LG 75NANO96P (2021)

 • Momentálne nedostupný
 • O zmene dostupnosti produktu vás budeme informovať

Cena:
3 299,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 65,98 €
Elektronický informačný list

Vyberte si iný variant

V súčasnej dobe nie je produkt dostupný a od dodávateľa nemáme upresnený dátum dodania. Ak máte o produkt záujem, nastavte si stráženie zmeny dostupnosti cez tlačidlo - MÁM ZÁUJEM, prostredníctvom ktorého vám dáme vedieť o naskladnení produktu hneď ako k tomu dôjde.
Mám záujem

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart televízor LG 75NANO96P v striebornom prevedení s uhlopriečkou 75“ (185 cm), 8K Ultra HD rozlíšením (7680 x 4320) s približne 33 miliónmi pixelov, NanoCell LCD obrazovkou a vlastnou nanotechnológiou prinesie do vašej domácnosti živý a realistický obraz s čistými a presnými farbami zaobalený do minimalistického tela. Špecifikom je inteligentný α9 8K štvrtej generácie s podporou AI a rozlíšením 8K, či rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ s prehľadným domovským zobrazením, ktoré vám uľahčia váš život v Smart domácnosti. Skutočný zážitok ako v kine s profesionálne podaným obrazom zabezpečí technológia Dolby Vision IQ, režim Filmmaker Mode, priestorový zvuk či vlastná technológia dynamického rozsahu HDR 10 Pro. Herné obzory rozšírite prostredníctvom optimalizácie hier, automatického upravovania obrazu, technológií ALLM a eARC alebo mimoriadne krátkeho času odozvy a o plnohodnotné zážitky zo zápasov sa postarajú športové upozornenia.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: G

Zvážte aj tento produkt

Ultratenký bezrámčekový Smart Neo QLED televízor Samsung QE75QN91A s dômyselným procesorom Neo Quantum Processor 4K vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje antireflexná obrazovka so 75“ (189 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160). Pre ešte lepší zážitok zo sledovania vašich obľúbených filmov poslúži kombinácia technológií Quantum Matrix Technology (ovláda podsvietenie nezávisle v jednotlivých zónach obrazu), Quantum HDR 2000 (bohaté farby a sýty kontrast), 4K Upscaling (zlepšovanie obrazu v nízkej kvalite), Quantum Dot (100% farebný objem) či Multi View (obrazovku budete môcť rozdeliť na 2 časti s nezávislým obsahom). Zvuk zladený s premietaným obrazom zaobstará technológia zvuku sledujúceho pohyb (OTS+) či kalibrácia zvuku SpaceFit Sound a herné obzory rozšíri vylepšenie pohybu 4K 120 Hz, doba odozvy pod 10 ms, pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 či technológie Motion Xcelerator Turbo+ a AMD FreeSync Premium Pro.

Základné parametre

 • Uhlopriečka ("): 75 "
 • Typ obrazovky: Mini LED
 • Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Ožite s absolútne čistými farbami v skutočnom rozlíšení 8K

Televízor LG NanoCell TV vďaka úplne čistým farbám okamžite rozpoznáte od štandardného LCD televízora. Čisté farby v kombinácii s nádherným displejom so skutočným rozlíšením 8K prinášajú detailnejší a kvalitnejší obraz, ktorý vás dokonale pohltí.

Všetky farby sú krištáľovo čisté

Televízor využíva vlastnú nanotechnológiu, v rámci ktorej nanočastice vylepšujú farby, aplikuje sa filter a odstraňujú sa nedokonalosti z vlnových dĺžok RGB. To znamená, že na obrazovke sa budú zobrazovať len čisté a presné farby. Výsledkom je oveľa živší a realistickejší obraz, ktorý vdýchne život akémukoľvek obsahu.

 • Tmavé farby zvýrazňujú detaily - Televízory LG NanoCell TV sa neboja tmavých miest. Vďaka technológii Full Array Dimming dokážu televízory NanoCell presne ovládať jednotlivé polia LED podsvietenia. Výsledkom je sýtejšia čierna farba a minimálne prepúšťanie podsvietenia pre ešte väčší kontrast a detailnejší obraz.

Prečo Real 8K?

Televízory LG NanoCell TV disponujú skutočným rozlíšením 8K, ktoré patrí k absolútnej špičke. Dokonalé zobrazovanie farieb na televízoroch s technológiou NanoCell v kombinácii s približne 33 miliónmi pixelov prináša nádherný obraz vo vysokom rozlíšení, ktorý výrazne prekonáva štandard televízorov s rozlíšením 8K.

Televízor s viac ako len jednou umeleckou stránkou

Pri navrhovaní televízora sa výrobcovia zamerali aj na estetickú stránku domácnosti. Vďaka štýlovému, minimalistickému dizajnu pôsobí na stene ako umelecké dielo, nezaberá prakticky žiadny priestor a miestnosti dodáva nádych elegancie.

Výkon hodný veľkého plátna

Televízor s čistými farbami a množstvom nových zobrazovacích technológií prinesie atmosféru kina do vašej obývacej izby. Vylepšené rozlíšenie HDR, najnovšie technológie Dolby a filmový režim priamo z filmového štúdia sú zárukou zážitku skutočne ako v kine.

 • Zábava - Získajte aplikáciu Apple TV,Netflix. Vyberte si spomedzi najnovších filmov, televíznych relácií, dokumentov a športových zápasov naživo, a to všetko na jednom mieste.

 • Dolby Vision IQ a Dolby Atmos - Technológia Dolby Vision IQ inteligentne upravuje nastavenia obrazu na základe žánru obsahu a okolitého prostredia, zatiaľ čo technológia Dolby Atmos prináša viacrozmerný priestorový zvuk. Ide o výnimočnú kombináciu, ktorá sa postará o jedinečný zážitok pripomínajúci sledovanie v kine.

 • Režim Filmmaker Mode - Režim Filmmaker Mode deaktivuje vyhladzovanie pohybu, pričom zachováva pôvodný pomer strán, farby a frekvenciu snímok. Vďaka tomu sa presne zachováva pôvodná vízia režiséra a vy si môžete film vychutnať tak, ako bol vytvorený.

 • HDR 10 Pro - Spoločnosť LG vyvinula vlastnú technológiu dynamického rozsahu, HDR 10 Pro, ktorá upravuje jas a zdokonaľuje farby, odhaľuje aj tie najmenšie detaily a každej snímke dodáva realistickú čistotu. Zároveň dodáva intenzitu bežnému obsahu HDR. Všetky vaše obľúbené filmy a relácie budú odteraz živšie a jasnejšie od začiatku až do konca.

Televízor s množstvom zábavy

Od najtemnejších jaskýň až po rozjasnené nové svety – tento televízor dodá všetkým hrám živé farby. Cloudové herné technológie a automatické upravovanie obrazu pre dosiahnutie maximálnej kvality sú zárukou nezabudnuteľných herných zážitkov.

 • Optimalizácia hier - Nová úroveň pre všetky vaše hry. Optimalizácia hier automaticky upraví nastavenia obrazu, optimalizuje grafické nastavenia a viditeľnosť pre lepší zážitok z hrania všetkých typov hier.

 • Spolupráca s výrobcom konzoly Xbox - Sloboda hrania. Spolupráca spoločnosti LG a výrobcu konzoly Xbox prináša hry novej generácie. Vyťažte zo svojej konzoly Xbox maximum vďaka neuveriteľnej kvalite obrazu a mimoriadne krátkym časom odozvy.

 • ALLM, eARC - Získate výhodu pred súpermi. Technológie VRR, ALLM a eARC spĺňajú najnovšie špecifikácie HDMI 2.1 a umožňujú zobrazovať rýchly pohyb vo vyššom rozlíšení a plynulé, synchronizované grafické prvky.

Špičkový výkon

Televízory LG NanoCell TV prinášajú napínavé zážitky zo športových podujatí. Priestorový zvuk cez Bluetooth prenesie atmosféru zo štadióna až do vašej obývacej izby a športové upozornenia vám umožnia sledovať najnovšie výsledky svojich obľúbených mužstiev.

 • Športové upozornenia - Športové upozornenia vás budú informovať o zaujímavých okamihoch pred zápasom, počas neho aj po ňom. Už sa nemusíte báť, že vám ujdú dôležité výsledky vašich obľúbených tímov, keď sledujete iný obsah.

 • Podpora priestorového zvuku cez Bluetooth - Stačí bezdrôtovo pripojiť reproduktory cez Bluetooth a môžete si vychutnať skutočný zážitok z priestorového zvuku. Každá akcia bude znieť vernejšie a pôsobivejšie, a tak sa atmosféra rozhodujúceho zápasu prenesie aj do vašej obývacej izby.

Technológia, ktorá vás ohromí

Srdcom televízora LG NanoCell TV je procesor α9 štvrtej generácie s podporou AI a rozlíšením 8K. Ide o prelomový čip, ktorý analyzuje a optimalizuje obsah pomocou algoritmov hlbokého učenia. Úprava obrazu a zvuku je automatická, takže pri každom sledovaní sa môžete tešiť na výnimočný zážitok.

 • AI Picture Pro - Algoritmus hlbokého učenia, ktorý využíva obrovskú databázu s viac ako miliónom obrazových údajových bodov, rozpoznáva obsah, odstraňuje vizuálne nedostatky a optimalizuje kvalitu obrazu. Nová funkcia detekcie záberov teraz navyše dokáže analyzovať typ zobrazenej scény a vhodným spôsobom vylepšiť obraz.

 • AI Sound Pro - Na základe viac ako 17 miliónov zvukových údajových bodov dokáže procesor identifikovať hlasy, efekty a frekvencie a vďaka tomu zvuk optimalizovať podľa žánru, aby bol ešte podmanivejší. Nová funkcia automatického vyrovnávania hlasitosti navyše zachováva jednotnú úroveň hlasitosti bez ohľadu na typ obsahu.

 • Úprava rozlíšenia na 8K pomocou umelej inteligencie - Procesor s podporou AI využíva algoritmy hlbokého učenia na analyzovanie sledovaného obsahu a jeho následnú transformáciu na neuveriteľne pohlcujúce rozlíšenie 8K. Výsledný obraz je ostrejší a dokonca aj na tých najväčších obrazovkách vidieť zjavne vyššie rozlíšenie a kvalitnejšie detaily.

ThinQ AI

Aplikácia LG ThinQ zdokonalí váš zážitok zo sledovania televízie. Vyberte si svojho obľúbeného hlasového asistenta a ovládajte televízor hlasom na úplne novej domovskej obrazovke, ktorá prináša väčšie pohodlie a kontrolu.

 • Nové domovské zobrazenie - Na domovskej obrazovke s novým dizajnom sa zobrazujú prispôsobené návrhy obsahu. Poskytuje jednoduchší prístup k obľúbeným položkám a umožňuje ovládať všetky pripojené zariadenia z jedného miesta.

 • Nový ovládač Magic Remote - Prepracovaný ovládač Magic Remote ponúka ergonomický dizajn s jednoduchým uchopením, pričom jeho systém ukazovania a posúvania umožňuje rýchlejšie vyhľadávanie. Zabudovaná technológia podporujúca umelú inteligenciu poskytuje jednoduchý prístup k službám, zatiaľ čo skratky hlavných poskytovateľov obsahu uľahčujú prístup k všetkým obľúbeným položkám. Okrem všetkých týchto vymožeností je k dispozícii nová funkcia Magic Tap, ktorá šikovne prepája telefón s televízorom.

 • Ovládanie hlasom - Technológia LG ThinQ umožňuje jednoduché ovládanie zariadení pripojených na domáci internet prostredníctvom príkazov pomocou prirodzeného rozpoznávania hlasu. (Podporované ponuky a aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny; Dostupnosť hlasového ovládania sa môže líšiť v závislosti od produktov a krajiny)

Pripojené súbory

IL_SK_2088956 [*.pdf, 106.89 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka ("): 75 "
iTyp obrazovky: Nano Cell LCD
iTyp rozlíšenia: 8K
OS TV: WebOS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka ("): 75 "
iUhlopriečka (cm): 185 cm
iTyp obrazovky: Nano Cell LCD
iTyp rozlíšenia: 8K
iRozlíšenie: 7680x4320
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 50
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Nie
iMiracast: Áno
Verzia HDMI: HDMI 2.1
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 3
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 167,3 cm
Výška: 96,3 cm
Hĺbka: 4,5 cm
Hmotnosť: 42,7 Kg
Výška s podstavcom: 103,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: TVstojan,skrutky,mag.DO,batérie,káb.spona

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x400

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: WebOS

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ďalšie parametre

Spotr. ener. v režime HDR: 274 kWh
Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Home Kit

Ostatné

Kód produktu: 75NANO963PA.AEU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na samostatnej stránke

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore