Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím

LG F84U2TDH0N, parná práčka so sušičkou

5 Všetky hodnotenia (4)

 • Výpredaj − 5 %
 • Doprava zdarma
 • Zľava 5 %

LG Výrobca: LG

Cena v predajni:

739,00 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 779,00 €
Ušetríte: 5 %
Späť na NAY Extra kartu 14,78 €
Na splátky mesačne spočítať od 73.9 €

Cena v e-shope:

739,00 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 779,00 €
Ušetríte: 5 %
Späť na NAY Extra kartu 14,78 €
Na splátky mesačne spočítať od 73.9 €

Na sklade v e-shope 1 ks Kedy bude produkt v predajni?

Príplatkové služby

Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Parná práčka LG F84U2TDH0N so sušičkou bude spoľahlivým pomocníkom vo vašej domácnosti. Hlučnosť pri praní dosahuje len 57 dB a pri odstreďovaní 72 dB. Vybavená je veľkým dotykovým LED displejom, objemom 59 litrov i funkciou automatického váženia i vyváženia. Disponuje 14 programami a 10 prídavnými možnosťami. Z programov možno spomenúť program bavlna, syntetika, detské prádlo, rýchle pranie, prikrívky a z funkcií to je predpierka, plákanie či odstreďovanie.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na práčky Paušál na Istotu na práčky

  Nákupom na paušál získate s práčkou balík služieb. Dovoz až do kúpeľne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj lepší produkt

LG F94A8RDS, parná práčka so sušičkou LG F94A8RDS, parná práčka so sušičkou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (6)

Vystavený kus
Len vystavené kusy v 1 predajni

759,00 €

Geniálna parná práčka a sušička v jednom vám prinesie nielen do prania, sušenia, ale aj žehlenia komfort. Inteligentný systém prania – Fuzzy Logic rozpozná hmotnosť bielizne a určí optimálny prací čas, vyhodnotí počet cyklov plákania a určí optimálnu spotrebu vody. Revolučná technológia SteamwasherTM pomocou generátora pary zvyšuje čistiaci výkon. Prednosťou je antialergické plákanie a pranie parou, ktoré odstráni alergény ako roztoče, plesne a srsť. Program Refresh uhladí a zmäkčí bielizeň. Prať môžete pokojne aj v noci, zaručí vám to absolútne tichá prevádzka a takmer žiadne vibrácie. Práčka má 14 programov a sušička 7. V tomto spotrebiči získate super pomocníka do domácnosti.

Základné parametre

 • Hĺbka: 64 cm
 • Kapacita bubna: 9 Kg
 • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť lepší produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Parná práčka so sušičkou

LG F84U2TDH0N je praktický spotrebič do vašej domácnosti. Ide o práčku a sušičku v jednom. Touto voľbou ušetríte v domácnosti miesto, pretože namiesto dvoch spotrebičov budete hľadať vhodný priestor na umiestnenie len jednému. Vďaka parnej funkcii podáva práčka skvelý výkon a pojme až 8 kg bielizne. Sušička bez problému kvalitne usuší 5 kg bielizne. Určite oceníte aj nulovú spotrebu v pohotovostnom režime. Akonáhle spotrebič vypnete, nespotrebuje žiadnú elektrickú energiu.

14  PROGRAMOV
Bavlna, Bavlna Smart, Zmiešané prádlo, Syntetika, Prikrývky, Program pre alergikov, Osvieženie prádla, Športové oblečenie, Jemná starostlivosť, Škvrny, Priamo na seba, Rýchly 30, Pranie+Sušenie (5kg), Načítať program (Pláchanie s odstredením)
 
10  PRÍDAVNÝCH MOŽNOSTÍ                                                                                   
Predpierka,  Parné  pranie,  Pláchanie+,  Pláchanie  (normálny),  Čistenie bubnu,  Len  odstredenie,  Bez  odstredenia,  Detský  zámok,  Zvuková signalizácia on/off, Odložený štart 3-19 hodín
 
8 MOŽNOSTÍ SUŠENIA
Eko, Suché do skrine, Normálny Eko, Suché na žehlenie, Chladným vzduchom, Časované sušenie (30, 60, 120 min.)

Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Automatická práčka so sušičkou LG F84U2TDH0N má vynikajúci motor s technológiou LG Direct Drive™. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive™ má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti krokového motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí „dokonalá“ ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich nových pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania. Práčka je vybavená aj výkonným procesorom , ktorý v spolupráci s Direct Drive motorom zistí, koľko bielizne je naloženej v práčke a určí optimálny prací čas.

Hygienické pranie

Práčka LG F84U2TDH0N prináša okrem mimoriadne úsporného chodu aj maximálne hygienické pranie vďaka technológii TrueSteam™. Technológia TrueSteam™ znižuje výskyt alergénov až o 99,9 % a počas prania sterilizuje baktérie. Oblečenie môžete v práčke „osviežiť“ počas 20 minút, čo zabezpečí odstránenie pokrčených miest. Nebudete ho musieť vôbec žehliť a bude oveľa sviežejšie.

6 Motion - 6 pohybov pre kvalitné a efektívne pranie

Vďaka modernej technológii LG Direct DriveTM je možné maximálne využívať všetky vlastnosti krokového motora. Medzi hlavné výhody patrí „dokonalá“ ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich nových pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Inteligentný systém prania - Fuzzy Logic

LG práčka je vybavená výkonným procesorom, ktorý v spolupráci s Direct Drive motorom zistí, koľko bielizne je naložené v práčke a určí optimálny prací čas. Na základe týchto informácií vyhodnotí potrebný počet cyklov plákania a vypočíta optimálnu spotrebu vody. Počas chodu čidlá detekujú, prípadne upravujú nevyváženosť a nadmernú tvorbu peny, čím zdokonaľujú výsledok prania. Za použitie tejto modernej technológie LG práčky efektívnejšie hospodária s vodou a energiou. To všetko zabezpečuje optimálny prací výkon pri každom praní.

Allergy Care

Roztoče, peľ, plesne a srsť domácich miláčikov je často príčinou alergií členov rodiny. Na rozdiel od vriacej vody vie para udržať optimálnu teplotu potrebnú na odstránenie týchto alergénov. V porovnaní s bežnými práčkami preukázala Britská nadácia pre alergie (British Allergy Foundation), že para dokáže odstrániť oveľa viac domácich alergénov.

Medic rinse (antialergické pláchanie)

Antialergické pláchanie pri teplote 40°C dokonale odstráni zvyšky pracieho prášku. Tým predovšetkým chráni citlivú pokožku. Zároveň tiež nezostávajú na vašom prádle biele škvrny.

Šikovné funkcie

Skvelé programy dopĺňajú šikovné funkcie ako možnosť odloženého štartu, iba pranie, len žmýkanie, alebo praktická detská poistka. Výhodou je tiež predpierka, namáčanie, nastavenie teploty, nastavenie otáčok a hlavne para. Para vpúšťaná do bubna počas prania zdokonalí výsledky prania a bielizeň je tak čistejšia. Vďaka prítomnému LED displeju máte vždy dokonalý prehľad o zvyškovom čase pracieho alebo sušiaceho cyklu.

Dotykový ovládací panel a technológia NFC

Dotykové ovládanie má hladký a elegantný dizajn. Ovládací panel je dobre čitateľný a vďaka nemu budete môcť požadované nastavenia, programy a funkcie spustiť oveľa rýchlejšie. Prostredníctvom NFC technológie si môžete rozšíriť a stiahnuť pracie programy, a tie si následne jednoduchým priložením smartfónu k symbolu NFC na práčke aplikovať. Funkcia Smart Diagnosis™ umožňuje rýchlo a účinne vyriešiť takmer akýkoľvek drobnejší problém s práčkou. Iba 20 sekúnd stačí na to, aby technológia Smart Diagnosis rozpoznala až 78 problémov.

19 programov na stiahnutie (Smart Phone)

Detské prádlo, Pláchanie+Odstredenie (defaultne nastavené), Rifle, Detské oblečenie, Školská uniforma, Plavky, Oblečenie do dažďa, Oblečenie na cvičenie, Prikrývky, Škvrny od potu, Deodorizácia, Jednotlivé kusy odevu, Ochrana farieb, Minimalizácia hluku, Sušenie 30, Sušenie 60, Turbo sušenie, Sušenie košieľ, Rýchle pranie+Sušenie

Prémiový bubon - veľké dvierka 35 cm

Kontakt s bielizňou zvyšuje inovovaná textúra povrchu bubna, vďaka čomu je priebeh prania efektívnejší a špina sa z bielizne odstraňuje účinnejšie. Tvar bubna zabraňuje pevnému priľnutiu bielizne na konci prania a zabraňuje tak jej pokrčeniu. Vďaka vynikajúcim vlastnostiam bubna je vaša bielizeň čistejšia a zbavená nečistôt a škvŕn.

Automatické váženie

LG Direct Drive motor detekuje, koľko bielizne je prítomnej a na základe tejto informácie určí optimálnu dobu prania, oplachovanie a spotrebu vody.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 56 cm
Kapacita bubna: 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 14
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Celková spotreba: 1,52 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 8 Kg
Kapacita sušenia: 5 Kg
Objem bubna: 59 L
Mn.programov pre sušenie: 8

Ďalšie vlastnosti

Značka: LG

Energetické údaje

Spotreba vody pri praní: 65 L
iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 65 L
Celková spotreba: 1,52 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 304 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 304 L

Hmotnosť a rozmery

Hmotnosť A-balenia vrátane produktov: 71000 gram
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 56 cm
Hmotnosť: 67 Kg

Farba

Farba: biela

Display

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Kapacita bubna: 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
Detská poistka: Áno
Počet programov: 14
Odložený štart: Áno
AquaStop funkcia: Nie
Programy sušenia: Suché do skrine

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 72 dB
Hlučnosť (sušenie): 55 dB
Hlučnosť (pranie): 57 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Objem bubna: 59 L

Ďalšie parametre

Kapacita prania: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Min.otáčky odstreďovania: 400 ot./min.
Funkcia dodatoč.pláchania: Áno
Kapacita sušenia: 5 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 5,44 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 89 L
Mn.programov pre sušenie: 8

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Najviac oceňované vlastnosti

 • pomer cena / výkon
 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania

100%
Perfektný

Všetky hodnotenia (3)

Hodnotenia odborníka

Najviac oceňované vlastnosti

 • funkcie / výbava
 • výkon

100%
Perfektný

Všetky hodnotenia (1)

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania

 • funkcie / výbava
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Chvilu sme si na seba zvykali, ale nemenila by som. Odporucam kazdemu.

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon

Zbaliť hodnotenia

Nielen vyprať, ale i vysušiť veľké množstvo prádla a navyše šetrne vie kombinovaná práčka so sušičkou kórejského giganta F84U2TDH0N. 8Kg prania a 5kg sušenia poskytuje v energetickej triede A /kombinovaný program, samozrejme je možné zvoliť len samotné pranie, či sušenie/. Nízkej spotrebe pomôže vysokých 1400 otáčok/min, ktoré prádlo zbavia maxima vody. Pri výbere programu vychádza v ústrety akejkoľvek požiadavke – je možné si zvoliť zo 14tich programov, okrem iného aj špeciálnych, ako prikrývky, pre alergikov, športové oblečenie, jemné prádlo, škvrny, ale i rýchly 30, ktorý menšie množstvo mierne znečisteného prádla dokáže vyčistiť za 30 minút. Ďalšou špecialitou je para – možnosť kombinovaného prania s parou, TrueSteam hygienického ošetrenia /sterilizujú sa tým baktérie/ ale i program osvieženia prádla, vďaka čomu sa ľahko zbavíte pachu z dlhšie nenoseného, uloženého, alebo „zafajčeného“ prádla a zároveň jeho pokrčenia. Alerici určite využijú Allergy Care a Medic rinse /plákanie, pri ktorom sa odstráni maximum prášku/. Každá náplň je ošetrená citlivo jednak 6 Motion systému /6 rôznych pohybov bubna, ktoré sú zabezpečené tichým, úsporným a odolnejším Direct Drive motorom/ bubnom, znižujúcim mechanické odieranie a tým žmolkovanie prádla. Ak ste vlastníkom smartfónu, poteší Vás možnosť pomocôu bezdrôtovej NFC technológie komunikovať s práčkou – tak si môžete do práčky stiahnuť nové programy /19 nových, o. i. jeansy, plavky, deodorizácia alebo ochrana farieb/ a Smart Diagnosis systém Vám pomôže nájsť prípadnú chybu a odstrániť ju. Miroslav Malicky, Nay Poprad ... zobraziť viac

 • funkcie / výbava
 • výkon

Zbaliť hodnotenia

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

 • Ako si doma udržať čistotu a kvalitu ovzdušia Ako si doma udržať čistotu a kvalitu ovzdušia

  Popri vode je základnou podmienkou života vzduch. Keď je čistý, to sa dýcha! Nemusíte byť hneď alergik, aby ste si ho v tej čistej podobe dopriali aj doma. Dnes je k dispozícii dost zariadení, ktoré vám vzduch upravia a ponúknu. Čo všetko dokážu a ako si pomocou nich udržíte doma kvalitné ovzdušie?…

  Zobraziť viac informácií
 • Nová éra pary Nová éra pary

  Parná technológia, ktorá sa stala fenoménom už v 19. storočí v priemysle, sa dnes plnou parou vracia v spotrebnej elektronike. Využiť ju môžete pri žehlení, praní, sušení, čistení, pečení a varení alebo umývaní. Aké jedinečné výhody vám môže priniesť do domácnosti?

  Zobraziť viac informácií

Všetky články NAY magazínu

Hore

Košík 0 ks za 0,00 € K objednávke

Hore