Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

kombinovaná chladnička LG GBP61DSPGN, s mrazničkou dole, sivá farba, celkový čistý objem 341 litrov, objem chladničky 234 l, objem mrazničky 107 litrov, mraziaca kapacita 10 kg/24 hodín, klimatická trieda SN-T, Total No Frost, Multi-Air Flow™, NatureFRESH™, LINEARCooling™, DoorCooling+™, FRESHConverter™, rýchle zmrazenie, alarm, vstavaný displej, odolnosť v prípade výpadku prúdu je 9 hodín, maximálna dosahovaná hlučnosť 35 dB

Chladiaca časť

Kombinovaná chladnička LG GBP61DSPGN ponúka dostatočne veľký objem vo svojej chladiacej časti, a to až 341 litrov. Chladiaca časť je vybavená tvrdými sklenenými poličkami, ktoré udržia aj veľké množstvo potravín, čo určite využijete hneď, ako si domov donesiete väčší nákup. K dispozícii je aj priehradka na vajcia, 3 dverové police a LED osvetlenie, ktoré príjemne osvetlí vaše potraviny a vy hneď budete vedieť, kde máte čo uložené. Vo výbave chladničky je aj priehľadná plastová zásuvka Fresh Converter. Multi Air Flow systém zabezpečuje rovnomerné prúdenie vzduchu v celom chladiacom priestore. 

Rovnomerné chladenie 24 hodín

Funkcia LINEARCooling znižuje kolísanie teploty na ± 0,5 °C a udržuje čerstvosť potravín dlhšiu dobu.* Invertorový lineárny komopresor LG udržuje stálu teplotu v chladničke. Stála teplota je hlavným faktorom pre udržanie dlhšej čerstvosti potravín.

*Na základe výsledkov testov UL vykonaných pomocou interných metód na meranie priemerného výkyvu teploty v priehradke na čerstvé potraviny medzi nasledovnými modelmi spoločnosti LGE: chladnička s mrazničkou dole GBB72NSDFN (±0,5 ℃), americká chladnička GF-L570PL (±0,5 ℃), dvojdverová chladnička J811NS35 (±0,5 ℃), chladnička s mrazničkou hore B607S (±0,5 ℃) a chladnička s mrazničkou hore B606S (±1,0 ℃).
*Bez zaťaženia a pri bežnej teplote. Pri skutočnom používaní sa môžu výsledky líšiť.

 

 

Chladenie NatureFresh

Systém LG NatureFresh Cooling zabezpečuje rovnomerné prúdenie chladného vzduchu cez viacero otvorov. Vďaka tomu je sa chladiaci priestor ochladzuje rovnomernejšie. V porovnaní so systémami Semi No Frost je prúdenie chladného vzduchu lepšie až o 76%.

Mraziaca časť

Objem mraziaceho priestoru je 107 l. Ponúka 3 plastové zásuvky pre uchovávanie zmrazených potravín, z toho 1 Big Box. Za 24 hodín zvládne zmraziť až 10 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom. Zároveň je mimoriadne odolný i voči poruchám a výpadkom elektrického prúdu. I vtedy zaručuje perfektné výsledky, pretože udrží potraviny v chlade až 9 hodín. Tak už sa nemusíte obávať, že by sa počas poruchy pokazili a znehodnotili.

Rýchlejšie a rovnomernejšie chladenie v chladničke

Prieduchy Door Cooling nachádzajúce sa v prednej časti chladničky zchladia potraviny vo dverách až o 32% rýchlejšie. * Zaisťujú chladenie v každej časti chladničky a  pomáhajú udržiavať rovnomernú teplotu, vďaka čomu zostanú vaše potraviny dlhšie čerstvé.

*Na základe porovnania výsledkov testov UL vykonaných pomocou interných testovacích metód na zistenie času potrebného na ochladenie priehradky v hornej časti dverí z 24,8℃ na 8℃ medzi nasledovnými modelmi spoločnosti LGE: model bez funkcie DoorCooling+ (GBP61DSPGN) a model s funkciou DoorCooling+ (GBP61DSPGN).

Nastavte si optimálnu teplotu podľa typu potravín

Rôzne druhy potravín potrebujú pre zachovanie svojej čerstvosti odlišné teploty skladovania. V jednej chladničke je toto možné dosiahnuť vďaka špeciálnej zásuvke FRESHConverter. Tá vám umožňuje vybrať a nastaviť ideálnu teplotu pre skladovanie mäsa, rýb či zeleniny.

Smart Diagnosis

Kombinovaná inteligentná chladnička LG vám prostredníctvom technológie Smart Diagnosis umožní rozpoznať možné problémy len za 20 sekúnd.

Technológia Total No Frost

Vďaka technológii Total No Frost je zaručené rovnomerné a rýchle chladenie, dlhšie čerstvé potraviny a čistý interiér kombinovanej chladničky. Chladničku nie je nutné odmrazovať, nakoľko technológia Total No Frost zabraňuje vzniku námrazy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 186 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie LG GBP61DSPGN kombinovaná chladnička

100% Kvalita
Vynikajúca

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Peter

24. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Velká Kvalita
  • Značka Spolehlivost pre mna je LG Nadčasová

Milujeme LG Strašně moc sme Spokojený Z Produrktami Co Vyrabuju


Jozef

23. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • zatiaľ som nenašiel nič