LG F4WT409AIDD

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

Cena:
429,00 €

Pôvodná cena 529,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,58 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart parná práčka LG F4WT409AIDD v bielej farbe s predným plnením. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg s maximálnou hlučnosťou 75 dB. Rýchlosť odstreďovania dosahuje 1400 ot./min. Ponúka 14 programov s 9 prídavnými možnosťami. Ovládanie pračky je jednoduché prostredníctvom veľkého dotykového LED displeja a otočného voliča. Možné je ju ovládať aj na diaľku pomocou mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. Navyše je kompatibilná aj s hlasovým asistenom Amazon Alexa a Google Assistant v anglickom jazyku. Technológia LG Steam odstráni až 99,9% alergénov a roztočov, a zároveň znižuje pokrčenosť bielizne až o 30%.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 19 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: D

Zvážte aj tento produkt

LG F4WN708S1 LG F4WN708S1

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (1)

Smart spredu plnená parná práčka LG F4WN708S1 v bielej farbe s čiernymi sklenenými dvierkami so strieborným lemom má kapacitu bubna pre 8 kg bielizne. Ovládať je ju možné nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia s príslušnou aplikáciou Smart ThinQ pripojeného k Wi-Fi. Rovnako ju je možné ovládať aj pomocou otočného voliča a LED dotykového displeja. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Inteligentná parná práčka ponúka 14 pracích programov, vrátane parného programu Steam a prídavných funkcií. Disponuje tiež AI DD inteligentným systémom prania a Auto Reštartom. TurboWash vyperie už za 59 minút - aktívne sprchuje čistou vodou a ušetrí čas, vodu aj elektrinu. Vybavená invertorovým motorom. Možnosť pridať bielizeň po začatí cyklu s funkciou Add Item. Hĺbka 56 cm.

Základné parametre

  • Kapacita bubna: 8 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
  • Počet programov: 14

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Smart práčka 

Smart parná práčka LG F4WT409AIDD v bielom prevedení je užitočný spotrebič ideálny pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 9 kg bielizne. Parná smart práčka plnená spredu s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min. Práčku možno ovládať prostredníctvom ovládacieho panela s LED displejom. Ovládanie je možné aj pomocou SmartThinQ a WiFi pripojenia na diaľku a určite oceníte aj hlasového asistenta Amazon Alexa alebo Google Assistant (v anglickom jazyku).

Programy a funkcie 

  • 14 programov: Bavlna+, Bavlna, Tiché pranie, Zmiešaná bielizeň, Jemná starostlivosť, Syntetika, Ručné pranie/Vlna, Rýchly 30 minútový, Športové oblečenie, Prikrývky, Pre alergikov, Čistenie bubna, Parná detská starostlivosť, Načítať program (defaultne Pranie v studenej vode)    
  • 9 prídavných nastavení: Normálne, Pridať bielizeň, Detský zámok, Odložený štart, Predpierka, Pláchanie+, Intenzivné, Len odstredenie, Stiahnutie programov 

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18 % lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

*Testované spoločnosťou Intertek v marci 2019, cyklus Bavlna s 2 kg spodnej bielizne. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od typu oblečenia a prostredia.

Čo je to AI DD

Technológia AI DD detekuje okrem hmotnosti zároveň aj jemnosť látok a zvolí pre ne optimálne nastavenie pracích pohybov.

Starostlivosť pre alergikov

Technológia LG Steam sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9 % alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí a vďaka funkcii proti pokrčeniu zaručí až 30 krát menej záhybov použitím pary.

Elegantné ovládanie

Smart práčka ponúka omnoho lepší a čitateľnejší displej s väčším kovoým voličom programov.

Spoľahlivá, odolná a hygienická

Inteligentná práčka má odolné a elegantne pôsobiace dvierka vyrobené z tvrdeného skla. Bubon práčky je vybavený hygienickými nerezovými lopatkami, ktoré eliminujú baktérie o 99 %. Prehľadný dotykový diplej je veľmi dobre čitateľný a navyše je v českom jazyku. Dopĺňa ho elegentný kovový otočný volič programov.

SmartThinQ™

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka technológii SmartThinQ™ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám. Inteligentná parná práčka naviac podporuje aj ovládanie prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickom jazyku).

LG Direct Drive Motor

Motor s priamym pohonom, ktorý poháňa smart práčku LG F4WT409AIDD je tichý a spoľahlivý. Pri jeho chode vyprodukuje menej hluku ako bežný motor. Vďaka jeho prevedeniu má väčšiu kapacitu a dokáže ušetriť elektrickú energiu aj vodu pri každom praní. Výhodou je tiež maximálne využitie všetkých vlastnosti krokového motora. Umožní vytvoriť šesť nových pohybov bubna, a vďaka tomu sa pranie a sušenie stane efektívnym procesom. Z práčky vyberiete kvalitne vyprané alebo vysušené prádlo.    

Pripojené súbory

IL_SK_2071508 [*.pdf, 71.04 kB] F4WT409AIDD_inf_list [*.pdf, 399.27 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
Počet programov: 14
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D
iMaximálna hĺbka: 60 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 56 cm
Hmotnosť: 64 Kg
iMaximálna hĺbka: 60 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 52 dB
Hluk pri odstreďovaní: 75 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 208 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 77 kWh
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 50 L
Celková spotreba: 0,81 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 152 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9000 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ostatné

Kód produktu: F4WT409AIDD.ABWQWCZ

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore