Cena v predajni:

999,00 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 1 249,00 €
Ušetríte: 20 %
Späť na NAY Extra kartu 19,98 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať

Len vystavené kusy v 3 predajniach Kde môžem produkt rezervovať?

Rezervuj v predajni

Cena v e-shope:

999,00 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 1 249,00 €
Ušetríte: 20 %
Späť na NAY Extra kartu 19,98 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Príplatkové služby

Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Príplatkové služby

Poistenie náhodného poškodenia

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

Parná smart práčka so sušičkou LG F126G1BCH2N v bielej farbe s predným plnením je zaradená do energetickej skupiny A. Je ideálna pre veľké rodiny. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 12 kg a pre sušenie 8 kg s maximálnou hlučnosťou pri praní 57 dB a pri odstreďovaní 74 dB. Rýchlosť odstreďovania dosahuje 1600 ot./min. Ponúka 12 programov s 20 prídavnými možnosťami a 8 programov pre sušenie. Ovládanie pračky F126G1BCH2N je jednoduché prostredníctvom veľkého dotykového LED displeja. Práčka disponuje funkciou Wi-Fi, ktorá umožňuje riešiť prípadné problémy práčky na diaľku, bez nutnosti volať servisného technika. Spotrebič disponuje množstvom moderných technológií: 6 motion, TrueStream, SmartThinQ, Add Item, Fuzzy Logic. TwinWash pre pranie 2 dávok bielizne naraz (s mini práčkou, ktorú je potrebné zakúpiť zvlášť). Vybavená je prémiových bubnom s veľkými dvierkami a technológiou Aqualock - proti úniku vody. Štandardným vybavením je detská poistka a časovač.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Paušál na Istotu na práčky Paušál na Istotu na práčky

  Nákupom na paušál získate s práčkou balík služieb. Dovoz až do kúpeľne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všechny služby pro produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Prednosti práčky

Parná smart práčka so sušičkou LG F126G1BCH2N v bielom prevedení je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor, ktorý je pripojený priamo na bubon práčky. S technológiou 6 Motion poskytuje 6 pracích pohybov pre efektívne a zároveň šetrné pranie a rozloženie. Je to užitočný spotrebič a vďaka parnému praniu s programom pre alergikov a detské pranie vo svojej bielizni eliminujete množstvo alerénov pri vysokej účinnosti prania a sušenia. Pri výpadku prúdu sa program automaticky reštartuje. Práčku so sušičkou máte možnosť ovládať aj pomocou SmartThinQ a WiFi pripojenia na diaľku. Techonlógia Fuzzy logic vám zaistí optimálny čas prania, vypočíta a vyhodnotí spotrebu vody, potrebný počet cyklov plákania, vyváženosť tvorby peny pričom efektívne hospodári s vodou a energiou. K práčke je možné pripojiť kompatibilnú mini práčku LG F28K5XN3, ktorú je potrebné zakúpiť zvlášť a využiť tak technológiu TwinWash pre pranie 2 dávok bielizne naraz.

Oddelené pranie TwinWash

Práčka robí presne to čo potrebujete. Naraz dokážete vyprať veľkú dávku bežnej bielizne v hlavnej práčke so sušiekou alebo môžete použiť mini práčku mini práčku LG F28K5XN3, s horným plnením pre pranie jemnej bielizne, alebo pre menšie dávky bielizne. Nemusíte tak čakať kým hlavná práčka doperie. Mini práčku je potrebné zakúpiť zvlášť pre využitie technológie TwinWash pre pranie 2 dávok bielizne naraz!

SmartThinQ

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám.

Parné pranie

Parná smart pračka so sušičkou disponuje parným praním s technológiou TrueSteam ™, vďaka ktorej bude vaše oblečenie stále ako nové. Silu parného prania oceníte aj v prípade, že patríte medzi ľudí s citlivou pokožkou. Pri parnom praní sa totiž zničí až 99,9 % alergénov. Vaša bieližen tak bude dokonale čistá a pritom si zachová stále svoju kvalitu. 

6 Mottion

Vďaka svojmu dizajnu a unikátnej technológii 6 Motion Direct Drive dokáže práčka meniť pohyb bubna alebo tieto pohyby kombinovať v závislosti od zvoleného pracieho programu. Vďaka spojeniu regulovanej rýchlosti otáčania a schopnosti bubna otáčať sa doľava aj doprava má práčka ďaleko lepší výkon a zakaždým vám prinesie dokonalé výsledky.

Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Pridajte oblečenie uprostred prania

Ak sa vám náhodou stane, že si už počas spustené pracieho cyklu spomeniete, že ste zabudli pridať ďalšie kusy oblečenia, jednoducho stlačte tlačidlo "Pridať oblečenie" a vložte do práčky zabudnuté kúsky bielizne. Pri programoch Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika a Rýchly 14 je možné práčku okamžite otvoriť do 3 sekúnd aj počas pracieho cyklu.

Smart Diagnosis

Ovládať vašu práčku môžete prostredníctvom dotykového LED displeja, ale taktiež aj prostredníctvom vášho smartfónu, a to vďaka rozhraniu Wi-Fi. LG Smart Diagnosis (inteligentná diagnostika) ľahko a rýchlo rieši problémy bez nutnosti volať hneď servisného technika. Jednoducho zavolajte zákaznícku linku spoločnosti LG a položte telefón s NFC + príslušnou aplikáciou na spotrebič. Ten potom bude komunikovať s vašou práčkou, ktorá počas niekoľkých sekúnd stanoví diagnózu a okamžite ponúkne riešenie problému.

Inteligentný systém prania - Fuzzy Logic

LG práčka je vybavená výkonným procesorom, ktorý v spolupráci s Direct Drive motorom zistí, objem bielizne v práčke a určí optimálny prací čas. Na základe týchto informácií vyhodnotí potrebný počet cyklov plákania a vypočíta optimálnu spotrebu vody. Počas chodu čidlá detekujú, prípadne upravujú nevyváženosť a nadmernú tvorbu peny, čím zdokonaľujú výsledok prania. Pri praní sa efektívne hospodári s vodou aj energiou. 

Vlastnosti

Parná práčka plnená spredu v bielej farbe s prémiovým bubnom a veľkými čiernymi dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1600 ot. / min. Je ideálnou voľbou pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 12 kg a pre sušenie 8 kg. Ovládanie je prostredníctvom LED dotykového displeja. Práčka ponúka:

 • 12 programov prania 
 • 20 prídavných možností ako sú odložený štart až 19 hodín, detská poistka, čistenie bubnu, Add wash, a mnoštvo ďalších
 • 8 programov pre sušenie od normálneho sušenia až po EcoHybrid pre normálne a suché žehlenie

Maximálna možná nastaviteľná teplota prania je 95 °C, čo využijete aj pri jednoduchej údržbe pračky. Nechýbajú jej ani moderné technológie, ktoré určite radi využijete pri praní vo vašej domácnosti: TrueStream so 7 programami, priame sprchovanie, 6 Motion, Fuzzy Logic či auto restart, ktorý reštartuje program pri výpadku prúdu. Ročná spotreba energie dosahuje 275 kWh.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 64 cm
iKapacita bubna: 12 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 12
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 275 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 12 Kg
Kapacita sušenia: 8 Kg
Objem bubna: 77 L
Mn.programov pre sušenie: 8

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 64 cm
Hmotnosť: 76 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Manual,hadica na odpad

Display/Grafika

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 12 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 12
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Áno
Programy sušenia: Suché do skrine

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 68 L
Celková spotreba: 1,25 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 275 kWh
Trieda účin.sušenia: A

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 74 dB
Hlučnosť (sušenie): 55 dB
Hlučnosť (pranie): 56 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Objem bubna: 77 L

Ďalšie parametre

Trieda odstred.sušenia: A
Kapacita prania: 12 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Min.otáčky odstreďovania: 400 ot./min.
Funkcia dodatoč.pláchania: Áno
Kapacita sušenia: 8 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 7,9 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 130 L
Mn.programov pre sušenie: 8
Technológia: Wifi
Smart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: F126G1BCH2N.ABWQKCZ

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Všetko

Čist.práčky a sušič.

Ost.čis. prostriedky

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore