LG F4DV709H0E práčka so sušičkou

Práčka so sušičkou, Energetická trieda E, Kapacita sušenia: 6 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 359 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 58 kWh na 100 cyklov prania, 14 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 60 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Smart spredu plnená práčka so sušičkou LG F4DV709H0E v bielej farbe s čiernymi dvierkami. Kapacita bubna pre pranie dosahuje až 9 kg a pre sušenie 6 kg s maximálnou hlučnosťou pri praní 54 dB a pri odstreďovaní 72 dB. Rýchlosť odstreďovania dosahuje 1400 ot./min. Ponúka 14 programov s 10 prídavnými možnosťami a 5 programami pre sušenie. Ovládanie pračky je jednoduché prostredníctvom veľkého dotykového LED displeja a otočného voliča. Možné je ju ovládať aj na diaľku pomocou mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi a technológie SmartThinQ. Technológia LG Steam odstráni až 99,9% alergénov a roztočov, a zároveň znižuje pokrčenosť bielizne až o 30%. Vybavená invertorovým motorom Direct Drive. Rozmery (VxŠxH): 85 x 60 x 56 cm.

Práčka a sušička v jednom

Smart parná práčka so sušičkou LG F4DV709H0E v bielom prevedení je užitočný spotrebič ideálny pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 9 kg bielizne a sušenie 6 kg bielizne. Parná smart práčka so sušičkou plnená spredu s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min. Práčku so sušičkou možno ovládať prostredníctvom ovládacieho panela s LED displejom v češtine. Ovládanie je možné aj pomocou SmartThinQ a WiFi pripojenia na diaľku.

 • Programy: Bavlna, Bavlna+, TurboWash (59 minútový program), Parná detská starostlivosť, Zmiešaná bielizeň, Pre alergikov, Jemná starostlivosť, Ručné pranie/Vlna, Len sušenie, Pranie + sušenie (6+6 kg), Rýchy program, Čistenie bubna, Načítať program (defaultne nastavené Pláchanie s odstredením), Ďalšie programy na stiahnutie cez Wi-Fi (Smartphone s OS Android, aplikácia LG ThinQ)

 • 5 programov sušenia: Sušenie nižšou teplotou, Suché na žehlenie, Do Skrine (Normálne), Eco Hybrid

 • 10 funkcií: Redukcia pokrčenia, TurboWash, Pridať bielizeň, Detský zámok, Odložený štart, Stiahnutie programov, Parné pranie, Predpierka, Plákanie +, Čistenie bubna, Zvuková signalizácia on/off

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18 % lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Rýchlo a čisto s funkciou Turbowash™ 

Práčka TurboWash™ má funkciu Jet Spray, ktorá výrazne skracuje celkovú dobu prania, šetrí energiu a zaručuje čistejšie oblečenie. Funkcia Jet Spray počas 120 sekúnd strieka vodu priamo na bielizeň, podporuje vynikajúci výkon technológie 6 Motion Direct Drive s ohľadom na pranie a pláchanie, a umožňuje práčke TurboWash™ celý prací cyklus urýchliť. Vaša bielizeň bude vypratá dôkladne už za 59 minút.

Oddelené pranie TwinWash

Práčka robí presne to čo potrebujete. Naraz dokážete vyprať veľkú dávku bežnej bielizne v hlavnej práčke so sušičkou alebo môžete použiť mini práčku, s horným plnením pre pranie jemnej bielizne, alebo pre menšie dávky bielizne. Nemusíte tak čakať kým hlavná práčka doperie. Mini práčku je potrebné zakúpiť zvlášť pre využitie technológie TwinWash pre pranie 2 dávok bielizne naraz!

Starostlivosť pre alergikov

Technológia LG Steam+ sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9% alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí a vďaka funkcii proti pokrčeniu zaručí až 30 krát menej záhybov použitím pary.

Spoľahlivá, odolná a hygienická

Inteligentná práčka má odolné a elegantne pôsobiace dvierka vyrobené z tvrdeného skla. Bubon práčky je vybavený hygienickými nerezovými lopatkami, ktoré eliminujú baktérie o 99%. Prehľadný dotykový diplej je veľmi dobre čitateľný a navyše je v českom jazyku. Dopĺňa ho elegentný kovový otočný volič programov.

SmartThinQ™

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka technológii SmartThinQ™ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám. Inteligentná parná práčka naviac podporuje aj ovládanie prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickom jazyku).

Direct DriveTM motor

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Maximálna hĺbka 60 cm
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

6 recenzií LG F4DV709H0E práčka so sušičkou

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jaroslava

5. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • ponúka viac programov veľmi dobre vysuší ohlási ukončenie peknou hudbou
 • zatiaľ nič

kvalita zodpovedá aj cene


Ana

1. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


 • pri žmýkaní je hlučná

čakal som viac


Silvia

10. 4. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Výkon,cena,dostupnost
 • Dizajn.
 • Zatiaľ nič. Perie spolahlivo

Pracka so susickou bola alternatíva do našej kúpelne. Dostupnosr. Pomer cena,výkon.ovladanie cez mobil.


Ľudovít

31. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Vzhľad
 • Funkcie
 • Cena
 • Hlučnosť pri odstreďovani 1400 otáčkach