LG F4WV909P2E

Zobraziť

Zľava 5 %
Doprava zadarmo
Cashback 60 €

Kapacita bubna: 9 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min., Počet programov: 14, Maximálna hĺbka: 60 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: A, Elektronický informačný list


Cena s Cashbackom 60,00 € Platí do 31.10.2021
Ako získať cashback
539,00 €

Cena 599,00 €

Zľava 5% z pôvodnej ceny: 629,00 € Zobraziť nápoveď

11,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Inteligentná spredu plnená práčka LG F4WV909P2E v bielom prevedení s čiernymi dvierkami s kapacitou bubna 9 kg. Max. otáčky sú 1400 ot./minútu pri hlasitosti 71 dB. V menu nájdete 14 programov, vrátane parného programu Steam+ a TurboWash programu (39 minút). Nechýba Aquastop funkcia. Ovládanie pomocou WiFi a Smart ThinQ. Vybavená invertorovým motorom Direct DriveTM. Kompatibilné s technológiou TWINWash Mini. Rozmery (VxŠxH): 85 x 60 x 56,5 cm.

Inteligentná práčka

Parná smart práčkaLG F4WV909P2E v bielom prevedení je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor, ktorý je pripojený priamo na bubon práčky. Je to užitočný spotrebič a vďaka vylepšenej technológii parného prania Steam vo svojej bielizni eliminujete množstvo alergénov a minimalizuje pokrčenie bielizne pri vysokej účinnosti prania.  Parná smart práčka plnená spredu s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min. Je ideálnou voľbou pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 9 kg bielizne.

 • 14 programov: Bavlna, Bavlna+, Syntetika, Pre alergikov, Športové oblečenie, Rýchly, Plákanie s odstredením, Zmiešaná bielizeň, Steam - parné pranie, Jemná starostlivosť, Tiché pranie, Vlna, Prikrývky, Načítať program (defaultne Pranie v studenej vode)

 • Funkcie: predpierka, plákanie+, intenzívny, detský zámok, odložený štart (3-19 hodín), parné pranie, TurboWash™360°, plákanie s odstredením, čistenie bubna, zvuková singalizácia on/off, Wi-Fi: diaľkový štart

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Starostlivosť pre alergikov

Technológia LG Steam sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9% alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí.

Rýchlejšie pranie a viac času pre vás

Vďaka technológii TurboWash™ 360˚ vyperiete vaše oblečenie dokonale už za 39 minút. Využíva 3D trysky pre sprchovanie bielizne v 4 smeroch. Tie sú umiestnené v bubne tak, aby prúd vody pokryl každý kus oblečenia. BLDC motor s invertorovým čerpadlom umožňuje zmenu otáčkok čerpadla a následne zmenu intenzity sprchovania vodou podľa rýchlosti otáčania bubna. Urýchli tak kontakt bielizne s pracím prostriedkom rozpusteným vo vode.  Vďaka tomu šetrí váš čas aj spotrebu energie a k bielizni je technológia omnoho šetrnejšia.

SmartThinQ™

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka technológii SmartThinQ™ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám. Inteligentná parná práčka naviac podporuje aj ovládanie prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickom jazyku).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 60 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie LG F4WV909P2E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Miroslav

25.9.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • S pračkou nadmerne spokony.Cez Wifi v apke super podrony rozpis o prani.

Silvia

17.9.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania

Veľká spokojnosť