LG F4DT408AIDD

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

Cena:
499,00 €

Pôvodná cena 569,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart parná práčka so sušičkou LG F4DT408AIDD v bielej farbe s predným plnením. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 8 kg a pre sušenie 5 kg s maximálnou hlučnosťou 75 dB. Rýchlosť odstreďovania dosahuje 1400 ot./min. Ponúka 14 programov s 10 prídavnými možnosťami a 4 programami pre sušenie. Ovládanie pračky je jednoduché prostredníctvom veľkého dotykového LED displeja a otočného voliča. Možné je ju ovládať aj na diaľku pomocou mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. Navyše je kompatibilná aj s hlasovým asistenom Amazon Alexa a Google Assistant v anglickom jazyku. Technológia LG Steam odstráni až 99,9% alergénov a roztočov, a zároveň znižuje pokrčenosť bielizne až o 30%.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 12 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

LG F4DV910H2 LG F4DV910H2

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (1)

Smart parná práčka so sušičkou LG F4DV910H2 v bielej farbe s predným plnením je zaradená do energetickej skupiny A. Je ideálna pre veľké rodiny. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 10,5 kg a pre sušenie 7 kg s maximálnou hlučnosťou pri praní 52 dB a pri odstreďovaní 71 dB. Rýchlosť odstreďovania dosahuje 1400 ot./min. Ponúka 14 programov s 10 prídavnými možnosťami a 5 programov pre sušenie. Ovládanie pračky LG F4DV910H2 je jednoduché prostredníctvom veľkého dotykového LED displeja a otočného voliča. Inteligentnú práčku so sušičkou LG F4DV910H20 je možné ovládať aj na diaľku pomocou mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. Navyše je kompatibilná aj s hlasovým asistenom Amazon Alexa a Google Assistant v anglickom jazyku. Disponuje tiež AI DD inteligentným systémom prania. TurboWash™ 360° vyperie už za 39 minút - využíva 3D trysky na sprchovanie bielizne v 4 smeroch. Technológia LG Steam odstráni až 99,9 % alergénov a roztočov, a zároveň znižuje pokrčenosť bielizne až o 30 %. Smart práčka s technológiou TwinWash je kompatibilná aj s mini práčkou. Umožňuje tak vyprať samostatné 2 dávky bielizne naraz.

Základné parametre

  • Kapacita bubna: 10,5 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Práčka a sušička v jednom

Smart parná práčka so sušičkou LG F4DT408AIDD v bielom prevedení je užitočný spotrebič ideálny pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 8 kg bielizne a sušenie 5 kg bielizne. Parná smart práčka so sušičkou plnená spredu s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min. Práčku so sušičkou možno ovládať prostredníctvom ovládacieho panela s LED displejom. Ovládanie je možné aj pomocou SmartThinQ a WiFi pripojenia na diaľku a určite oceníte aj hlasového asistenta Amazon Alexa alebo Google Assistant (v anglickom jazyku).

Programy a funkcie 

  • 14 programov: Bavlna +, Bavlna, Tiché pranie, Zmiešaná bielizeň, Jemná starostlivosť, Syntetika, Ručné pranie/Vlna, Rýchly, Športové oblečenie, Prikrývky, Pre alergikov, Čistenie bubna, Parná detská starostlivosť, Len sušenie, Pranie + sušenie    
  • 10 prídavných nastavení: Normálne, Pridať bielizeň, Čistenie bubna, Detský zámok, Odložený štart, Predpierka, Pláchanie+, Intenzivné, Len odstredenie, Zvuková signalizácia on/off
  • 4 programy sušenia:   Eko, Sušenie nižšou teplotou, Suché na žehlenie, Suché do skrine

LG Direct Drive Motor

Motor s priamym pohonom, ktorý poháňa smart práčku LG F4DT408AIDD je tichý a spoľahlivý. Pri jeho chode vyprodukuje menej hluku ako bežný motor. Vďaka jeho prevedeniu má väčšiu kapacitu a dokáže ušetriť elektrickú energiu aj vodu pri každom praní. Výhodou je tiež maximálne využitie všetkých vlastnosti krokového motora. Umožní vytvoriť šesť nových pohybov bubna, a vďaka tomu sa pranie a sušenie stane efektívnym procesom. Z práčky vyberiete kvalitne vyprané alebo vysušené prádlo.    

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18 % lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

*Testované spoločnosťou Intertek v marci 2019, cyklus Bavlna s 2 kg spodnej bielizne. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od typu oblečenia a prostredia.

Čo je to AI DD

Technológia AI DD detekuje okrem hmotnosti zároveň aj jemnost látok a zvolí pre ne optimálne nastavenie pracích pohybov.

Starostlivosť pre alergikov

Technológia LG Steam sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9 % alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí a vďaka funkcii proti pokrčeniu zaručí až 30 krát menej záhybov použitím pary.

Spoľahlivá, odolná a hygienická

Inteligentná práčka má odolné a elegantne pôsobiace dvierka vyrobené z tvrdeného skla. Bubon práčky je vybavený hygienickými nerezovými lopatkami, ktoré eliminujú baktérie o 99 %. Prehľadný dotykový diplej je veľmi dobre čitateľný a navyše je v českom jazyku. Dopĺňa ho elegentný kovový otočný volič programov.

Elegantné ovládanie

Smart práčka ponúka omnoho lepší a čitateľnejší displej s väčším kovoým voličom programov.

SmartThinQ™

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka technológii SmartThinQ™ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám. Inteligentná parná práčka naviac podporuje aj ovládanie prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickom jazyku).

 

Pripojené súbory

F4DT408AIDD_inf_list nový [*.pdf, 225.08 kB] IL_SK_2071465 [*.pdf, 50.07 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iMaximálna hĺbka: 60 cm
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 56 cm
iMaximálna hĺbka: 60 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: kľúčik na nastavenie nožičiek

Display/Grafika

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Áno
Programy sušenia: Suché do skrine

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
Trieda odstred.sušenia: A
Kapacita prania: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Kapacita sušenia: 5 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 5,44 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 75 L
Mn.programov pre sušenie: 4
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov pre celý program (pranie so sušením): 310 kWh
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov pre program prania (pranie bez sušenia): 73 kWh

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 48 L
Celková spotreba: 1 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 200 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 11200 L
Trieda účin.sušenia: B
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 75 dB
Hlučnosť (pranie): 52 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Objem bubna: 59 L

Ostatné

Kód produktu: F4DT408AIDD.ABWQWCZ

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore