LG GMG960EVEE


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 364 l, Čistá kapacita mrazničky: 274 l, Ročná spot. energie: 359 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 91,4 cm, Výška: 179,2 cm. Viac info


Cena 3 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 63,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart americká štvordverová chladnička LG GMG960EVEE vo farbe Essence Black Steel je zaradená do energetickej triedy E. Oceníte panel so zrkadlovým sklom InstaView. Chladiaca časť má objem 364 litrov, mraziaca časť 274 litrov. Akumulačná doba pri výpadku je 10 hodín. Chladnička je vybavená technológiou Total No Frost, pohlcovačom pachu Pure N Fresh, nápojovým automatom, funkciou DoorCooling+ a invertorovým lineárnym kompresorom so zárukou 10 rokov, výrobníkom ľadu a pripojením na vodu. Ponúka ovládanie na diaľku vďaka aplikácii LG ThinQ + Wi-Fi.

Americká chladnička

Americká chlanička LG GMG960EVEE je vynikajúcou možnosťou pre praktické uskladnenie vašich potravín. Disponuje mnohými vynikajúcimi vlastnosťami a systémami, ktoré sa starajú o správne podmienky pri uskladňovaní vašich potravín. Chladiaca časť v úžitkovom objeme 364 litrov ponúka 4 police z tvrdeného skla (z toho 1 sklopná), LED osvetlenie, 2 zásuvky pre ovocie a zeleninu a dverové poličky. Mraziaca časť v objeme 274 l ponúka skladovací priestor s 2 výsuvnými policami a 4 priehľadnými plastovými zásuvkami.

InstaView™ okno

Dvierka americkej chladničky sú vybavené elegantným panelom InstaView™ktorý sa po poklepaní rozsvieti. Vďaka tomu vidíte do vnútra chladničky bez potreby otvárať dvierka, čím sa znižuje strata chladného vzduchu a vaše potraviny si udržia dlhodobú čerstvosť.

Lineárny kompresor

Lineárny invertorový kompresor je vďaka pokročilej technológii menej hlučný ako štandardné kompresory a udržiava potraviny dlhšie čerstvé s nižšou spotrebou energie. Je oveľa odolnejší a LG naň poskytuje až 10-ročnú záruku.

Rovnomerné chladenie

Funkcia DoorCooling+™ sa stará o rýchlejšie a rovnomernejšie chladenie vo vnútri chladničky, aby vaše potraviny zostali stále čerstvé a nápoje vychladené.

Technológia UVnano™

Táto technológia vďaka UV svetlu odstráni z vodnej dýzy dávkovača vody až 99,99 % baktérií. Samoúdržbu vykonáva raz za hodinu a vy si tak môžete vychutnať vždy čistú vodu. 

Pohlcovač zápachu Pure N Fresh

Vďaka tomuto jedinečnému systému čistenia vzduchu znížite zápach v chladničke na minimum. Filetr s aktívnym uhlíkom aktívne čistí vzduch vo vnútri chladničky.

LG ThinQ™

Nadšenci technológií a aplikácií môžu využívať LG ThinQ™ aplikáciu a pomocou smartfónu ovládať inteligentnú chladničku. Jednoduché prepojenie smartfónu s inteligentnou chladničkou umožní sledovať a nastavovať diagnostiku chladničky. V prípade že nie ste doma, môžete prostredníctvom telefónu nastaviť požadovanú teplotu alebo expresné mrazenie a diagnostiku chladničky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.4 cm
Výška 179.2 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Celkový čistý objem 638 L
Čistá kapacita chladničky 364 L
Čistá kapacita mrazničky 274 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG GMG960EVEE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami