LG F2WV9S8P2

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte cashback až do 200 € k nákupu práčok a sušičiek LG

Cena:
599,00 €

Cena s Cashback
539,00 €
Len do 31. 10. 2020
Ako získate Cashback

Pôvodná cena 619,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart spredu plnená slim parná práčka LG F2WV9S8P2 v bielej farbe so sklenenými dvierkami s chrómovým lemom má kapacitu bubna pre pranie 8,5 kg bielizne. Ovládať je ju možné nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia s príslušnou aplikáciou Smart ThinQ pripojeného k Wi-Fi. Navyše je kompatibilná aj s hlasovým asistenom Amazon Alexa a Google Assistant v anglickom jazyku. Rovnaku ju je možné ovládať aj pomocou otočného voliča a dotykového LED displeja. Zaradená je v energetickej triede A+++ - 30 %. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Inteligentná parná práčka LG F2WV9S8P2 ponúka 14 pracích programov, vrátane voliteľných parných a 9 prídavných možností. Disponuje tiež AI DD inteligentným systémom prania. TurboWash 360 vyperie už za 39 minút - aktívne sprchuje čistou vodou a ušetrí čas, vodu aj elektrinu. S možnosťou pridať bielizeň Add Item po začatí cyklu už nebude nastávať problém so zabudnutým oblečením. Ovládací panel je v českom jazyku. Hĺbka 47 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava
  • Cashback 60,00 €

Ďalšie varianty tovaru

Hore

Zvážte aj tento produkt

Samsung WW90M649OPM/ZE QuickDrive Samsung WW90M649OPM/ZE QuickDrive

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

5 (3)

Spredu plnená smart práčka Samsung WW90M649OPM/ZE QuickDrive je zaradená v energetickej triede A+++ - 40 %. Maximálna kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlučnosti vďaka QDrive motoru 73 dB a pre pranie 49 dB. Ovládate ju otočným voličom doplneným grafickým LED displejom. Ponúka 14 pracích programov a prídavné funkcie Bavlna; e Bavlna; Super Eco Wash; Syntetika; Vlna; Outdoor; Ekologické čištenie bubnu Eco Drum Clean+; Tmavé oblečenie; 15’ minut Rýchle pranie; Plákanie+Odstřeďovanie; Odstřeďovanie; Jemné; Posteľná bielizeň; Super Speed. Práčka Samsung WW90M649OPM/ZE disponuje technológiami QickDrive, AddWash, EcoBubble, EcoBubbleSoak. Vybavená je AquaStop hadicou proti neželanému úniku vody. Inteligentnú práčku môžete ovládať nadiaľku pomocou mobilného zariadenia s aplikáciou Smart Control a taktiež diagnostikovať problémy s aplikáciou Smart Check.

Základné parametre

  • Hĺbka: 60 cm
  • Maximálna hlučnosť: 73 dB
  • Kapacita bubna: 9 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Inteligentná slim parná práčka

Parná smart práčka LG F2WV9S8P2 v bielom slim prevedení je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor, ktorý je pripojený priamo na bubon práčky. Je to užitočný spotrebič a vďaka vylepšenej technológii parného prania Steam+™ vo svojej bielizni eliminujete množstvo alergénov a minimalizuje pokrčenie bielizne pri vysokej účinnosti prania. Pri výpadku prúdu sa program automaticky reštartuje. Práčku máte možnosť ovládať aj pomocou SmartThinQ a WiFi pripojenia na diaľku. Využiť je možné aj hlasového asistenta Amazon Alexa alebo Google Assistant (v anglickom jazyku). Rovnako je vybavená technológiou Add Item, ktorá umožňuje pridať bielizeň počas prania. Ovládací panel s LED displejom je v českom jazyku. Parná smart slim práčka plnená spredu s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min. Je ideálnou voľbou pre menšie priestory s dostatočnou kapacitou bubna pre pranie 8,5 kg bielizne.

  • 14 programov: Parné programy (voliteľné): Bavlna, Bavlna+, TurboWash 39, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Tiché pranie, Parné programy: Pre alergikov, Jemná starostlivosť, Ručné pranie / Vlna, Športové oblečenie, Rýchly 14, Prikrývky, Čistenie bubna, Načítať program (defaultne nastavené Pláchanie s odstredením), Ďalšie programy na stiahnutie cez Wi-Fi (Smartphone s OS Android, aplikácia LG Smart ThinQ)
  • 9 prídavných možností: Predpierka, Redukcia pokrčenia, Parné pranie, Odložený štart (3 – 19 hodín), Detská poistka, Zvuková signalizácia on/off, Wi-Fi (stiahnutie programu, diaľkový štart + Smart Diagnosis), Možnosti prania: Intenzívny, Turbo Wash Možnosti pláchania: Pláchanie+

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18 % lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

*Testované spoločnosťou Intertek v marci 2019, cyklus Bavlna s 2 kg spodnej bielizne. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od typu oblečenia a prostredia.

Čo je to AI DD

Technológia AI DD detekuje okrem hmotnosti zároveň aj jemnost látok a zvolí pre ne optimálne nastavenie pracích pohybov.

Rýchlejšie pranie a viac času pre vás

Vďaka technológii TurboWash™ 360 ˚ vyperiete vaše oblečenie dokonale už za 39 minút. Využíva 3D trysky pre sprchovanie bielizne v 4 smeroch. Tie sú umiestnené v bubne tak, aby prúd vody pokryl každý kus oblečenia. BLDC motor s invertorovým čerpadlom umožňuje zmenu otáčkok čerpadla a následne zmenu intenzity sprchovania vodou podľa rýchlosti otáčania bubna. Urýchli tak kontakt bielizne s pracím prostriedkom rozpusteným vo vode.  Vďaka tomu šetrí váš čas aj spotrebu energie a k bielizni je technológia omnoho šetrnejšia.

Starostlivosť pre alergikov

Technológia LG Steam+® ™ sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9 % alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí a vďaka funkcii proti pokrčeniu zaručí až 30 krát menej záhybov použitím pary.

Väčšia kapacita

Práčka ponúka veľkú kapcitu až 8,5 kg s priestrannejším bubnom, pritom jej vonkajšie rozmery sú zachované s hĺbkou len 47 cm.

Spoľahlivá, odolná a hygienická

Práčka má odolné a elegantné dvierka vyrobené z tvrdeného skla. V bubne sú hygienické nerezové lopatky.

Elegantné ovládanie

Smart práčka ponúka omnoho lepší a čitateľnejší displej s väčším kovoým voličom programov.

SmartThinQ™

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka technológii SmartThinQ™ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám. Inteligentná parná práčka naviac podporuje aj ovládanie prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickom jazyku).

*Podpora pre inteligentné domáce zariadenia, ktoré sú kompatibilné s technológiami Alexa a Google Assistant, sa môže líšiť v závislosti od krajiny a vášho individuálneho nastavenia inteligentnej domácnosti.

Kompatibilita s TWINWash ™ Mini

Práčka robí presne to čo potrebujete. Naraz dokážete vyprať veľkú dávku bežnej bielizne v hlavnej práčke so sušiekou alebo môžete použiť mini práčku. K inteligentnej parnej práčke je možné pripojiť kompatibilnú mini práčku LG F28K5XN3, ktorú je potrebné zakúpiť zvlášť a využiť tak technológiu TwinWash pre pranie 2 dávok bielizne naraz. Vďaka možnosti prať dve dávky bielizne naraz ušetríte nielen čas ale aj energiu. Nemusíte tak čakať kým hlavná práčka doperie. Mini práčku je potrebné zakúpiť zvlášť pre využitie technológie TwinWash pre pranie 2 dávok bielizne naraz!

Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 47 cm
Maximálna hlučnosť: 52 dB
iKapacita bubna: 8,5 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 30%
Počet programov: 14
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 144 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Maximálna hĺbka: 56 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 47 cm
Hmotnosť: 60 Kg
Maximálna hĺbka: 56 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 52 dB
Hluk pri odstreďovaní: 70 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8,5 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 139 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 30%
Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 33 L
Celková spotreba: 0,74 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 144 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 7260 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Následné sušenie v sušičke: Áno
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Priestor na umiestnenie: Stredný 45-57 cm (hĺbka)
Počet členov domácnosti: 5 členov
Špeciálne programy: Športový program

Ostatné

Kód produktu: F2WV9S8P2.ABWQPCZ

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore