LG DF325FP


Umývačka riadu, Energetická trieda E, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 95 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 9, AquaStop funkcia, Výška: 85 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena 473,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,48 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Voľne stojaca smart umývačka riadu LG DF325FP v striebornom prevedení je vybavená 9 umývacími programami a 7 prídavnými možnosťami. Do vnútra sa zmestí až 14 súprav riadu. Vybavená invertorovým motorom a Aqua Lock funkciou proti vytopeniu. Má 4 špeciálne ostrekovacie ramená QuadWash a koše EasyRack Plus. Ovládanie umývačky aj pomocou SmartThinQ. Maximálna hlučnosť je 44 dB.

LG DF325FP

Voľne stojaca umývačka riadu LG DF325FP sa stane vaším nenahraditeľným pomocníkom vo vašej domácnosti. Na jeden umývaci cyklus umyje až 14 obedových súprav riadu, vďaka tomu je vhodná aj do väčších rodín. K dizpozícií má praktické funkcie a programy, ktoré využijete na každý deň. 

Programy:

  • Auto    
  • Intenzívny    
  • Jemný    
  • EKO    
  • Turbo    
  • Čistenie spotrebiča    
  • Leštenie    
  • Expresné    
  • Stiahnuť program    

Spoľahlivá a tichá 

Disponuje invertorovým Direct Drive™ motorom, ktorý sa postará o tichú a úspornu prevádzku. Vďaka menšiemu počtu pohyblivých častí v motore, podá spoľahlivý a tichý chod, ktorý dosahuje hlučnosť len 44 dB. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod umývačky.

Čisté riady z každého uhla

S umývačkou riadu LG budú vaše riady čisté z každého uhla. O to sa postarajú 4 oplachovacie ramená Multi-Motion spolu s vysokotlakovými tryskami QuadWash™. Vďaka ním získate vyšší výkon umývania a tak umyje každý kus riadu v jednotlivých košoch.

Maximálna flexibilita

EasyRack+ poskytne maximálnu flexibilitu pri plnení umývačky a poradí si s riadom všetkých veľkostí. Horný kôš si viete nastaviť v troch úrovniach, skladacie tŕne zase podporujú variabilitu pri vkladaní. Príborová zásuvka tiež poskytne možnosť nastavenia výšky. Vďaka tomu si viete upraviť a prispôsobiť priehradky podľa vaších predstáv a potrieb. 

Aplikácia LG ThinQ

Vďaka Wi-Fi pripojeniu je interakcia s umývačkou úplne jednoduchá a zároveň umožňuje prístup k najnovším inováciám. S aplikácou LG thinQ si rozšírite počet umývacích programov napr. o nočné umývanie, umývanie skla a iné. Aplikácia vás tiež upozorní na potrebu spustenia programu čistenia

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 9
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia LG DF325FP

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Martin

18. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca