LG GBB60SWGFS

5 Všetky hodnotenia (6)

Predaj tohto produktu bol ukončený

Cena v predajni:

569,00 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 729,00 €
Ušetríte: 22 %
Späť na NAY Extra kartu 11,38 €

V predajniach nie je na sklade. Kde môžem produkt rezervovať?

Iba nákup v predajni

Cena v e-shope:

569,00 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 729,00 €
Ušetríte: 22 %
Späť na NAY Extra kartu 11,38 €

Vypredané v e-shope

Príplatkové služby

Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Príplatkové služby

Poistenie náhodného poškodenia

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool B TNF 5323 W Whirlpool B TNF 5323 W

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná chladnička Whirlpool B TNF 5323 W v bielej farbe s Multi-Flow systémom chladenia je zaradená do energetickej triedy A+++. 6. Zmysel NoFrost technológia s beznámrazovým systémom v chladničke a mrazničke. Ovládanie je elektronické pomocou tlačidiel s alarmom dverí. Celkový objem kombinovanej chladničky dosahuje 450 l. Chladiaca časť s objemom 302 l, umietnená hore s automatickým odmrazovaním je vybavená LED osvetlením, ventilátorom, funkciou superchladenia. Vnútorné vybavenie tvoria 3 sklenené poličky (z toho 2 nastaviteľné) , zásuvka s nulovou zónou Activ 0°, plastová zásuvka na ovocie a zeleninu a 3 dverové poličky. Využiteľný objem mrazničky s beznámrazovým NoFrost systémom a vlastným termostatom dosahuje 148 l. Jej mraziaci výkon je 12 kg / 24 hodin s odolnoťou voči výpadku prúdu 18 hodín. K dispozícii je funkcia rýchleho zmrazovania a teplotný alarm pri výpadku prúdu. Vybavená je 3 plastovými zásuvkami pre skladovanie potravín a miskou na ľadové kocky. Hlučnosť kombinovanej chladničky Whirlpool B TNF 5323 W dosahuje 39 dB. K dispozícii je detská poistka.

Základné parametre

 • Značka: Whirlpool
 • Šírka: 70 cm
 • Výška: 195 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

LG GBB60SWGFS

Kombinovaná chladnička s mrazničkou LG GBB60SWGFS, disponuje využiteľným objemom, ktorý dosahuje až 343 l, pričom objem mrazničky je 93 l a chladničky až 250 l. Okrem toho, že spoločnosť LG myslela na veľa využiteľného miesta, dala si záležať aj na detailoch. Chladiaca časť je vybavená mimoriadne tvrdými sklenenými poličkami s kovovým dekorom, ktoré udržia aj veľké množstvá potravín, čo určite využite hneď, ako si domov donesiete väčší nákup. Potraviny si môžete uložiť nielen na tieto 3 poličky, ale napríklad takú zeleninu s ovocím si môžete uskladniť v zásuvke s funkciou Moist Balance Crisper, ktorá udržuje optimálnu vlhkosť alebo v hornej zásuvke Fresh Converter, ktoré je vhodná pre mäso a ryby. Ak hľadáte chladničku vhodnú na uskladnenie aj väčšieho množstvá potravín, ktorá bude ešte aj vyzerať dobre, tak je kombinovaná chladnička od spoločnosti LG pre vás tou správnou voľbou. Nechýba ani  LED osvetlenie.

Skladateľná polica v dvoch krokoch

Vylepšená nová polica s možnosťou zloženia v dvoch jednoduchých krokoch sa dá zložiť buď dozadu, čím uvolníte miesto pre rôzne potraviny ako veľké džbány alebo vysoké fľaše.

Prémiový držiak na víno

Chladničku už v dnešnej dobe mnoho ľudí využíva aj na vychladenie vína. Spoločnosť LG inovovala držiak na víno. Pohodlne doň vložíte až 5 fliaš vína naraz.

Vybavenie mraziaceho priestoru

Kombinovaná chladnička ponúka v mraziacej časti ukladací priestor tvorený pomocou troch transparentných mraziacich priehradiek, ktoré sú v priehľadnom vyhotovení.  Mraziaci priestor má objem 93 litrov. Jej mraziaca kapacita je 10 kg za 24 hodín.

NatureFresh

Technológia NatureFresh v sebe zahŕňa 3 funkcie, pomocou ktorých budú vaše potraviny dlhšie čerstvé: Fresh Balancer, Fresh Converter a NatureFresh Cooling. Prvá z nich Fresh Balancer je kľúčom pre zachovanie čerstvosti ovocia a zeleniny, ktoré ste do chladničky vložili.  Priehľadná zásuvka má prepínač pre reguláciu optimálnej vlhkosti na skladovanie ovocia a zeleniny s cieľom zachovať ich dlhodobú čerstvosť.

Fresh Converter

Rôzne druhy potravín potrebujú pre zachovanie svojej čerstvosti odlišné teploty skladovania. V jednej chladničke je toto možné dosiahnuť vďaka Fresh Converter. Táto špeciálna zásuvka vám umožňuje vybrať a nastaviť ideálnu teplotu pre skladovanie mäsa, rýb či zeleniny.

Chladenie NatureFresh

Systém LG NatureFresh Cooling zabezpečuje rovnomerné prúdenie chladného vzduchu cez viacero otvorov. Vďaka tomu je sa chladiaci priestor ochladzuje rovnomernejšie. V porovnaní so systémami Semi No Frost je prúdenie chladného vzduchu lepšie až o 76 %.

Smart Diagnosis

Kombinovaná chladnička LG vám prostredníctvom technológie Smart Diagnosis umožní rozpoznať možné problémy len za 20 sekúnd.

Lineárny kompresor

Kombinovaná chladnička LG GBB60SWGFS je vybavená lineárnym kompresorom, ktorý vytvára priamočiary (lineárny) pohyb. Výhodou je nižšie trenie, nižšia hlučnosť, nižšia spotreba elektrickej energie o viac než 32 % a väčšia spoľahlivosť.

Technológia Total No Frost

Vďaka technológii Total No Frost je zaručené rovnomerné a rýchle chladenie, dlhšie čerstvé potraviny a čistý interiér kombinovanej chladničky. Chladničku nie je nutné odmrazovať, nakoľko technológia Total No Frost zabraňuje vzniku námrazy.

Multi Air Flow - rozšírené prúdenie chladného vzduchu

Systém rozšíreného prúdenia vzduchu, ktorý zaisťuje efektívnu cirkuláciu chladného vzduchu a eliminuje teplotné odchýlky v chladničke i mrazničke. Vďaka tomuto systému sa po každom otvorení chladničky rýchlejšie obnovuje vnútri nastavená teplota.

Antibakteriálna ochrana

Tesnenie dverí kombinovanej chladničky LG je ošetrené antibakteriálnou ochranou Bioshield™, ktorá bráni rastu plesní, čím sa zabraňuje deformácií dverného tesnenia.

Jednoduchá organizácia s dizajnom ZERO Clearance

Moderná chladnička prichádza v účelovom dizajne Zero Klirens, ktorý prináša pohodlnú manipuláciu v súvislosti s vyberaním priehradok, pri otvorení dverí v 90° uhle. Vy tak ušetríte okolitú stenu alebo nábytok nechceného poškodenia, ako keby ste tak urobili pri dokorán otvorenej chladničke.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Lg
Šírka: 59,5 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 65 cm
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Umiestnenie mrazničky: dole
Celkový čistý objem: 343 L
Čistá kapacita chladničky: 250 L
Čistá kapacita mrazničky: 93 L
Klimatická trieda: SN, T

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Počet priehradok chladničky: 2
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 250 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 65 cm
Hmotnosť: 78 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 178 kWh
Klimatická trieda: SN, T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 16 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 93 L
Mraziaci výkon: 10 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 343 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
Smart (ovládanie mobilom): Áno

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Najviac oceňované vlastnosti

 • funkcie / výbava
 • výkon
 • pomer cena / výkon

100%
Perfektný

Všetky hodnotenia (5)

Hodnotenia odborníka

Najviac oceňované vlastnosti

 • funkcie / výbava
 • pomer cena / výkon

100%
Perfektný

Všetky hodnotenia (1)

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania

S chladničkou som doposiaľ veľmi spokojný, čo sa dizajnu, vnútorného rozloženia a chladenia týka. Chladnička bola na jednej strane preliačená čo som zistil až neskôr, avšak Nay mi ju bez problémov promptne vymenil za novú. Čiže s ich službami som nadmieru spokojný.

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Zbaliť hodnotenia

Oblé jednoliate línie predurčujú túto kombinovanú bielu chladničku na použitie v moderných kuchyniach. Zapustené madlá nespôsobujú problém so zavadzaním pri potrebe plného otvorenia dvierok. Chladiaca časť s veľkým 250litrovým objemom je osvetlená LED technológiou, čím získate prehľad o potravinách v každej časti chladničky. Funkciou Multi-Air Flow je cirkulácia vzduchu, tak má každé miesto a každá potravina rovnakú konštantú teplotu a tým dlhšiu čerstvosť. Celý spotrebič /vrátane mrazničky s objemom až 93 litrov/ je samoodmrazovateľný – Total No Frost sa stará o odvod vlhkosti, Vám tak odpadá potreba pravidelného rozmrazovania. Lineárny kompresor má tichú prevádzku /aj vďaka nemu dosahuje spotrebič len 37 dB hlučnosť, čo ho predurčuje na umiestnenie i v otvorených priestoroch bez obavy z rušenia/ a predĺženú životnosť. Ak náhodou necháte dvierka otvorené , upozorní Vás na to vstavaný alarm – ochránite tak potraviny aj Vašu peňaženku. Celková spotreba sa pohybuje v extraúspornej triede A+++. Miroslav Malicky, Nay Poprad ... zobraziť viac

 • funkcie / výbava
 • pomer cena / výkon

Zbaliť hodnotenia

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Čis. bielej techniky

Ost.čis. prostriedky

Pohlcovače zápachu

Filtre vody,vzduchu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore