LG F4WN708S1

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

Cena:
489,00 €

Pôvodná cena 569,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,78 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart spredu plnená parná práčka LG F4WN708S1 v bielej farbe s čiernymi sklenenými dvierkami so strieborným lemom má kapacitu bubna pre 8 kg bielizne. Ovládať je ju možné nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia s príslušnou aplikáciou Smart ThinQ pripojeného k Wi-Fi. Rovnako ju je možné ovládať aj pomocou otočného voliča a LED dotykového displeja. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Inteligentná parná práčka ponúka 14 pracích programov, vrátane parného programu Steam a prídavných funkcií. Disponuje tiež AI DD inteligentným systémom prania a Auto Reštartom. TurboWash vyperie už za 59 minút - aktívne sprchuje čistou vodou a ušetrí čas, vodu aj elektrinu. Vybavená invertorovým motorom. Možnosť pridať bielizeň po začatí cyklu s funkciou Add Item. Hĺbka 56 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 14 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: D

Zvážte aj tento produkt

LG F4WV909P2 LG F4WV909P2

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (2)

Spredu plnená smart parná práčka LG F4WV909P2 v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+++ - 40 %. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg a maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Ovládaná je pomocou LED dotykového displeja v českom jazyku a otočného voliča. Vďaka Smart ThinQ + Wi-Fi ju môžete ovládať nadiaľku aj pomocou smartfónu alebo iného zariadenia. Ponúka 14 pracích programov a 9 prídavných možností, z ktorých si určite vyberiete tie najvhodnejšie. Inteligentná parná práčka LG F4WV909P2 je vybavená AI DDD inteligentným systémom prania s automatickým vážením, detekciou jemnosti vlákien a a novej generácie pracích pohybov s neobmedzeným množstvom kombinácií pre efektívne a šetrné pranie. Vylepšená technológia prania Steam+ je vhodná pre alergikov a tiež redukuje pokrčenie bielizne. Vybavená je tiež možnosťou pridania bielizne počas prania Add Item. S technológiou TurboWash™360˚ vyperiete už za 39 minút. Hĺbka 56 cm.

Základné parametre

  • Kapacita bubna: 9 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
  • Počet programov: 14

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

LG F4WN708S1

Praktická spredu plnená smart parná práčka LG F4WN708S1 sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň celej vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený pre 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min Pri praní si môžete zvoliť jeden zo 14 pracích programov.

  • Pracie programy: bavlna, bavlna+, zmiešaná bielizeň, jemná starostlivosť, športové oblečenie, prikrývky, pre alergikov, TurboWash59, syntetika, ručné pranie/vlna, rýchly program, čistenie bubna, parná detská starostlivosť, pranie v studenej vode 

  • 10 prídavných možností: predpierka, normálne plákanie, intenzívny, čistenie bubna, detská poistka, parné pranie, plákanie+, TurboWash, plákanie s odstredením, len odstredenie

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

SmartThinQ™

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka technológii SmartThinQ™ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám. 

Rýchlo a čisto s funkciou Turbowash™ 

Práčka s TurboWash ™ má funkciu Jet Spray, ktorá výrazne skracuje celkovú dobu prania, šetrí energiu a zaručuje čistejšie oblečenie. Funkcia Jet Spray počas 120 sekúnd strieka vodu priamo na bielizeň a umožňuje práčke TurboWash ™ celý prací cyklus urýchliť. Vaša bielizeň bude vypratá dôkladne už za 59 minút.

Starostlivosť pre alergikov

Práčku ocenia aj alergici, nakoľko disponuje technológiou LG Steam™. Táto technológia úspešné zničí až 99,9% alergénov a prachových roztočov (certifikované BAF - British Allergy Foundation), ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre citlivých ľudí a vďaka funkcii proti pokrčeniu zaručí až 30 krát menej záhybov použitím pary.

Spoľahlivý invertorový motor

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Odolná a hygienická

Spredu plnená práčka má odolné a elegantne pôsobiace dvierka vyrobené z čierneho tvrdeného skla. Bubon práčky je vybavený hygienickými nerezovými lopatkami, ktoré eliminujú baktérie o 99 %. Prehľadný dotykový diplej je veľmi dobre čitateľný a dopĺňa ho kovový otočný volič programov. 

Pridajte zabudnutú bielizeň aj po začatí prania

Ak zabudnete pridať nejakú bielizeň, môžete ju počas pracieho cyklu pohodlne pridať. Po stlačení tlačidla Pridať oblečenie (Add Item) vložte do práčky zabudnuté ponožky či spodnú bielizeň. Pri programoch Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika  je možné práčku okamžite otvoriť do 3 sekúnd aj počas prania. Funkcia Auto Reštart znova zapne spustený program po výpadku prúdu.

Pripojené súbory

F4WN708S1_inf_list new [*.pdf, 400.41 kB] IL_SK_2071463 [*.pdf, 86.17 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
Počet programov: 14
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D
iMaximálna hĺbka: 60 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 56 cm
Hmotnosť: 64 Kg
iMaximálna hĺbka: 60 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: kľúčik na nastavenie nožičiek

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 52 dB
Hluk pri odstreďovaní: 74 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 201 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 73 kWh
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 48 L
Celková spotreba: 0,6 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 117 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 8900 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ostatné

Kód produktu: F4WN708S1.ABWQWCZ

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore