LG 65QNED91Q (2023)


Televízor, Smart, QNED obrazovka, Uhlopriečka: 164 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Uhlopriečka


Cena 899,00 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 999,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 17,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart QNED televízor LG 65QNED913QE s uhlopriečkou 65“ (164 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840×2160) a pokročilým procesorom α7 šiestej generácie s podporou AI prinesie do vašej domácnosti ostrý a jasný obraz s neuveriteľnými detailmi.

Spojenie technológií Quantum Dot a NanoCell

Sýte farby budú ešte sýtejšie

Zažite farby ako z iného sveta, ktoré má na svedomí technológia QNED Color Pro v spolupráci s technológiami Quantum Dot a NanoCell. (*Televízor QNED85 s technológiou QNED Color Pro. *Televízory QNED80/75 s technológiou QNED Color.)

 • 100 % rozsah farieb - Certifikovaná technológia reprodukcie farieb modelov LG QNED umožňuje zobrazovať sýte farby, ktoré zostávajú dostatočne svetlé a presné aj pri vysokom jase.

Mini LED, maximálna kvalita obrazu

Tisíce maličkých podsvietených diód zaplnia obrazovku, výsledkom čoho je ostrý a jasný obraz s neuveriteľnými detailmi.

Tlmenie jasu a mimoriadne vysoký kontrast

Televízory LQ QNED využívajú výkonné algoritmy hlbokého učenia na zlepšenie kontrastného pomeru a vylepšenie jasu. Výsledkom je ostrejší a prirodzenejší obraz s minimalizovaným efektom svetelného prstenca. (*Technológiu Precision Dimming podporujú modely QNED85/80 (86"). *Technológiu Dimming Pro podporujú modely QNED80/75.)

Dynamické detaily

Milión dynamických odtieňov je zárukou 64× vyššej kvality obrazu. Kochajte sa kvalitnejšími detailmi tieňov a maximálne ostrými kontúrami v tme.

Procesor α7 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K

Vyspelý procesor α7 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K prináša priam neopísateľný zážitok prispôsobený vašim preferenciám. (*Televízory QNED85/80 sú vybavené procesorom α7 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K. *Televízory QNED75 sú vybavené procesorom α5 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K.)

 • AI Picture Pro - Dokonalý obraz je bližšie než kedykoľvek predtým vďaka funkcii AI Picture Pro. Vylepšená technológia AI Super Upscaling využíva umelú inteligenciu na analyzovanie a obnovenie stratených informácií z obsahu s nízkym rozlíšením, aby všetko, čo sledujete, bolo v maximálnej možnej kvalite. (*Televízory QNED85/80 sú vybavené funkciou AI Picture Pro. *Televízory QNED85/80 sú vybavené technológiou AI Super Upscaling.)

 • AI Brightness Control - Automaticky prispôsobuje jas obrazovky tak, aby zodpovedal úrovni okolitého osvetlenia, čím zaisťuje optimálne zobrazenie v akomkoľvek prostredí. (*Funkcia QNED85/80 AI Picture Pro. *Funkcia QNED85/80 AI Super Upscaling. *Funkcia QNED75 AI Brightness Control.)

 • AI Sound Pro - Vďaka hlbokému učeniu na základe zvukových údajových bodov procesor rozpoznáva hlasy, zvukové efekty a zvukové frekvencie. Dokáže optimalizovať zvuk podľa typu sledovaného obsahu, takže zvuk je priestorový a viac vás obklopí. (*Televízory QNED85/80/75 s funkciou konverzie na 5.1.2-kanálový virtuálny priestorový zvuk.)

Mimoriadne veľká obrazovka

Posuňte zážitok zo sledovania na vyššiu úroveň vďaka živým farbám na skutočne obrovskej obrazovke televízora QNED.

 • Ultratenký dizajn - Televízor QNED sa môže pochváliť ešte tenším dizajnom ako v minulosti pre maximálnu priestorovú efektivitu. (*Ultratenký dizajn majú televízory QNED80 (75/65/55/50").)

Zvukový panel LG. Dokonalá kombinácia pre maximálnu zábavu.

Zvukové panely LG sú špeciálne navrhnuté tak, aby bezchybne spolupracovali s televízormi LG. Stačí ich spárovať a môžete si vychutnávať dokonalý zvukový zážitok. (*Spoločný režim zvuku s televízorom sa môže líšiť v závislosti od modelu televízora.)

 • WOW Interface - Ak je Sound Bar pripojený k televízoru LG, automaticky sa prepne do režimu Zvukový panel. Okrem toho si môžete vybrať spomedzi 3 ďalších režimov pre maximálny zvukový zážitok.

ThinQ AI a webOS

Zvýšte svoj komfort pri sledovaní televízora prostredníctvom personalizovaných upozornení, prispôsobených odporúčaní a ďalších funkcií. Inteligentné funkcie ako napríklad úplne nová domovská obrazovka sú zárukou kvalitnejšieho a intuitívnejšieho zážitku zo sledovania. (*Dostupnosť služby sa môže líšiť v závislosti od regiónu alebo krajiny. *Pre služby OTT sa vyžaduje samostatné predplatné.)

 • AI Picture Wizard - Funkcia AI Picture Wizard analyzuje 85 miliónov potenciálnych nastavení s cieľom nájsť najlepšie možné nastavenia obrazu a takisto analyzuje farebné preferencie divákov s cieľom prispôsobiť nastavenia displeja. (*Televízory QNED85/80 sú vybavené funkciou AI Picture Wizard.)

 • AI Concierge - Získajte odporúčania šité na mieru priamo vám. Služba AI Concierge odporúča súvisiace alebo trendové kľúčové slová na základe vašej histórie vyhľadávania hlasom, aby ste mohli sledovať viac toho, čo máte radi. (*Dostupnosť služby môže závisieť od regiónu a príslušného modelu.)

Funkcia Multi View

Využite televízor LG naplno vďaka funkcii Multi View. Vyskúšajte nové možnosti zobrazenia, napríklad Vedľa seba, Obraz v obraze a Dva monitory. Zobrazenia Vedľa seba a Obraz v obraze funkcie Multi View navyše spolupracujú s inteligentnou kamerou LG, čo znamená ešte vyšší komfort. (*Dostupnosť aplikácie/kombinácie vstupov sa môže líšiť v závislosti od služby.)

 • Inteligentná kamera LG - Vďaka jednoduchej inštalácii a tenkému dizajnu je umiestnenie inteligentnej kamery LG na veľkú obrazovku absolútnou hračkou. (*Inteligentná kamera LG sa predáva samostatne.)

Zážitok ako v kine

Vychutnajte si nezabudnuteľný filmový zážitok z pohodlia domova s televízorom LG QNED.

 • Posuňte zážitok zo sledovania na vyššiu úroveň - Najnovšie technológie spoločnosti Dolby prinášajú vylepšený obraz a neprekonateľnú kvalitu zvuku pri rôznych typoch obsahu.

 • Režim Filmmaker Mode - S režimom Filmmaker Mode môžete sledovať filmy presne tak, ako si to predstavoval režisér. Tento režim zachováva pôvodné farby, nastavenia a frekvencie snímok, takže vám prináša pôvodnú víziu režiséra. (*Podpora režimu FILMMAKER Mode sa môže líšiť v závislosti od krajiny.)

Nekonečný obsah na vyžiadanie

Užite si svoj obľúbený obsah z najväčších streamovacích platforiem priamo na televízore LG QNED. (*Vyžaduje sa predplatné služby Netflix. *Dostupnosť obsahu a aplikácií sa môže líšiť v závislosti od krajiny alebo regiónu.)

Pokročilé hranie hier

Rozšírte svoju hernú konfiguráciu o televízor vyššej úrovne, vďaka ktorému zažijete špičkové hranie novej generácie.

 • Optimalizácia hier a herný panel - Optimalizácia hier umožňuje spravovať všetky herné nastavenia v jednej prehľadnej ponuke, zatiaľ čo nový herný panel poskytuje rýchly prístup k aktuálnym nastaveniam. (*Dostupnosť aktualizácií softvéru sa môže líšiť v závislosti od konkrétneho modelu a príslušnej krajiny.)

 • Rozlíšenie 4K s frekvenciou 120 Hz, ALLM a eARC - Posuňte zážitok z hrania hier na vyššiu úroveň a vychutnajte si plynulú a dokonale synchronizovanú grafiku. Minimalizujte rozmazanie pohybu a výskyt grafických artefaktov s technológiou Dolby Vision HDR pri rozlíšení 4K, s frekvenciou 120 Hz, funkciami ALLM a eARC s najnovšími špecifikáciami HDMI 2.1.

 • Špičkový herný výkon - Technológia AMD FreeSync Premium zlepšuje zážitok z hrania hier minimalizovaním trhania a sekania obrazu.

 • Zabudnite na oneskorenie - Vychutnajte si ničím nerušený zážitok z hrania hier a menšie oneskorenie s funkciou VRR. (*Televízory QNED85/80 podporujú režim AMD FreeSync Premium. *Televízory QNED85/80 podporujú technológiu VRR.)

 • HGiG - Spoločnosť LG vám v spolupráci s najzvučnejšími menami v hernom priemysle prináša najnovšie hry v rozlíšení HDR, ktoré sú dokonale realistické a úplne vás pohltia. (*Podpora technológie HGiG sa môže líšiť v závislosti od krajiny.)

 • Hry v cloude - Televízory LG QNED so službou GeForce NOW vám prinášajú množstvo nových hier. (*Podporované partnerstvá sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

Udržateľnosť televízorov QNED

Inovované balenie televízorov LG QNED využíva jednofarebnú tlač a krabica sa dá recyklovať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky QNED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG 65QNED91Q (2023)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami