LG GBB71SWVGN


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 234 l, Objem mrazničky: 107 l, Ročná spot. energie: 214 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Smart ovládanie mobilom: Nie, Dvojokruhový No Frost: Nie, Šírka: 59,5 cm, Výška: 186 cm. Viac info


Cena 749,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 75,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

kombinovaná chladnička LG GBB71SWVGN, s mrazničkou dole, biela farba, celkový čistý objem 341 litrov, objem chladničky 234 l, objem mrazničky 107 litrov, mraziaca kapacita 10 kg/ 24 hodín, klimatická trieda SN-T, Total No Frost, Multi-Air Flow™, NatureFRESH™, LINEARCooling™, DoorCooling+™, FRESHBalancer™, FRESHConverter™, rýchle zmrazenie, alarm, vstavaný displej, odolnosť v prípade výpadku prúdu je 9 hodín, maximálna dosahovaná hlučnosť 35 dB

Chladiaca časť

Kombinovaná chladnička LG GBB71SWVGN ponúka dostatočne veľký objem vo svojej chladiacej časti, a to až 234 litrov. Chladiaca časť je vybavená mimoriadne tvrdými sklenenými poličkami, ktoré udržia aj veľké množstvo potravín, čo určite využijete hneď, ako si domov donesiete väčší nákup. K dispozícii je aj priehradka na vajcia, držiak na 2 fľaše vína, 3 dverové police a LED osvetlenie, ktoré príjemne osvetlí vaše potraviny a vy hneď budete vedieť, kde máte čo uložené. Vo výbave chladničky je aj priehľadná plastová zásuvka Fresch Balancer  a zásuvka Fresh Converter.

NatureFresh

Technológia NatureFresh v sebe zahŕňa 3 funkcie, pomocou ktorých budú vaše potraviny dlhšie čerstvé: Fresh Balancer, Fresh Converter a NatureFresh Cooling. Prvá z nich Fresh Balancer je kľúčom pre zachovanie čerstvosti ovocia a zeleniny, ktoré ste do chladničky vložili.  Priehľadná zásuvka má prepínač pre reguláciu optimálnej vlhkosti na skladovanie ovocia a zeleniny s cieľom zachovať ich dlhodobú čerstvosť. Zásuvka Fresh Converter pomáha udržiavať optimálny stav mäsových výrobkov, rýb a zeleniny. Teplotu si nastavíte podľa typu uloženej potraviny.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor ponúka objem až 107 litrov a 3 prehľadné plastové zásuvky (z toho 1x BigBox) pre uchovávanie zmrazených potravín. Za 24 hodín zmrazí až 10 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom. Zároveň je mrazák mimoriadne odolný i voči poruchám a výpadkom elektrického prúdu. I vtedy zaručuje perfektné výsledky, pretože udrží potraviny v chlade až 9 hodín. Tak už sa nemusíte obávať, že by sa počas poruchy pokazili a znehodnotili.

Total No Frost

LG kombinovanú inteligentnú chladničku s funkciou Total No Frost nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

Multi Air Flow - rozšírené prúdenie chladného vzduchu

Systém rozšíreného prúdenia vzduchu, ktorý zaisťuje efektívnu cirkuláciu chladného vzduchu a eliminuje teplotné odchýlky v chladničke i mrazničke. Vďaka tomuto systému sa po každom otvorení chladničky rýchlejšie obnovuje vnútri nastavená teplota.

DoorCooling+™

Prieduchy, ktoré sú umiestnené v prednej časti chladničky pomáhajú udržiavať rovnomernú teplotu, vďaka čomu pomôže zanechať vaše potraviny dlhšie čerstvé.

Invertorový lineárny kompresor

Kombinované chladničky LG sú vybavené invertorovým lineárnym kompresorom, ktorý vytvára priamočiary (lineárny) pohyb. Výhodou je nižšie trenie, nižšia hlučnosť, nižšia spotreba elektrickej energie a väčšia spoľahlivosť. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 186 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG GBB71SWVGN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené