LG 75NANO91P (2021)


Uhlopriečka: 75 ", Typ obrazovky: NanoCell, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: WebOS Viac info


Cena 1 599,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 31,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart televízor LG 75NANO91P v striebornom prevedení s uhlopriečkou 75“ (185 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) s približne 8 miliónmi pixelov, NanoCell LCD obrazovkou a vlastnou nanotechnológiou prinesie do vašej domácnosti živý a realistický obraz s čistými a presnými farbami zaobalený do minimalistického tela. Špecifikom je inteligentný 4K procesor α7 štvrtej generácie či rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ s prehľadným domovským zobrazením, ktoré vám uľahčia váš život v Smart domácnosti. Skutočný zážitok ako v kine s profesionálne podaným obrazom zabezpečí technológia Dolby Vision IQ, režim Filmmaker Mode, priestorový zvuk či vlastná technológia dynamického rozsahu HDR 10 Pro. Herné obzory rozšírite prostredníctvom optimalizácie hier, automatického upravovania obrazu, technológií VRR, ALLM a eARC alebo mimoriadne krátkeho času odozvy a o plnohodnotné zážitky zo zápasov sa postarajú športové upozornenia.

8 miliónov pixelov, absolútne dokonalý obraz

Čisté farby v skutočnom rozlíšení 4K na televízore NanoCell TV sú ohromujúce. Skutočné rozlíšenie 4K s približne 8 miliónmi pixelov prináša obraz, ktorý je viditeľne ostrejší a detailnejší v porovnaní so štandardným televízorom s rozlíšením HD. Skutočné rozlíšenie 4K na televízore NanoCell TV je podporované technológiou NanoCell a výsledkom je skutočný 4K zážitok, ktorý prekonáva medzinárodné štandardy.

Všetky farby sú krištáľovo čisté

Televízor využíva vlastnú nanotechnológiu, v rámci ktorej nanočastice vylepšujú farby, aplikuje sa filter a odstraňujú sa nedokonalosti z vlnových dĺžok RGB. To znamená, že na obrazovke sa budú zobrazovať len čisté a presné farby. Výsledkom je oveľa živší a realistickejší obraz, ktorý vdýchne život akémukoľvek obsahu.

 • Tmavé farby zvýrazňujú detaily - Televízory LG NanoCell TV sa neboja tmavých miest. Vďaka technológii Full Array Dimming dokážu televízory NanoCell presne ovládať jednotlivé polia LED podsvietenia. Výsledkom je sýtejšia čierna farba a minimálne prepúšťanie podsvietenia pre ešte väčší kontrast a detailnejší obraz.

Televízor s viac ako len jednou umeleckou stránkou

Pri navrhovaní televízora sa výrobcovia zamerali aj na estetickú stránku domácnosti. Vďaka štýlovému, minimalistickému dizajnu pôsobí na stene ako umelecké dielo, nezaberá prakticky žiadny priestor a miestnosti dodáva nádych elegancie.

Výkon hodný veľkého plátna

Televízor s čistými farbami a množstvom nových zobrazovacích technológií prinesie atmosféru kina do vašej obývacej izby. Vylepšené rozlíšenie HDR, najnovšie technológie Dolby a filmový režim priamo z filmového štúdia sú zárukou zážitku skutočne ako v kine.

 • Zábava - Získajte aplikáciu Apple TV,Netflix. Vyberte si spomedzi najnovších filmov, televíznych relácií, dokumentov a športových zápasov naživo, a to všetko na jednom mieste.

 • Dolby Vision IQ a Dolby Atmos - Technológia Dolby Vision IQ inteligentne upravuje nastavenia obrazu na základe žánru obsahu a okolitého prostredia, zatiaľ čo technológia Dolby Atmos prináša viacrozmerný priestorový zvuk. Ide o výnimočnú kombináciu, ktorá sa postará o jedinečný zážitok pripomínajúci sledovanie v kine.

 • Režim Filmmaker Mode - Režim Filmmaker Mode deaktivuje vyhladzovanie pohybu, pričom zachováva pôvodný pomer strán, farby a frekvenciu snímok. Vďaka tomu sa presne zachováva pôvodná vízia režiséra a vy si môžete film vychutnať tak, ako bol vytvorený.

 • HDR 10 Pro - Spoločnosť LG vyvinula vlastnú technológiu dynamického rozsahu, HDR 10 Pro, ktorá upravuje jas a zdokonaľuje farby, odhaľuje aj tie najmenšie detaily a každej snímke dodáva realistickú čistotu. Zároveň dodáva intenzitu bežnému obsahu HDR. Všetky vaše obľúbené filmy a relácie budú odteraz živšie a jasnejšie od začiatku až do konca.

Televízor s množstvom zábavy

Od najtemnejších jaskýň až po rozjasnené nové svety – tento televízor dodá všetkým hrám živé farby. Cloudové herné technológie a automatické upravovanie obrazu pre dosiahnutie maximálnej kvality sú zárukou nezabudnuteľných herných zážitkov.

 • Optimalizácia hier - Nová úroveň pre všetky vaše hry. Optimalizácia hier automaticky upraví nastavenia obrazu, optimalizuje grafické nastavenia a viditeľnosť pre lepší zážitok z hrania všetkých typov hier.

 • Spolupráca s výrobcom konzoly Xbox - Sloboda hrania. Spolupráca spoločnosti LG a výrobcu konzoly Xbox prináša hry novej generácie. Vyťažte zo svojej konzoly Xbox maximum vďaka neuveriteľnej kvalite obrazu a mimoriadne krátkym časom odozvy.

 • AMD FreeSync Premium - Hrajte na vyššej úrovni. Televízory LG NanoCell TV s podporou technológie AMD FreeSync™ Premium umožňujú variabilnú obnovovaciu frekvenciu pri hraní hier. Významným spôsobom sa tak znižuje trhanie a sekanie obrazu, výsledkom čoho je lepší a kvalitnejší herný zážitok.

 • VRR, ALLM, eARC - Získate výhodu pred súpermi. Technológie VRR, ALLM a eARC spĺňajú najnovšie špecifikácie HDMI 2.1 a umožňujú zobrazovať rýchly pohyb vo vyššom rozlíšení a plynulé, synchronizované grafické prvky.

Špičkový výkon

Televízory LG NanoCell TV prinášajú napínavé zážitky zo športových podujatí. Priestorový zvuk cez Bluetooth prenesie atmosféru zo štadióna až do vašej obývacej izby a športové upozornenia vám umožnia sledovať najnovšie výsledky svojich obľúbených mužstiev.

 • Športové upozornenia - Športové upozornenia vás budú informovať o zaujímavých okamihoch pred zápasom, počas neho aj po ňom. Už sa nemusíte báť, že vám ujdú dôležité výsledky vašich obľúbených tímov, keď sledujete iný obsah.

 • Podpora priestorového zvuku cez Bluetooth - Stačí bezdrôtovo pripojiť reproduktory cez Bluetooth a môžete si vychutnať skutočný zážitok z priestorového zvuku. Každá akcia bude znieť vernejšie a pôsobivejšie, a tak sa atmosféra rozhodujúceho zápasu prenesie aj do vašej obývacej izby.

Procesor α7 štvrtej generácie s podporou AI a 4K

Srdcom televízora LG NanoCell TV je procesor α7 štvrtej generácie s podporou AI a 4K. Ide o prelomový čip, ktorý analyzuje a optimalizuje obsah pomocou algoritmov hlbokého učenia. Každá úprava obrazu a zvuku je automatická, takže každé sledovanie je výnimočné.

 • Obraz s podporou umelej inteligencie - Obraz s podporou umelej inteligencie automaticky rozpoznáva žáner sledovaného obsahu a optimalizuje kvalitu obrazu odstránením nedostatkov. Výsledkom je krajší a kvalitnejší obraz, ktorý zlepší váš zážitok zo sledovania TV bez ohľadu na to, čo sledujete.

 • Zvuk s podporou umelej inteligencie - Zvuk s podporou umelej inteligencie analyzuje zdroj audia a optimalizuje zvuk v závislosti od žánru sledovaného obsahu. Výsledkom je čistejší zvuk, či už ide o výraznejšie vokály alebo prirodzene znejúce, realistické zvukové efekty.

ThinQ AI

Aplikácia LG ThinQ zdokonalí váš zážitok zo sledovania televízie. Vyberte si svojho obľúbeného hlasového asistenta a ovládajte televízor hlasom na úplne novej domovskej obrazovke, ktorá prináša väčšie pohodlie a kontrolu.

 • Nové domovské zobrazenie - Na domovskej obrazovke s novým dizajnom sa zobrazujú prispôsobené návrhy obsahu. Poskytuje jednoduchší prístup k obľúbeným položkám a umožňuje ovládať všetky pripojené zariadenia z jedného miesta.

 • Nový ovládač Magic Remote - Prepracovaný ovládač Magic Remote ponúka ergonomický dizajn s jednoduchým uchopením, pričom jeho systém ukazovania a posúvania umožňuje rýchlejšie vyhľadávanie. Zabudovaná technológia podporujúca umelú inteligenciu poskytuje jednoduchý prístup k službám, zatiaľ čo skratky hlavných poskytovateľov obsahu uľahčujú prístup k všetkým obľúbeným položkám. Okrem všetkých týchto vymožeností je k dispozícii nová funkcia Magic Tap, ktorá šikovne prepája telefón s televízorom.

 • Ovládanie hlasom - Technológia LG ThinQ umožňuje jednoduché ovládanie zariadení pripojených na domáci internet prostredníctvom príkazov pomocou prirodzeného rozpoznávania hlasu. (Podporované ponuky a aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny; Dostupnosť hlasového ovládania sa môže líšiť v závislosti od produktov a krajiny)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 75 "
Typ obrazovky NanoCell
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG 75NANO91P (2021)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené