbory

Návod v slovenčine 65NANO95SK (stiahnuť) [*.pdf, 1.07 MB] [*.pdf, 106.57 kB] IL_SK_2067214 [*.pdf, 106.52 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka ("): 65 "
iTyp obrazovky: Nano Cell LCD
iTyp rozlíšenia: 8K
OS TV: WebOS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka ("): 65 "
iUhlopriečka (cm): 164 cm
iTyp obrazovky: Nano Cell LCD
iTyp rozlíšenia: 8K
iRozlíšenie: 7680x4320
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 50
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Nie
iMiracast: Áno
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 3
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 145,4 cm
Výška: 84 cm
Hĺbka: 6,9 cm
Hmotnosť: 27,4 Kg
Výška s podstavcom: 90 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Stojan,skrutky,Mag.DO,bat.,káb.spona

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x400

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: WebOS

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Ďalšie parametre

Spotr. ener. v režime HDR: 226 kWh
Kompatibilné s hlas.asistentom: Apple Home Kit, Amazon Alexa, Google Assistant

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ostatné

Kód produktu: 65NANO953NA.AEU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore