LG F84DV5UTW0


Parná práčka so sušičkou, Energetická trieda E, Kapacita sušenia: 6 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 359 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 58 kWh na 100 cyklov prania, 14 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 61 cm. Viac info


Cena 584,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 649,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,70 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Inteligentná spredu plnená práčka so sušičkou LG F84DV5UTW0, biela farba, čierne dvierka s bielym lemom, energetická trieda E, vyperie 8 kg bielizne, 6 kg bielizne vysuší, 14 pracích programov, parný program pre Alergikov, Parná detská starostlivosť, 9 prídavných funkcií, 4 programy sušenia (normálne Eko, sušenie nižšou teplotou, suché na žehlenie, Eko), spotreba vody na cyklus 48 litrov, odstreďovanie 1400 ot./minútu, aplikácia LG ThinQ + Wi-Fi, inteligentná diagnostika Smart Diagnosis, funkcia Auto Reštart, ovládací panel v českom jazyku, technológia AI DD, výkonný invertorový motor Direct Drive, hlučnosť pri odstreďovaní 72 dB, rozmery (VxŠxH): 85 x 60 x 56,5 cm

Práčka a sušička v jednom

Smart parná práčka so sušičkou LG F84DV5UTW0 je užitočný spotrebič ideálny pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 8 kg bielizne a sušenie 6 kg bielizne. Parná smart práčka so sušičkou plnená spredu s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min. Práčku so sušičkou možno ovládať prostredníctvom ovládacieho panela s LED displejom v češtine. Ovládanie je možné aj pomocou SmartThinQ a WiFi pripojenia na diaľku.

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Starostlivosť pre alergikov

Technológia LG Steam+ sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9% alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí a vďaka funkcii proti pokrčeniu zaručí až 30 krát menej záhybov použitím pary.

Spoľahlivá, odolná a hygienická

Inteligentná parná práčka so sušičkou má odolné a elegantne pôsobiace dvierka vyrobené z tvrdeného skla. Bubon práčky je vybavený hygienickými nerezovými lopatkami, ktoré eliminujú baktérie o 99%. Prehľadný dotykový diplej je veľmi dobre čitateľný a navyše je v českom jazyku. Dopĺňa ho elegentný kovový otočný volič programov.

SmartThinQ™

Vašu inteligentnú práčku so sušičkou môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka technológii SmartThinQ™ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám. Inteligentná parná práčka naviac podporuje aj ovládanie prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickom jazyku).

Direct DriveTM motor

Parná práčka so sušičkou má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti E
Maximálna hĺbka 61 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

3,0 / 5

1 recenzia LG F84DV5UTW0

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

dj.vargaadrian@gmail.com

2. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá