LG GBB940BMQZT

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

Cena:
779,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 15,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná smart chladnička LG GBB940BMQZT v prevedení Black Mirror je vybavená LG SmartThinQ+Wi-Fi, vďaka čomu je možné ju ovládať na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi alebo manuálne prostredníctvom Externého LED displeja vo dverách. Chladiaca časť má objem 255 l a jej výbavu tvoria 2 police s kovovým dekorom a 1 sklopná, zásuvky: horná Moist Balance Crisper, spodná Fresh Converter, držiak na víno a držiak na vajíčka. Vo dverách sú 4 priehradky. Mraznička má 115 l a jej výbavu tvoria 2 drôtené police a 3 priehľadné plastové boxy (1 Big Box). Dverové tesnenie je vybavené ochranou proti plesni. Rozšírené prúdenie vzduchu Multiflow distribuje vzduch v chladničke LG GBB940BMQZ rovnomerne.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

Liebherr CBef 4805 Liebherr CBef 4805

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

5 (3)

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Liebherr CBef 4805 s celkovým objemom 357 l s chladničkou hore v nerezovom prevedení. Chladnička zaradená je do energetickej triedy A+++ s elektronickým ovládaním. Chladnička má 2 chladiace okruhy s 3 teplotnými zónami. Chladiaca časť v celkovom objeme 242 l umiestnená hore je vybavená vnútorným LED osvetlením, 3 sklenými poličkami (z toho 2 výškovo nastaviteľné), polička s držiakom na fľaše a konzervy a držiak na vajíčka. Mraziaca časť chladničky Liebherr CBef 4805 umiestnená dole v objeme 115 l disponuje 3 plastovými zásuvkami. Biofresh zóna je vybavená 2 plastovými zásuvkami Maximálna hlučnosť dosahuje 38 dB.

Základné parametre

  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 201 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Chladiaca časť

Kombinovaná inteligentná chladnička LG GBB940BMQZT ponúka dostatočne veľký objem vo svojej chladiacej časti, a to až 255 litrov. Chladiaca časť je vybavená mimoriadne tvrdými sklenenými poličkami, ktoré udržia aj veľké množstvo potravín, čo určite využijete hneď, ako si domov donesiete väčší nákup. K dispozícii je aj priehradka na vajcia, polička na víno, 4 dverové police a LED osvetlenie, ktoré príjemne osvetlí vaše potraviny a vy hneď budete vedieť, kde máte čo uložené. Vo výbave chladničky je aj priehľadná plastová zásuvka Fresh Balance Crisper pre uloženie zeleniny a ovocia a Fresch Converter pre skladovanie mäsa, rýb a zeleniny. Multi Air Flow systém zabezpečuje rovnomerné prúdenie vzduchu v celom chladiacom priestore. Tesnenie dverí kombinovanej chladničky LG je ošetrené antibakteriálnou ochranou, ktorá bráni rastu plesní, čím sa zabraňuje deformácií dverného tesnenia.

Ovládajte chladničku na diaľku

Pomocou kompatibilného smartfónu a aplikácie LG SmartThinQ™ môžete na diaľku nastaviť teplotu, aby bola vaša chladnička pripravená na uskladnenie veľkého nákupu.*

*Aplikácia LG SmartThinQ™ je kompatibilná so smartfónmi s operačným systémom Android 4.1.2 (JellyBean) alebo novším, prípadne s iOS 8 alebo novším. Potrebné je pripojenie na internet cez telefón alebo cez Wi-Fi.
*Zobrazený výrobok sa môže líšiť od skutočného výrobku.

Mraziaca časť

Objem mraziaceho priestoru je 115 l. Ponúka 3 plastové zásuvky pre uchovávanie zmrazených potravín, z toho 1 Big Box a 1 drôtenú poličku. Za 24 hodín zvládne zmraziť až 11,3 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom. Zároveň je mimoriadne odolný i voči poruchám a výpadkom elektrického prúdu. I vtedy zaručuje perfektné výsledky, pretože udrží potraviny v chlade až 16 hodín. Tak už sa nemusíte obávať, že by sa počas poruchy pokazili a znehodnotili.

Multi Air Flow - rozšírené prúdenie chladného vzduchu

Systém rozšíreného prúdenia vzduchu, ktorý zaisťuje efektívnu cirkuláciu chladného vzduchu a eliminuje teplotné odchýlky v chladničke i mrazničke. Vďaka tomuto systému sa po každom otvorení chladničky rýchlejšie obnovuje vnútri nastavená teplota.

NatureFresh

Technológia NatureFresh v sebe zahŕňa 3 funkcie, pomocou ktorých budú vaše potraviny dlhšie čerstvé: Fresh Balancer, Fresh Converter a NatureFresh Cooling. Prvá z nich Fresh Balancer je kľúčom pre zachovanie čerstvosti ovocia a zeleniny, ktoré ste do chladničky vložili.  Priehľadná zásuvka má prepínač pre reguláciu optimálnej vlhkosti na skladovanie ovocia a zeleniny s cieľom zachovať ich dlhodobú čerstvosť. Zásuvka FRESH Converter pomáha udržiavať optimálny stav mäsových výrobkov, rýb a zeleniny. Teplotu si nastavíte podľa typu uloženej potraviny.

Invertorový lineárny kompresor s 10-ročnou zárukou

Kombinované chladničky LG sú vybavené invertorovým lineárnym kompresorom, ktorý vytvára priamočiary (lineárny) pohyb. Výhodou je nižšie trenie, nižšia hlučnosť, nižšia spotreba elektrickej energie a väčšia spoľahlivosť. Je tiež oveľa odolnejší a LG naň poskytuje až 10-ročnú* záruku.

*10-ročná záruka na lineárny invertorový kompresor (len časť).
*Číselný údaj ukazuje o koľko percent má výrobok nižšiu spotrebu energie oproti limitu pre triedu energetickej účinnosti podľa platných nariadení EU.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine GBB940BMQZSK (stiahnut') [*.pdf, 3.8 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 200 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59,5 cm
Výška: 200 cm
Hĺbka: 66,8 cm
Hmotnosť: 90 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
Technológia: Wifi
Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Displej na dvierkach: Áno

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 115 L
Mraziaci výkon: 11,3 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 360 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 255 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 270 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 16 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ostatné

Kód produktu: GBB940BMQZT.ABMQEUR

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore