LG 65QNED99 (2021)

Televízor, Smart, QNED obrazovka, Uhlopriečka: 164 cm, 8K, Mini LED, 7680x4320, OS TV: WebOS, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, 3 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart Mini LED televízor LG 65QNED99 v striebornom prevedení s uhlopriečkou 65“ (164 cm), 8K Ultra HD rozlíšením (7680 × 4320) a 8K QNED Mini LED displejom prinesie do vašej domácnosti živý a realistický obraz (tvorený 30 000 mini LED diódami) s čistými a presnými farbami zaobalený do minimalistického tela. Špecifikom je takmer 2 500 jedinečných zón tlmenia jasu, široké farebné spektrum, inteligentný 8K procesor α9 štvrtej generácie či rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ s prehľadným domovským zobrazením, ktoré vám uľahčia váš život v Smart domácnosti. Skutočný zážitok ako v kine s profesionálne podaným obrazom zabezpečí technológia Dolby Vision IQ, režim Filmmaker Mode, priestorový zvuk či vlastná technológia dynamického rozsahu HDR 10 Pro. Herné obzory rozšírite prostredníctvom optimalizácie hier, automatického upravovania obrazu alebo technológií VRR, ALLM a eARC a o plnohodnotné zážitky zo zápasov sa postarajú športové upozornenia.

Quantum Dot + NanoCell + Mini LED

LG QNED mini LED predstavuje úsvit novej éry LCD televízorov. Tento inovatívny displej v sebe spája technológiu mini LED panela Quantum Dot a NanoCell a prináša tak skvelý zážitok zo sledovania televízora. 

Unikátna éra LCD televízorov

LQ QNED mini LED posúva hranice LCD televízorov do zatiaľ nepoznaných výšin. Má lepší jas, takmer dokonalú čiernu a krásne farby, ktoré predvádza na mimoriadne veľkej obrazovke. Ide o obrovský skok vpred vo vývoji LCD televízorov. 

Sila mini LED diód

Asi 30 000 mini LED diód prináša žiarivejší a ostrejší obraz, zatiaľ čo takmer 2 500 jedinečných zón tlmenia jasu poskytuje presné ovládanie podsvietenia a mimoriadne vysoký kontrastný pomer. Výsledkom je ešte detailnejšia a vernejšia reprodukcia farieb v porovnaní s bežnými LCD televízormi. 

Spojenie technológií NanoCell a Quantum Dot

Quantum Dot NanoCell prináša ešte úchvatnejší obraz vďaka spojeniu výkonných technológií NanoCell Plus a Quantum Dot. Toto unikátne spojenie technológií prináša lepšiu reprodukciu farieb a tým aj zobrazovanie sýtejších a vernejších farieb.

Vysoká kvalita obrazu

Vylepšená technológia zobrazovania modelu LQ QNED mini LED prináša ešte žiarivejšiu bielu a ešte tmavšiu čiernu, čoho výsledkom je mimoriadne vysoká kvalita obrazu. Vďaka tomu uvidíte na televízore svoj obľúbený obsah v úplne novom svetle.

Jedinečné zóny tlmenia jasu

Približne 2 500 jedinečných zón tlmenia jasu zabezpečuje presné ovládanie podsvietenia a mimoriadne vysoký kontrastný pomer. Vďaka tomu je čierna ešte hlbšia a ostatné farby ešte živšie, čoho výsledkom je detailný obraz aj v tých najtmavších scénach. 

Obdivujte farby v celej ich kráse

Zažite širšie farbené spektrum vďaka absolútnej farbe. Vynikajúca reprodukcia farieb tohto modelu bola vytvorená tak, aby pokrývala širšiu farebnú škálu a sprostredkovala živšie farby. Vďaka nej vyzerá všetok sledovaný obsah presne tak, ako má vyzerať.

Veľká obrazovka a obrovské množstvo detailov

Mini LED diódy robia z tohto modelu špičkový televízor s veľkou obrazovkou. Nová technológia prináša ešte detailnejšie a ostrejšie zobrazenie aj na tých najväčších obrazovkách, vďaka čomu vás doslova vtiahne do sledovania vášho obľúbeného obsahu. 

Čím viac pixelov, tým lepšie

LG QNED mini LED sa vyznačuje neuveriteľne vysokou hustotou pixelov a nová technológia Quantum Dot NanoCell zasa výnimočne realistickou reprodukciou obrazu v rozlíšení 8K, ktoré je detailnejšie než kedykoľvek predtým, a to aj na veľkej obrazovke.

Certifikácia Ultra HD 8K

Podľa organizácie CTA musí byť pri definovaní rozlíšenia hodnota modulácie kontrastu (CM) minimálne 50 % alebo viac – čím vyššia je hodnota CM, tým jasnejší je obraz. LG QNED Mini LED výrazne prevyšuje medzinárodné normy vďaka hodnote CM na úrovni 95,8 %, ktorá ešte viac vylepšuje už aj tak nádherný obraz. (*Hodnoty CM sa vzťahujú na 75-palcové modely QNED99 testované v rámci interného výskumu spoločnosti LG.)

Výhľad, ktorý vám vyrazí dych

Tento model je navrhnutý tak, aby bol ozdobou interiéru každej domácnosti. Vďaka minimálnemu rámu a štíhlej elegantnej konštrukcii vhodnej na montáž na stenu bude televízor LG QNED mini LED s akýmikoľvek rozmermi dokonale sedieť na stene. To znamená, že aj veľké televízory dokonale zapadnú do vašej domácnosti a vytvoria z interiéru umelecké dielo.

Kino v réžii QNED

LG QNED mini LED prináša zážitok ako v kine, ktorý vám vyrazí dych. Nádherná čierna a jasnejší displej vytvárajú takmer v každom ohľade lepší obraz a ponúkajú pohlcujúci zážitok. 

 • Všetky vaše obľúbené programy na jednom mieste – Získajte prístup k službám Netflix a Apple TV. Vyberte si spomedzi nových filmov, televíznych relácií, dokumentov a športových zápasov naživo, a to všetko na jednom mieste. 

 • Dolby Vision IQ a Dolby Atmos – Technológia Dolby Vision IQ inteligentne upravuje nastavenia obrazu v závislosti od žánru obsahu a okolitého prostredia, zatiaľ čo technológia Dolby Atmos prináša viacrozmerný priestorový zvuk. Ide o výnimočnú kombináciu, ktorá sa postará o jedinečný zážitok pripomínajúci sledovanie filmu v kine. 

 • Režim Filmmaker Mode – Deaktivuje vyhladzovanie pohybu, pričom zachováva pôvodný pomer strán, farby a frekvenciu snímok. Vďaka tomu sa presne zachováva pôvodná vízia režiséra a vy si môžete film vychutnať tak, ako bol zamýšľaný. 

 • HDR 10 Pro – Upravuje jas a zdokonaľuje farby, odhaľuje aj tie najmenšie detaily a každej snímke dodáva realistickú podobu. Zároveň zdokonaľuje aj intenzitu bežného obsahu v rozlíšení HDR. 

Hry vo formáte QNED

LG QNED mini LED obsahuje množstvo funkcií, ktoré vylepšia herný zážitok. Absolútna farba a Optimalizácia hier zaručujú plynulý a realistický chod hier, zatiaľ čo vďaka lepšiemu jasu a čiernej farbe zabezpečuje mini LED displej dokonalú presnosť zobrazenia. 

 • Optimalizácia hier – Automaticky upraví nastavenia obrazu, optimalizuje grafické nastavenia a viditeľnosť pre lepší zážitok z hrania všetkých typov hier. 

 • Spolupráca s výrobcom konzoly Xbox – Spolupráca spoločnosti LG a výrobcu konzoly Xbox prináša hry novej generácie. 

 • VRR, ALLM a eARC – Technológie VRR, ALLM a eARC spĺňajú špecifikácie HDMI 2.1 a umožňujú zobrazovať rýchly pohyb vo vyššom rozlíšení a plynulé, synchronizované grafické prvky.

QNED a šport

Vďaka veľkej obrazovke, skutočnému rozlíšeniu 8K a kompatibilite s priestorovým zvukom s technológiou Bluetooth prináša LG QNED mini LED priamo do vašej domácnosti dokonalú atmosféru ako zo štadióna.

 • Športové upozornenia – Budú vás informovať o zaujímavých okamihoch pred zápasom, počas neho aj po ňom. 

 • Podpora priestorového zvuku cez Bluetooth – Stačí bezdrôtovo pripojiť reproduktory cez Bluetooth a môžete si vychutnať skutočný zážitok z priestorového zvuku. Každá akcia bude znieť vernejšie a pôsobivejšie, a tak sa atmosféra zápasu prenesie aj do vašej obývacej izby. 

Procesor α9 štvrtej generácie s podporou AI a 4K

Srdcom televízora LG QNED mini LED je procesor α9 štvrtej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K. Ide o prelomový čip, ktorý analyzuje a optimalizuje obsah pomocou algoritmov strojového učenia. Úprava obrazu a zvuku je automatická, takže pri každom sledovaní sa môžete tešiť na výnimočný zážitok.

 • Obraz s podporou umelej inteligencie – Algoritmus hlbokého učenia, ktorý využíva obrovskú databázu s viac ako miliónom obrazových údajových bodov, rozpoznáva obsah, odstraňuje vizuálne nedostatky a optimalizuje kvalitu obrazu.

 • Zvuk s podporou umelej inteligencie – Na základe viac ako 17 miliónov zvukových údajových bodov dokáže procesor identifikovať hlasy, efekty a frekvencie a vďaka tomu zvuk optimalizovať podľa žánru, aby bol ešte atraktívnejší. 

ThinQ AI

Aplikácia LG ThinQ zdokonalí váš zážitok zo sledovania televízie. Vyberte si svojho obľúbeného hlasového asistenta a ovládajte televízor hlasom na úplne novej domovskej obrazovke, ktorá prináša väčšie pohodlie a kontrolu.

 • Nová domovská obrazovka - Domovská obrazovka bola prepracovaná tak, aby sa na jednom mieste zobrazilo všetko, čo sa oplatí vidieť. Užite si prispôsobené odporúčania obsahu založené na histórii sledovania, rýchly prístup k rôznemu obsahu a jednoduchšie ovládanie pripojených zariadení.

 • Ovládač Magic Remote - Prepracovaný ovládač Magic Remote ponúka ergonomický dizajn s jednoduchým uchopením, pričom jeho systém ukazovania a posúvania umožňuje rýchlejšie vyhľadávanie. Zabudovaná technológia podporujúca umelú inteligenciu poskytuje jednoduchý prístup k službám, zatiaľ čo skratky hlavných poskytovateľov obsahu uľahčujú prístup k všetkým obľúbeným položkám. Okrem všetkých týchto vymožeností je k dispozícii nová funkcia Magic Tap, ktorá šikovne prepája telefón s televízorom.

 • Ovládanie hlasom - Technológia LG ThinQ umožňuje jednoduché ovládanie zariadení pripojených na domáci internet vecí prostredníctvom príkazov pomocou prirodzeného rozpoznávania hlasu. Televízor LG QNED mini LED môžete ovládať hlasom a urýchliť prístup k zábave. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky QNED
Typ rozlíšenia 8K
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia LG 65QNED99 (2021)

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Marek

17. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Veľká TV
 • Buchnuta zozadu

Fajnove