LG F69V10VW2W


Kapacita bubna: 9 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min., Počet programov: 14, Maximálna hĺbka: 61 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: A, Elektronický informačný list


Cena s Cashbackom 80,00 € Platí do 31. 10. 2021
Ako získať cashback
669,00 €

Cena 749,00 €

14,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná spredu plnená parná práčka LG F69V10VW2W v bielej farbe s čiernymi dvierkami a nerezovým panelom z tvrdeného skla vyperie až 9 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania 1600 ot./min. pri hlučnosti 73 dB. Na výber máte zo 14 programov + 12 prídavných možností, vrátane parného programu Steam+™ a TurboWash™360° programu. Nechýbajú funkcie ako automatické váženie a vyváženie, odložený štart (3-19 hodín) a technológia AI DD™. Ovládanie pomocou WiFi a LG ThinQ. Vybavená invertorovým motorom Direct Drive™. Kompatibilné s technológiou TWINWash Mini. Jednoduché ovládanie vďaka otočnému voliču a väčšiemu LED displeju. Rozmery (VxŠxH): 85 x 60 x 56,5 cm.

Inteligentná práčka

Parná smart práčka LG F69V10VW2W je to užitočný spotrebič a vďaka vylepšenej technológii parného prania Steam vo svojej bielizni eliminujete množstvo alergénov a minimalizuje pokrčenie bielizne pri vysokej účinnosti prania. Parná smart práčka plnená spredu s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1600 ot./min. Je ideálnou voľbou pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 9 kg bielizne. 

Programy a funkcie

  • 14 pracích programov: Eco 40-60, Bavlna, TurboWash39, Zmiešaná bielizeň, Tiché pranie, Syntetika, Ručné pranie/Vlna, Športové oblečenie, Rýchly 30, Prikrývky, Čistenie bubna, Hygiena, Pre alergikov, Ďalšie programy k stiahnutiu cez Wi-Fi

  • 12 prídavných možností: Parné pranie, Redukcia pokrčenia, Predpierka, TurboWash™360°, Normálne, Pláchanie+, Pridať bielizeň, Intenzívne, Len odstredenie, Detský zámok, Zvuková signalizácia on/off, Odložený štart (3 - 19 hod), Wi-Fi: Diaľkový štart, Stiahnutie programov

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Čo je to AI DD

Technológia AI DD detekuje okrem hmotnosti zároveň aj jemnost látok a zvolí pre ne optimálne nastavenie pracích pohybov.

Rýchlejšie pranie a viac času pre vás

Vďaka technológii TurboWash™ 360˚ vyperiete vaše oblečenie dokonale už za 39 minút. Využíva 3D trysky pre sprchovanie bielizne v 4 smeroch. Tie sú umiestnené v bubne tak, aby prúd vody pokryl každý kus oblečenia. BLDC motor s invertorovým čerpadlom umožňuje zmenu otáčkok čerpadla a následne zmenu intenzity sprchovania vodou podľa rýchlosti otáčania bubna. Urýchli tak kontakt bielizne s pracím prostriedkom rozpusteným vo vode.  Vďaka tomu šetrí váš čas aj spotrebu energie a k bielizni je technológia omnoho šetrnejšia.

Starostlivosť pre alergikov

Technológia LG Steam sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9% alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí.

SmartThinQ™

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka technológii SmartThinQ™ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1600 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 61 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG F69V10VW2W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené