LG GML844PZKZ

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

Cena:
1 369,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 27,38 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart americká chladnička LG GML844PZKZ v striebornej farbe je ovládateľná aj nadiaľku prostredníctvom Wi-Fi. Ovládať je ju možné aj pomocou vonkajšieho LED displeja. Chladiaca časť ponúka skladovací priestor v objeme 286 l. Vnútornú výbavu tvoria 4 sklenené police (z toho 1 sklopná), LED osvetlenie, 2 zásuvky na ovocie a zeleninu, držiak na vajíčka a držiak na víno. Mraznička je umiestnená dole, jej objem dosahuje 220 l. Potraviny je možné uložiť do 2 výsuvných políc a 4 zásuviek. Inteligentnú americkú chladničku LG GML844PZKZ je možné pripojiť aj na prívod vody a využiť tak plnohodnote nápojový automat alebo výrobník ľadu. Úzky výrobník ľadu je umiestnený vo dverách, ponúka funkciu drviča ľadu. Pohlcovač pachu Pure N Fresh zabezpečí svieži vzduch v chladničke.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

LG GSJ960PZVZ LG GSJ960PZVZ

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Smart americká chladnička LG GSJ960PZVZ vo farbe Platinum Silver. Hlavné funkcie je možné ovládať pomocou aplikácie SmartThinQ™ vo vašom smart telefóne. Funkcia Door in Door umožňuje jednoduchý prístup k nápojom a jedlám. Technológia Multi Air Flow využíva rozšírené prúdenie chladného vzduchu. Filter Pure N Fresh pohlcuje zápach a udržuje svieži vzduch. Chladiaca časť má objem 411 l a jej vnútornú výbavu tvorí LED osvetlenie, 4 police z tvrdeného skla, 2 zásuvky (1x Fresh Balancer, 1x Moist Balance Crisper ), malá zásuvka utility box, držiak na vajíčka, držiak na 4 vínové fľaše. Mraznička má objem 214 l a jej vnútorný priestor je vybavený 4 sklenenými policami a 2 priehľadnými zásuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/deň a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 10 hodín. Chladnička LG GSJ960PZVZ ponúka tiež nápojový automat s výrobníkom ľadu vo dverách s funkciou drviča ľadu, ktorý je pripojený na prívod vody.

Základné parametre

  • Šírka: 91,2 cm
  • Výška: 179 cm
  • Maximálna hlučnosť: 39 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Úzka americká chladnička

Americká smart chladnička LG GML844PZKZ sa vojde aj do menších výklenkov. S rozmermi 830 mm je možné ju umiestniť do priestoru výklenku so šírkou 850 mm. Pre ideálne vetranie je potrebné po oboch bočných stranách len 10 mm priestoru. Táto americká chladnička dodá vašej kuchyni elegantný a hladký vzhľad. Inteligentná americká chlanička LG GML844PZKZ je vynikajúcou možnosťou pre praktické uskladnenie vašich potravín. Vďaka jej úžitkovému objemu až 428 litrov do nej môžete uložiť veľké nákupy a dostatok jedla. Disponuje mnohými vynikajúcimi vlastnosťami a systémami, ktoré sa starajú o správne podmienky pri uskladňovaní vašich potravín. Americká chladnička má k dispozícii aj nápojový automat s výrobníkom ľadu s funkciou dvriča vo dverách, s pripojením na vodu. Chladiaca časť v úžitkovom objeme 286 litrov ponúka 4 sklenené police, LED osvetlenie, 2 zásuvky pre ovocie a zeleninu a dverové poličky. Mraziaca časť v objeme 220 l ponúka skladovací priestor so 4 zásuvkami a 2 plastovými zásuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 6,5 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 10 hodín. Chladnička disponuje úžasnými vlastnosťami, napríklad Door Cooling, Multi-Air Flow ™, Pure N fresh, Expresné mrazenie, detský zámok ako aj alarm otvorených dverí.

Ovládajte chladničku na diaľku

Pomocou kompatibilného smartfónu a aplikácie LG SmartThinQ™ môžete na diaľku nastaviť teplotu, aby bola vaša chladnička pripravená na uskladnenie veľkého nákupu.*

*Aplikácia LG SmartThinQ™ je kompatibilná so smartfónmi s operačným systémom Android 4.1.2 (JellyBean) alebo novším, prípadne s iOS 8 alebo novším. Potrebné je pripojenie na internet cez telefón alebo cez Wi-Fi.
*Zobrazený výrobok sa môže líšiť od skutočného výrobku.

Chladenie NatureFresh

Systém LG NatureFresh Cooling zabezpečuje rovnomerné prúdenie chladného vzduchu cez viacero otvorov. Vďaka tomu sa chladiaci priestor ochladzuje rovnomernejšie. V porovnaní so systémami Semi No Frost je prúdenie chladného vzduchu lepšie až o 76 %.

Rovnomerné chladenie 24 hodín

Funkcia LINEARCooling znižuje kolísanie teploty na ± 0,5 °C a udržuje čerstvosť potravín dlhšiu dobu.* Invertorový lineárny komopresor LG udržuje stálu teplotu v chladničke. Stála teplota je hlavným faktorom pre udržanie dlhšej čerstvosti potravín.

*Na základe výsledkov testov UL vykonaných pomocou interných metód na meranie priemerného výkyvu teploty v priehradke na čerstvé potraviny medzi nasledovnými modelmi spoločnosti LGE: chladnička s mrazničkou dole GBB72NSDFN (±0,5 ℃), americká chladnička GF-L570PL (±0,5 ℃), dvojdverová chladnička J811NS35 (±0,5 ℃), chladnička s mrazničkou hore B607S (±0,5 ℃) a chladnička s mrazničkou hore B606S (±1,0 ℃).
*Bez zaťaženia a pri bežnej teplote. Pri skutočnom používaní sa môžu výsledky líšiť.

Rýchlejšie a rovnomernejšie chladenie v chladničke

Prieduchy Door Cooling nachádzajúce sa v prednej časti chladničky zchladia potraviny vo dverách až o 32 % rýchlejšie. * Zaisťujú chladenie v každej časti chladničky a  pomáhajú udržiavať rovnomernú teplotu, vďaka čomu zostanú vaše potraviny dlhšie čerstvé.

Svieži vduch v chladničke

Pure N Fresh je jedinečný čistiaci systém, čím je zabezpečený vo vašej chladničke vždy svieži vzduch. Môžete mať tak istotu, že vaše potraviny zostanú v bezpečí za každej situácie. Vzduch prechádza cez uhlíkový filter, ktorý zachytí pachy a vracia sa cez tri rôzne úrovne do chladničky.

Invertorový lineárny kompresor s 10-ročnou zárukou

Americké chladničky LG sú vybavené invertorovým lineárnym kompresorom, ktorý vytvára priamočiary (lineárny) pohyb. Výhodou je nižšie trenie, nižšia hlučnosť, nižšia spotreba elektrickej energie a väčšia spoľahlivosť. Je tiež oveľa odolnejší a LG naň poskytuje až 10-ročnú* záruku.

*10-ročná záruka na lineárny invertorový kompresor (len časť).
*Číselný údaj ukazuje o koľko percent má výrobok nižšiu spotrebu energie oproti limitu pre triedu energetickej účinnosti podľa platných nariadení EU.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine GML844PZKZSK (stiahnuť) [*.pdf, 2.63 MB] IL_SK_2063077 [*.pdf, 62.11 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 83,5 cm
Výška: 178,7 cm
Maximálna hlučnosť: 40 dB
Celkový čistý objem: 428 L
Čistá kapacita chladničky: 286 L
Čistá kapacita mrazničky: 220 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 83,5 cm
Výška: 178,7 cm
Hĺbka: 73,4 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Filter

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 40 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Funkcie

iDetská poistka: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno
Teplotný alarm: Ano

Dizajn

Celkový čistý objem: 428 L
Celkový hrubý objem: 570 L
Počet kompresorov: 1
Chladiace médium: R600a
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 286 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 220 L
Počet zásuviek v mrazničke: 4

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 314 kWh
Klimatická trieda: N-T
Mraziaci výkon: 6,5 kg/24h
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ostatné

Kód produktu: GML844PZKZ.APZQEUR

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore