Služby k produktu

 • Paušál na Istotu na práčky Paušál na Istotu na práčky

  Nákupom na paušál získate s práčkou balík služieb. Dovoz až do kúpeľne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

AEG ProSteam L7FEC41SC AEG ProSteam L7FEC41SC

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

5 (1)

Spredu plnená práčka AEG L7FEC41SC ponúka kapacitu 10 kg bielizne. Pri žmýkaní si môžete zvoliť až 1400 otáčok takže textílie budú dôkladne vyžmýkané. Uľahčí vám pranie bielizne, čo iste oceníte pri starostlivosti o odevy celej rodiny. Je veľmi úsporným moderným domácim spotrebičom radiacim sa do energetickej triedy A+++ -30%. Ročná spotreba vody 12499 l a spotreba energie 167 kWh/ rok, čo prináša úsporu finančných prostriedkov a šetrný prístup k životnému prostrediu.

Základné parametre

 • Hĺbka: 63 cm
 • Maximálna hlučnosť: 51 dB
 • Kapacita bubna: 10 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Smart práčka

Praktická spredu plnená smart  parná práčka LG F72J8HS2W sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň celej vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 7 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1200 ot./min. Model je zaradený do energetickej triedy  A+++, čím je dosiahnutá maximálna možná energetická úspora pri praní.

SmartThinQ

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám.

Parné pranie

LG F72J8HS2W disponuje parným praním s technológiou TrueSteam ™, vďaka ktorej bude vaše oblečenie stále ako nové. Silu parného prania oceníte najmä prípade, že patríte medzi ľudí s citlivou pokožkou alebo alergikov. Pri parnom praní sa totiž zničí až 99,9 % alergénov ako sú roztoče, ktoré môžu spôsobovať alergie a problémy s dýchaním. Program pre Alergikov využíva vodu a teplo pre vytvorenie účinnej dezinfekčenj pary. Tá dezinfikuje oblečenie a zároveň je k nemu veľmi šetrná. Vaša bieližen tak bude dokonale čistá a pritom si zachová stále svoju kvalitu.

6 Mottion DD

Vďaka svojmu dizajnu a  unikátnej technológii 6 Motion Direct Drive dokáže práčka LG F72J8HS2W meniť pohyb bubna alebo tieto pohyby kombinovať v závislosti od zvoleného pracieho programu. Vďaka spojeniu regulovanej rýchlosti otáčania a schopnosti bubna otáčať sa doľava aj doprava má práčka ďaleko lepší výkon a zakaždým vám prinesie dokonalé výsledky.

Rýchlo a šetrne

Voľne stojaca smart parná práčka LG F72J8HS2W je vybavená technológiou TurboWash™, čo predstavuje aktívne sprchovanie čistou vodu, ale taktiež aj úsporu času, vody a eletriny, čo predovšetkým oceníte pri častom praní. Vaše oblečenie tak bude za pár minút nielen čisté a voňavé, ale taktiež ušetríte aj vaše náklady. 


Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Parná inteligentná práčka LG F72J8HS2W má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive™. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive™ má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania. 

Smart Diagnosis™

Ovládať vašu inteligentnú práčku práčku môžete prostredníctvom dotykového LED displeja, ale taktiež aj prostredníctvom vášho smartfónu a to vďaka rozhraniu Wi-Fi.  LG Smart Diagnosis ™ (inteligentná diagnostika) ľahko a rýchlo rieši problémy bez nutnosti volať hneď servisného technika. Jednoducho zavolajte zákaznícku linku spoločnosti LG a položte telefón s NFC + príslušnou aplikáciou na spotrebič. Ten potom bude komunikovať s práčkou LG F72J8HS2W, ktorá počas niekoľkých sekúnd stanoví diagnózu a okamžite ponúkne riešenie problému. 

Ušetrite čas s TurboWash

Technológia TurboWash™ vyperie vašu bielizeň za podstatne kratší čas. Trysky JetSpray striekajú na oblečenie čistú vodu, následne sú oplachovacie cykly ešte efektívnejšie.

Pridajte zabudnuté oblečenie

Ak sa vám občas stáva, že zabudnete do práčky vložiť nejaké kúsky bielizne určite oceníte funkciu AddWash. Pokiaľ potrebujete počas pracieho cyklu pridať do práčky zabudnuté oblečenie, stlačte tlačidlo "Pridať oblečenie" a vložte ho do práčky. Pri programoch Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika a Rýchly 14 je práčku možné okamžite otvoriť do 3 sekúnd aj počas prania.

Inteligentný systém prania - Fuzzy Logic

LG smart práčka je vybavená výkonným procesorom, ktorý v spolupráci s Direct Drive motorom zistí, objem bielizne v práčke a určí optimálny prací čas. Na základe týchto informácií vyhodnotí potrebný počet cyklov plákania a vypočíta optimálnu spotrebu vody. Počas chodu čidlá detekujú, prípadne upravujú nevyváženosť a nadmernú tvorbu peny, čím zdokonaľujú výsledok prania. Pri praní sa efektívne hospodári s vodou aj energiou. 

Programy

 • Bavlna    

 • Bavlna+    

 • Zmiešaná bielizeň    

 • Syntetika    

 • Pre alergikov    

 • Osvieženie bielizne    

 • Škvrny    

 • Jemná starostlivosť    

 • Športové oblečenie    

 • Tiché pranie    

 • Jemná bielizeň    

 • Rýchly 14    

 • Prikrývky    

 • Plákanie + Odstredenie    

Pripojené súbory

LG F72J8HS2W návod SK [*.pdf, 7.56 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 45 cm
Maximálna hlučnosť: 55 dB
iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
Počet programov: 14
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 156 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Maximálna hĺbka: 55 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm
Hmotnosť: 64 Kg
Maximálna hĺbka: 55 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: kľúč na nadstavenie nožičiek

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 55 dB
Hluk pri odstreďovaní: 74 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 240 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 33,2 L
Celková spotreba: 0,71 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 156 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 7300 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: dotykom
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: F72J8HS2W.ABWQPCZ

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore