LG F104DV9RD2E


Parná práčka so sušičkou, Energetická trieda E, Kapacita sušenia: 7 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 391 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 53 kWh na 100 cyklov prania, 14 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 61 cm. Viac info


Cena 1 059,00 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 1 109,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 21,18 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná spredu plnená parná práčka so sušičkou LG F104DV9RD2E s invertorovým motorom Direct Drive vyperie 10,5 kg bielizne a vysuší 7 kg bielizne pomocou 5 programov. Má technológiu AI DD, parný program Steam+, funkciu TurboWash™360°, technológiu sušenia EcoHybrid, dávkovanie prášku ezDispense, a inteligentné pripojenie LG ThinQ a Wi-Fi.

Práčka a sušička v jednom

Smart parná práčka so sušičkou LG F104DV9RD2E v bielom prevedení je užitočný spotrebič ideálny pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 10,5 kg bielizne a sušenie 7 kg bielizne. Parná práčka so sušičkou plnená spredu s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min. Práčku so sušičkou možno ovládať prostredníctvom ovládacieho panela s LED displejom. 

Programy a funkcie 

  • Programy: Bavlna, ECO 40–60, TurboWash 39', Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Pre alergikov, Osvieženie bielizne, Jemná starostlivosť, Ručné pranie/Vlna, Rýchly 14', Iba sušenie, Pranie + sušenie (7 kg), Čistenie bubna, Načítať program
  • Funkcie: Predpierka, Redukcia pokrčenia, Parné pranie, Odložený štart (3 – 19 hodín), Detská poistka, Iba odstredenie, Automatické dávkovanie, TurboWash, Zvuková signalizácia on/off, Wi-Fi (stiahnutie programu, diaľkový štart + Smart Diagnosis)
  • 5 programov sušenia: Normálne Eko, Sušenie nižšou teplotou, Suché na žehlenie, Do Skrine (Normálne), Eco Hybrid

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18 % lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

*Testované spoločnosťou Intertek v marci 2019, cyklus Bavlna s 2 kg spodnej bielizne. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od typu oblečenia a prostredia.

Čo je to AI DD

Technológia AI DD detekuje okrem hmotnosti zároveň aj jemnost látok a zvolí pre ne optimálne nastavenie pracích pohybov.

Presné dávkovanie 

Práčka so sušičkou disponuje praktickou funkciou ezDispense™, ktorá sa postará o flexibilné dávkovanie pracieho prostriedku. Automaticky dávkuje primerané množstvo pracieho prostriedku. Navyše priehradky na prací prášok a aviváž naplníte až na 35 dávok. 

Rýchlo a čisto s funkciou Turbowash™ 

Práčka TurboWash™ má funkciu Jet Spray, ktorá výrazne skracuje celkovú dobu prania, šetrí energiu a zaručuje čistejšie oblečenie. Funkcia Jet Spray počas 120 sekúnd strieka vodu priamo na bielizeň, podporuje vynikajúci výkon technológie 6 Motion Direct Drive s ohľadom na pranie a pláchanie, a umožňuje práčke TurboWash™ celý prací cyklus urýchliť. Vaša bielizeň bude vypratá dôkladne už za 59 minút.

Starostlivosť pre alergikov

Technológia LG Steam+ sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9% alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí a vďaka funkcii proti pokrčeniu zaručí až 30 krát menej záhybov použitím pary.

SmartThinQ™

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka technológii SmartThinQ™ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Maximálna hĺbka 61 cm
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG F104DV9RD2E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami