• Doprava zdarma
  • Zľava 6 %

Výrobca: Lg
Lg

Cena v predajni:

999,00 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 1 059,00 €
Ušetríte: 6 %
Späť na NAY Extra kartu 19,98 €
Na splátky mesačne spočítať od 99.9 €

Nákup len v predajni

Cena v e-shope:

999,00 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 1 059,00 €
Ušetríte: 6 %
Späť na NAY Extra kartu 19,98 €
Na splátky mesačne spočítať od 99.9 €

Momentálne nedostupné Kedy bude produkt v predajni?

Parná smart práčka LG F171K2CS2W v bielej farbe s predným plnením je zaradená do energetickej skupiny A++. Je ideálna pre veľké rodiny. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 17 kg s maximálnou hlučnosťou pri praní 58 dB a pri odstreďovaní 78 dB. Rýchlosť odstreďovania dosahuje 1100 ot./min. Ponúka 14 programov s 18 prídavnými možnosťami. Ovládanie pračky LG F171K2CS2W je jednoduché prostredníctvom veľkého dotykového LED displeja. Práčka disponuje funkciou Wi-Fi, ktorá umožňuje riešiť prípadné problémy práčky na diaľku, bez nutnosti volať servisného technika. Spotrebič disponuje množstvom moderných technológií: 6 motion,Turbo Wash, TrueStream, SmartThinQ, Add Item, Fuzzy Logic, Auto Restart. Vybavená je prémiovým bubnom s veľkými dvierkami. Štandardným vybavením je detská poistka a časovač.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

 

 

Prednosti práčky

Parná smart práčka LG F171K2CS2W v bielom prevedení je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor, ktorý je pripojený priamo na bubon práčky. S technológiou 6 Motion poskytuje 6 pracích pohybov pre efektívne a zároveň šetrné pranie a rozloženie. Je to užitočný spotrebič a vďaka parnému praniu s programom pre alergikov a detské pranie vo svojej bielizni eliminujete množstvo alerénov pri vysokej účinnosti prania. Pri výpadku prúdu sa program automaticky reštartuje. Práčku máte možnosť ovládať aj pomocou SmartThinQ a WiFi pripojenia na diaľku. Techonlógia Fuzzy logic vám zaistí optimálny čas prania, vypočíta a vyhodnotí spotrebu vody, potrebný počet cyklov plákania, vyváženosť tvorby peny pričom efektívne hospodári s vodou a energiou.

SmartThinQ

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám.

Parné pranie

Parná smart pračka disponuje parným praním s technológiou TrueSteam, vďaka ktorej bude vaše oblečenie stále ako nové. Silu parného prania oceníte aj v prípade, že patríte medzi ľudí s citlivou pokožkou. Pri parnom praní sa totiž zničí až 99,9 % alergénov. Vaša bieližen tak bude dokonale čistá a pritom si zachová stále svoju kvalitu. 

6 Mottion

Vďaka svojmu dizajnu a unikátnej technológii 6 Motion Direct Drive dokáže práčka meniť pohyb bubna alebo tieto pohyby kombinovať v závislosti od zvoleného pracieho programu. Vďaka spojeniu regulovanej rýchlosti otáčania a schopnosti bubna otáčať sa doľava aj doprava má práčka ďaleko lepší výkon a zakaždým vám prinesie dokonalé výsledky.

Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Smart Diagnosis

Ovládať vašu práčku môžete prostredníctvom dotykového LED displeja, ale taktiež aj prostredníctvom vášho smartfónu, a to vďaka rozhraniu Wi-Fi.  LG Smart Diagnosis (inteligentná diagnostika) ľahko a rýchlo rieši problémy bez nutnosti volať hneď servisného technika. Jednoducho zavolajte zákaznícku linku spoločnosti LG a položte telefón s NFC + príslušnou aplikáciou na spotrebič. Ten potom bude komunikovať s vašou práčkou, ktorá počas niekoľkých sekúnd stanoví diagnózu a okamžite ponúkne riešenie problému.

Inteligentný systém prania - Fuzzy Logic

LG práčka je vybavená výkonným procesorom, ktorý v spolupráci s Direct Drive motorom zistí, objem bielizne v práčke a určí optimálny prací čas. Na základe týchto informácií vyhodnotí potrebný počet cyklov plákania a vypočíta optimálnu spotrebu vody. Počas chodu čidlá detekujú, prípadne upravujú nevyváženosť a nadmernú tvorbu peny, čím zdokonaľujú výsledok prania. Pri praní sa efektívne hospodári s vodou aj energiou. 

Vlastnosti

Parná práčka plnená spredu v bielej farbe s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1100 ot. / min. Je ideálnou voľbou pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 17 kg. Ovládanie je prostredníctvom LED dotykového displeja.

Práčka ponúka:14 programov prania Parné programy (voliteľné): Bavlna, Bavlna+, Syntetika, Hygiena, Detská starostlivosť, Parné programy: Pre alergikov, Osvieženie bielizne Rýchly 40, Športové oblečenie, Tiché pranie, Prikrývky, Vlna, Pláchanie + Odstredenie, Načítať program (defaultne nastavené Pranie v studenej vode) Ďalšie programy na stiahnutie cez Wi-Fi (smartphone, aplikácia LG Smart ThinQ) 

18 prídavných možností ako sú Predpierka, Parné pranie, Odložený štart (3 – 19 hodín), Detská poistka, Len odstredenie, Zvuková signalizácia on/off, Čistenie bubna, Pridať bielizeň  Wi-Fi: Diaľkový štart, (stiahnutie programu + Smart Diagnosis)  Možnosti prania: Intenzívny, Normálny, Namáčanie,  Mierne, TurboWash Možnosti pláchania: Normálny, Pláchanie+, Pláchanie++, Pláchanie s pridržaním, Pláchanie+ s pridržaním.

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 77 cm
Maximálna hlučnosť: 58 dB
iKapacita bubna: 17 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1100 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 14
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 442 kWh
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 70 cm
Výška: 99 cm
Hĺbka: 77 cm
Hmotnosť: 93 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: kľúč na nastavenie práčky

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 58 dB
Hluk pri odstreďovaní: 78 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 17 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1100 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 225 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 77,3 L
Celková spotreba: 2 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 442 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 17000 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ostatné

Kód produktu: F171K2CS2W.ABWQVCZ

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Všetko

Sieťky na pranie

Ost. prís.práč,sušič

Čist.práčky a sušič.

Spoj.diel práč-suš.

Odváp. a úprava vody

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore