Zvážte aj tento produkt

LG F94J7FH1W LG F94J7FH1W

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (3)

Smart parná práčka so sušičkou LG F94J7FH1W sa radí do energetickej triedy A. Je ideálna pre veľké rodiny. Má kapacitu bubna pre pranie je 9 kg a sušenie 6 kg. Jej maximálna hlučnosť je 55 dB pri praní a 75 pri odstreďovaní. Ponúka 14 programov a 15 prídavných možností. Na sušenie prádla poskytuje 8 programov. Ovládanie smart práčky so sušičkou je jednoduché pomocou veľkého dotykového displeja. Využíva modernú technológiu Fuzzy Logic. Samozrejmosťou je odložený štart, časovač či detská poistka. Práčka je v bielej farbe s čiernymi dvierkami so strieborným lemom.

Základné parametre

  • Hĺbka: 61 cm
  • Kapacita bubna: 9 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Prednosti práčky

Parná práčka so sušičkou LG F84J6TG0W v bielom prevedení je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor, ktorý je pripojený priamo na bubon práčky. S technológiou 6 Motion poskytuje 6 pracích pohybov pre efektívne a zároveň šetrné pranie a rozloženie. Je to užitočný spotrebič a vďaka parnému praniu s programom pre alergikov a detské pranie vo svojej bielizni eliminujete množstvo alerénov pri vysokej účinnosti prania a sušenia. Pri výpadku prúdu sa program automaticky reštartuje. Techonlógia Fuzzy logic vám zaistí optimálny čas prania, vypočíta a vyhodnotí spotrebu vody, potrebný počet cyklov plákania, vyváženosť tvorby peny pričom efektívne hospodári s vodou a energiou. Vaša práčka je teraz ešte viac Smart. Pomocou smartphonu môžete sťahovať nové pracie programy alebo diagnostikovať a riešiť prípadné problémy. Funkcia Tag On využíva technológiu NFC, ktorej použitie je jednoduché a umožňuje prístup k najnovším inováciám.

Parné pranie

Parná práčka so sušičkou disponuje parným praním Steam .Silu parného prania oceníte aj v prípade, že patríte medzi ľudí s citlivou pokožkou. Pri parnom praní sa totiž zničí až 99,9 % alergénov a vaša bieližen tak bude dokonale čistá. 

6 Mottion

Vďaka svojmu dizajnu a unikátnej technológii 6 Motion Direct Drive dokáže práčka meniť pohyb bubna alebo tieto pohyby kombinovať v závislosti od zvoleného pracieho programu. Vďaka spojeniu regulovanej rýchlosti otáčania a schopnosti bubna otáčať sa doľava aj doprava má práčka ďaleko lepší výkon a zakaždým vám prinesie dokonalé výsledky.

Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Parná práčka so sušičkou má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Inteligentný systém prania - Fuzzy Logic

LG práčka je vybavená výkonným procesorom, ktorý v spolupráci s Direct Drive motorom zistí, objem bielizne v práčke a určí optimálny prací čas. Na základe týchto informácií vyhodnotí potrebný počet cyklov plákania a vypočíta optimálnu spotrebu vody. Počas chodu čidlá detekujú, prípadne upravujú nevyváženosť a nadmernú tvorbu peny, čím zdokonaľujú výsledok prania. Pri praní sa efektívne hospodári s vodou aj energiou. 

Pridajte oblečenie uprostred prania

Ak sa vám náhodou stane, že si už počas spustené pracieho cyklu spomeniete, že ste zabudli pridať ďalšie kusy oblečenia, jednoducho stlačte tlačidlo "Pridať oblečenie" a vložte do práčky zabudnuté kúsky bielizne. Pri programoch Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika a Rýchly 14 je možné práčku okamžite otvoriť do 3 sekúnd aj počas pracieho cyklu.

Vlastnosti

Parná práčka so sušičkou plnená spredu v bielej farbe s prémiovým bubnom a veľkými čiernymi dvierkami s bielym lemom z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot. / min. Je ideálnou voľbou pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 8 kg a pre sušenie 5 kg. Ovládanie je prostredníctvom LED dotykového displeja.

Práčka ponúka:

14  PROGRAMOV Bavlna, Bavlna+, Zmiešaná bielizeň , Syntetika, Prikrývky  Parné programy: Pre alergikov, Detská parná starostlivosť Športové oblečenie, Jemná starostlivosť, Jemná bielizeň, Rýchly 30, Načítať program (defaultne nastavené Pláchanie s odstredením) Programy sušenia: Priamo na seba, Pranie+sušenie Ďalšie programy na stiahnutie cez NFC (Smartphone s LG Smart ThinQ) 
 
13  PRÍDAVNÝCH MOŽNOSTÍ   Predpierka, Odložený štart (3 – 19 hodín), Detská poistka, Len odstredenie, Bez odstredenia, Zvuková signalizácia on/off, Čistenie bubnu, Přidat bielizeň Bez pokrčenia NFC (stiahnutie programu + Smart Diagnosis) Možnosti pláchania: Normálny, Pláchanie+, Pláchanie s odstredením  
 
9  PROGRAMOV SUŠENIA Normálny, Normálny Eko, Sušenie nižšou teplotou, Suché na Časované sušenie (30, 60, 90, 120, 150 min.)


Maximálna možná nastaviteľná teplota prania je 95 °C, čo využijete aj pri jednoduchej údržbe pračky. Nechýbajú jej ani moderné technológie, ktoré určite radi využijete pri praní vo vašej domácnosti: Steam, priame sprchovanie, pridať bielizeň, 6 Motion, Fuzzy Logic či auto restart, ktorý reštartuje program pri výpadku prúdu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 56 cm
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 14
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 200 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 8 Kg
Kapacita sušenia: 5 Kg
Objem bubna: 59 L
Mn.programov pre sušenie: 9

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 56 cm
Hmotnosť: 68 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: kľúč na nastavenie práčky

Display/Grafika

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Áno
Programy sušenia: Suché do skrine

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 56 L
Celková spotreba: 5,39 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 200 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 11200 L
Trieda účin.sušenia: A

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 75 dB
Hlučnosť (sušenie): 65 dB
Hlučnosť (pranie): 52 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Objem bubna: 59 L

Ďalšie parametre

Trieda odstred.sušenia: A
Kapacita prania: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Min.otáčky odstreďovania: 400 ot./min.
Funkcia dodatoč.pláchania: Áno
Kapacita sušenia: 5 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 5,39 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 105 L
Mn.programov pre sušenie: 9
Technológia: NFC
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: F84J6TG0W.ABWQWCZ

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore