LG 65UP8000 (2021) televízor

Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 164 cm, 4K Ultra HD, Direct LED, 3840x2160, OS TV: WebOS, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 3 × HDMI port, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Uhlopriečka

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

94.3% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peniaze
Výborná

8 + nakupů

Zobraziť 8 recenzií

Popis produktu

Elegantný Smart LED televízor LG 65UP8000 v sivom prevedení s uhlopriečkou 65“ (164 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840 x 2160) a operačným systémom webOS Smart TV prináša sýty a realistický obraz so žiarivými farbami a maximálnymi detailmi zaobalený do štíhleho tela. Špecifikom je výkonný procesor α5 4K či rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ s prehľadným domovským zobrazením, ktoré vám uľahčia váš život v Smart domácnosti. Pútavý zážitok zo sledovania obľúbeného filmu vám ponúkne režim Filmmaker Mode (zachováva pôvodnú víziu režiséra) v spolupráci s funkciou Active HDR (podpora formátov HDR vrátane HDR10 a HLG). Herné obzory si rozšírite vďaka funkcii Game Optimizer, režimu HGiG či nízkemu oneskoreniu na vstupe a o plnohodnotné zážitky zo zápasov sa postarajú športové upozornenia.

Real 4K UHD

Televízor LG UHD TV prekoná všetky vaše očakávania. Vychutnajte si realistickú kvalitu obrazu a živé farby so štyrikrát väčším rozlíšením ako Full HD.

Špičkový výkon zaručený

Prineste si kino domov. Režim Filmmaker Mode a HDR vám ponúknu pútavejší zážitok zo sledovania TV. Pripojte sa ku svojim obľúbenými streamovacím platformám a získajte prístup k obľúbenému obsahu.

 • Zábava - Získajte prístup do aplikácie Apple TV a Netflix. Vyberte si spomedzi najnovších filmov, televíznych relácií, dokumentov a športových zápasov naživo, a to všetko na jednom mieste.

 • Režim Filmmaker Mode - Režim Filmmaker Mode vypne vyhladzovanie pohybu, pričom zachováva pôvodný pomer strán, farby a frekvenciu snímok. Vďaka tomu sa presne zachováva pôvodná vízia režiséra a vy si môžete film vychutnať tak, ako bol zamýšľaný.

 • Active HDR - LG UHD TV ponúka vďaka funkcii Active HDR žiarivé farby a presné detaily. Užite si svoje obľúbené filmy v originálnej kvalite vďaka podporovaným formátom HDR vrátane HDR10 a HLG.

Hrajte ako boss

Vrhnite sa priamo do akcie. Vďaka funkcii Game Optimizer, vyladenej grafike HDR a nízkemu oneskoreniu na vstupe je hranie hier rýchlejšie a pútavejšie.

 • Game Optimizer - Vďaka režimom optimalizovaným pre rôzne herné žánre (FPS, RPG a RTS) môžete všetky svoje nastavenia spravovať z jedného miesta. Ovládajte kontrast a stabilizáciu čiernej a bielej a dosiahnite lepšiu viditeľnosť.

 • HgiG - Režim HGiG rozpoznáva výkon televízora a kvalitu obrazu a následne vyladí grafiku pre maximálny herný zážitok v HDR.

 • Nízke oneskorenie na vstupe - S televízormi LG UHD TV môžu mať používatelia úplnú a okamžitú kontrolu nad hrami bez akéhokoľvek oneskorenia.

Vzrušujúci športový zážitok

Budete sa cítiť ako na štadióne. Funkcia Bluetooth Surround Ready vám vytvorí atmosféru zápasu, ako keby ste boli pri postrannej čiare ihriska. A vďaka službe Upozornenia na šport budete vždy vedieť, kedy hrajú vaše obľúbené tímy.

 • Upozornenia na šport - Funkcia pozornenia na šport vás informuje o zaujímavých okamihoch pred zápasom, počas neho aj po ňom. Už sa nemusíte báť, že vám ujdú dôležité výsledky vašich obľúbených tímov, keď sledujete niečo iné.

 • Bluetooth Surround Ready - Jednoduché pripojenie reproduktorov Bluetooth pre skutočne bezdrôtový priestorový zvuk. Všetko dianie má bohatší a realistickejší zvuk a prenáša do vašej obývačky atmosféru veľkého zápasu.

Vylepšite si interiér

Pridajte UHD medzi svoje interiérové dekorácie. Tenký panel a rám v kombinácii s estetickým dizajnom skrášlia každý interiér.

Procesor α5 4K AI

Procesor odstraňuje skreslenie obrazu a umožňuje zobrazovať sýtejšie farby a obsah s lepším kontrastom. Obraz s nižším rozlíšením prejde konverziou na vyššie rozlíšenie a výsledkom je obraz v takmer 4K kvalite. Tiež vie, kedy, kde a ako zlepšiť zvuk vytvorením virtuálneho priestorového zvuku pre zážitok ako v kine.

 • 4K Upscaling - LG UHD TV vylepšuje 2K obsah na obsah veľmi blízky 4K obsahu. To všetko vďaka vylepšeniu detailov a farieb. Vychutnajte si oveľa jasnejší text a obraz s redukovaným šumom a vylepšenou ostrosťou.

 • Ovládanie jasu pomocou umelej inteligencie - Svetelný senzor meria okolité svetelné podmienky a následne procesor jemne upraví mapovanie tónov pre optimálny jas obrazovky. Inteligentné podsvietenie a algoritmus kompenzácie pixelov zlepšujú kontrast a zabezpečujú tak krajší a tmavší obraz. Dokonca aj HDR obsah je zdokonalený úpravami jasu, ktoré premieňajú tmavšie scény na scény s ohromujúcim kontrastom, detailmi a farebnou hĺbkou.

 • Zvuk s podporou umelej inteligencie - Procesor na základe 17 miliónov zvukových dátových bodov identifikuje hlasy, efekty a frekvencie. Podľa toho optimalizuje zvuk v závislosti od žánru sledovaného obsahu.

AI ThinQ

LG ThinQ je tu, aby ste si sledovanie TV mohli užiť na maximum. Vyberte si svojho obľúbeného hlasového asistenta a ovládajte svoj televízor hlasom pomocou úplne novej domácej obrazovky, ktorá vám ponúkne väčšie pohodlie a jednoduchšie ovládanie.

 • Ovládač Magic Remote - Prepracovaný ovládač Magic Remote sa vyznačuje ergonomickým tvarom, ktorý sa dobre drží, a rýchlejšiemu vyhľadávaniu vďaka funkcii ukazovátka a pohybu kolečkom. Vstavané AI poskytuje jednoduchý prístup ku službám, zatiaľ čo tlačítka pre hlavných poskytovateľov obsahu ponúkajú skratky ku všetkým vašim obľúbeným položkám. Okrem toho teraz máte k dispozícii funkciu Magic Tap – inteligentný nový trik, ktorý pripojí váš telefón k televízoru. (*Dostupnosť ovládača Magic Remote sa líši v závislosti od krajiny.)

 • Ovládanie hlasom - LG ThinQ ponúka jednoduché príkazy a ovládanie domáceho systému IoT pomocou rozpoznávania prirodzeného hlasu. (*Dostupnosť hlasového ovládania sa môže líšiť v závislosti od produktov a krajiny.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

8 recenzií LG 65UP8000 (2021) televízor

94.3% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Korzeniowski

5. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • jakosc obraz

Martin

27. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Super cena, dostupnost na predajni

Pomer veľkosť a cena


Hana

17. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáMilan

25. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Slušný operačný systém, kvalitný obraz, jednoduché ovládanie