LG F2S7V3HYTW


Kapacita bubna: 7 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min., Počet programov: 14, Maximálna hĺbka: 51 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

spredu plnená slim parná práčka LG F2S7V3HYTW, biela farba, energetická trieda D, vyperie 7 kg bielizne, 14 pracích programov, parný program Steam, program pre alergikov, funkcia odložený štart, možnosť pridať bielizeň počas prania, inteligentný prací systém AI DD, spotreba vody 45 l na cyklus, hlučnosť pri odstreďovaní 71 dB, max. otáčky 1200 ot./minútu, výkonný motor Inverter Direct Drive, funkcia Auto Restart, ovládací panel v českom jazyku, bubon s nerezovými lopatkami, rozmery (VxŠxH): 85 x 60 x 47,5 cm

LG F2S7V3HYTW

Parná smart práčka LG F2S7V3HYTW v bielom prevedení s čiernými dvierkami, je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor, ktorý je pripojený priamo na bubon práčky. Je to užitočný spotrebič a vďaka vylepšenej technológii parného prania Steam vo svojej bielizni eliminujete množstvo alergénov a minimalizuje pokrčenie bielizne pri vysokej účinnosti prania. Parná slim práčka plnená spredu s prémiovým bubnom disponuje kapacitou pre pranie 7 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1200 ot./min. 

  • Programy: Bavlna, ECO 40-60, Zmiešaná bielizeň, Tiché pranie, Syntetika, Ručné pranie/Vlna, Športové oblečenie, Rýchly, 14Prikrývky, Čistenie bubna, Jemná starostlivosť, Pláchanie + Odstreďovanie, Parná detská starostlivosť, Pre alergikov
  • Funkcie: Parné pranie, Predpierka, Normálne pláchanie, Plákanie+, Pridať bielizeň, Intenzívny, Normálny, Detský zámok, Zvuková signalizácia on/off, Odložený štart (3 - 19 hodin)

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Čo je to AI DD

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intelli DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktorá šetrne a zároveň dokonale vyperie vašu bielizeň. Okrem hmotnosti detekuje súčasne aj jemnosť látok a zvolí pre nich optimálne nastavenie pracích pohybov.

Starostlivosť pre alergikov a menšia miera pokrčenia

Technológia LG Steam®™ sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9 % alergénov, prachu a roztočov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí.

Motor Direct Drive

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý invertorový motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 51 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG F2S7V3HYTW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené