LG 65QNED82Q (2022)


Televízor, Smart, QNED obrazovka, Uhlopriečka: 164 cm, 4K Ultra HD, Edge LED, 3840x2160, OS TV: WebOS, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Uhlopriečka


Cena 699,00 €

Zľava 22 % z predchádzajúcej ceny: 899,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

95% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Smart QNED televízor LG 65QNED823QB s uhlopriečkou 65“ (164 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840×2160) a pokročilým procesorom α7 piatej generácie s podporou AI prinesie do vašej domácnosti úchvatný obraz so sýtymi a žiarivými farbami.

Povzbuďte svoje zmysly s farbami QNED

Zažite farby ako z iného sveta, o ktoré sa spoločne postarajú technológie Quantum Dot a NanoCell.

Profesionálne stlmenie jasu

Technológia stlmenia jasu v modeloch LG QNED na základe algoritmov hlbokého učenia priraďuje informácie o objektoch a odosiela ich do blokov stlmenia podsvietenia. Výsledkom je ostrejší a prirodzenejší obraz s minimalizáciou efektu svetelného prstenca.

Ultraveľká obrazovka

Sýte farby QNED v úchvatnom rozlíšení 4K na ultraveľkej obrazovke vám prinesú zážitok zo sledovania na vyššej úrovni.

Optimálne vyladenie vášho sledovania

Procesor α7 piatej generácie s podporou AI vám pomocou algoritmov hlbokého učenia zdokonalí zážitok zo sledovania.

  • AI Picture Pro - Dokonalý obraz je bližšie než kedykoľvek predtým vďaka funkcii AI Picture Pro. Inovované funkcie zvýšenia rozlíšenia na 4K s podporou AI a AI Tone Mapping vylepšujú kontrast a rozlíšenie, aby priniesli optimálne detaily, zatiaľ čo zdokonalenie a dynamika efektov v popredí a pozadí maximalizujú hĺbku ostrosti a spresňujú vyjadrenie farieb, výsledkom čoho je mimoriadne realistický obraz.

  • AI Sound Pro - Vďaka hlbokému učeniu na základe zvukových údajových bodov procesor rozpoznáva hlasy, zvukové efekty a zvukové frekvencie. Dokáže optimalizovať zvuk podľa typu sledovaného obsahu, takže zvuk je priestorový a viac vás obklopí.

ThinQ AI a webOS. Praktickosť sa snúbi s jednoduchosťou

Objavte všetky praktické funkcie, ktoré vám môže ponúknuť televízor – prispôsobené upozornenia, odporúčania, inteligentných asistentov a ešte oveľa viac.

  • Inteligentný asistent a pripojenie - Vďaka podpore služieb Asistent Google, Amazon Alexa, Apple AirPlay, HomeKit a mnohých ďalších je ovládanie televízora a pripojených zariadení rýchlejšie a pohodlnejšie než kedykoľvek predtým. (*Podporované ponuky a aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

  • Športové upozornenia - Vďaka aktualitám v reálnom čase a pripomenutiam všetkých významných zápasov nepremeškáte horúce novinky obľúbených tímov a ligových súťaží, dokonca ani pri sledovaní iného obsahu. (*Dostupnosť služby sa môže líšiť v závislosti od regiónu alebo krajiny.)

  • Môj profil - Vďaka profilu s možnosťou prispôsobenia pre každého člena rodiny budete sledovať len to, čo máte radi. Využite prispôsobené odporúčania obsahu a rýchly prístup k najčastejšie používaným aplikáciám.

Predstavenie, ktorému sa nič nevyrovná

Vychutnajte si úchvatný filmový zážitok z pohodlia vášho domova s LG QNED.

  • HDR10 Pro - HDR10 Pro, vlastná technológia vysokého dynamického rozsahu spoločnosti LG, automaticky upravuje jas obrazovky a zvyšuje intenzitu bežného obsahu vo formáte HDR s cieľom odhaliť viac detailov a zobraziť čisto každú snímku.

  • Filmmaker Mode - Sledujte filmy presne tak, ako si to predstavoval režisér, s režimom Filmmaker Mode. Tento režim zachováva pôvodné farby, nastavenia a frekvencie snímok, takže vám prináša pôvodnú víziu režiséra. (*Podpora režimu Filmmaker Mode sa môže líšiť v závislosti od krajiny.)

Omnoho vyšší výkon pri hraní hier

Rozšírte svoju hernú konfiguráciu o televízor na vyššej úrovni, ktorý vám prinesie špičkové hranie novej generácie.

  • Optimalizácia hier a herný panel - Optimalizácia hier umožňuje spravovať všetky herné nastavenia prostredníctvom jednej ponuky s jednoduchým použitím, zatiaľ čo nový herný panel poskytuje rýchly prístup k aktuálnym nastaveniam.

  • HgiG - Spoločnosť LG vám v spolupráci s najzvučnejšími menami v hernom priemysle prináša najnovšie HDR hry, ktoré sú dokonale realistické a úplne vás pohltia. (*Podpora technológie HGiG sa môže líšiť v závislosti od krajiny.)

  • Rozlíšenie 4K s frekvenciou 120 Hz, ALLM, eARC a VRR - Podpora rozlíšenia 4K s frekvenciou 120 Hz, funkcií VRR a eARC a režimu ALLM s najnovšími špecifikáciami HDMI 2.1 posunie hranie hier na vyššiu úroveň. Tieto súčasti minimalizujú rozmazanie pohybu a vznik grafických artefaktov. Výsledkom je plynulá, synchronizovaná grafika vo vysokom rozlíšení.

Hry v cloude

Televízor LG QNED vám vďaka integrácii služby Google Stadia a aplikácie prináša tisíce nových hier.

AMD FreeSync Premium

Užite si hry v rýchlom tempe s minimálnym trhaním, sekaním a oneskorením vďaka podpore režimu AMD FreeSync Premium na televízoroch LG QNED.

Služby OTT. Všetky vaše obľúbené streamy

Užite si svoj obľúbený obsah z najväčších streamovacích platforiem priamo na televízore LG QNED. (*Podporované služby sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky QNED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie LG 65QNED82Q (2022)

95% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Beata

5. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaPeter

26. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMartin

31. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


Spokojnosť.


Oskár

11. 4. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


celková spokojnosť