LG GML844PZKZ

Zobraziť


Šírka: 83.5 cm, Výška: 178.7 cm, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Celkový čistý objem: 428 L, Čistá kapacita chladničky: 286 L, Čistá kapacita mrazničky: 220 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E
Elektronický informačný list


Cena 1 389,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 27,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Smart americká chladnička LG GML844PZKZ v striebornej farbe je ovládateľná aj nadiaľku prostredníctvom Wi-Fi. Ovládať je ju možné aj pomocou vonkajšieho LED displeja. Chladiaca časť ponúka skladovací priestor v objeme 286 l. Vnútornú výbavu tvoria 4 sklenené police (z toho 1 sklopná), LED osvetlenie, 2 zásuvky na ovocie a zeleninu, držiak na vajíčka a držiak na víno. Mraznička je umiestnená dole, jej objem dosahuje 220 l. Potraviny je možné uložiť do 2 výsuvných políc a 4 zásuviek. Inteligentnú americkú chladničku LG GML844PZKZ je možné pripojiť aj na prívod vody a využiť tak plnohodnote nápojový automat alebo výrobník ľadu. Úzky výrobník ľadu je umiestnený vo dverách, ponúka funkciu drviča ľadu. Pohlcovač pachu Pure N Fresh zabezpečí svieži vzduch v chladničke.

Úzka americká chladnička

Americká smart chladnička LG GML844PZKZ sa vojde aj do menších výklenkov. S rozmermi 830 mm je možné ju umiestniť do priestoru výklenku so šírkou 850 mm. Pre ideálne vetranie je potrebné po oboch bočných stranách len 10 mm priestoru. Táto americká chladnička dodá vašej kuchyni elegantný a hladký vzhľad. Inteligentná americká chlanička LG GML844PZKZ je vynikajúcou možnosťou pre praktické uskladnenie vašich potravín. Vďaka jej úžitkovému objemu až 428 litrov do nej môžete uložiť veľké nákupy a dostatok jedla. Disponuje mnohými vynikajúcimi vlastnosťami a systémami, ktoré sa starajú o správne podmienky pri uskladňovaní vašich potravín. Americká chladnička má k dispozícii aj nápojový automat s výrobníkom ľadu s funkciou dvriča vo dverách, s pripojením na vodu. Chladiaca časť v úžitkovom objeme 286 litrov ponúka 4 sklenené police, LED osvetlenie, 2 zásuvky pre ovocie a zeleninu a dverové poličky. Mraziaca časť v objeme 220 l ponúka skladovací priestor so 4 zásuvkami a 2 plastovými zásuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 6,5 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 10 hodín. Chladnička disponuje úžasnými vlastnosťami, napríklad Door Cooling, Multi-Air Flow ™, Pure N fresh, Expresné mrazenie, detský zámok ako aj alarm otvorených dverí.

Ovládajte chladničku na diaľku

Pomocou kompatibilného smartfónu a aplikácie LG SmartThinQ™ môžete na diaľku nastaviť teplotu, aby bola vaša chladnička pripravená na uskladnenie veľkého nákupu.*

*Aplikácia LG SmartThinQ™ je kompatibilná so smartfónmi s operačným systémom Android 4.1.2 (JellyBean) alebo novším, prípadne s iOS 8 alebo novším. Potrebné je pripojenie na internet cez telefón alebo cez Wi-Fi.
*Zobrazený výrobok sa môže líšiť od skutočného výrobku.

Chladenie NatureFresh

Systém LG NatureFresh Cooling zabezpečuje rovnomerné prúdenie chladného vzduchu cez viacero otvorov. Vďaka tomu sa chladiaci priestor ochladzuje rovnomernejšie. V porovnaní so systémami Semi No Frost je prúdenie chladného vzduchu lepšie až o 76 %.

Rovnomerné chladenie 24 hodín

Funkcia LINEARCooling znižuje kolísanie teploty na ± 0,5 °C a udržuje čerstvosť potravín dlhšiu dobu.* Invertorový lineárny komopresor LG udržuje stálu teplotu v chladničke. Stála teplota je hlavným faktorom pre udržanie dlhšej čerstvosti potravín.

*Na základe výsledkov testov UL vykonaných pomocou interných metód na meranie priemerného výkyvu teploty v priehradke na čerstvé potraviny medzi nasledovnými modelmi spoločnosti LGE: chladnička s mrazničkou dole GBB72NSDFN (±0,5 ℃), americká chladnička GF-L570PL (±0,5 ℃), dvojdverová chladnička J811NS35 (±0,5 ℃), chladnička s mrazničkou hore B607S (±0,5 ℃) a chladnička s mrazničkou hore B606S (±1,0 ℃).
*Bez zaťaženia a pri bežnej teplote. Pri skutočnom používaní sa môžu výsledky líšiť.

Rýchlejšie a rovnomernejšie chladenie v chladničke

Prieduchy Door Cooling nachádzajúce sa v prednej časti chladničky zchladia potraviny vo dverách až o 32 % rýchlejšie. * Zaisťujú chladenie v každej časti chladničky a  pomáhajú udržiavať rovnomernú teplotu, vďaka čomu zostanú vaše potraviny dlhšie čerstvé.

Svieži vduch v chladničke

Pure N Fresh je jedinečný čistiaci systém, čím je zabezpečený vo vašej chladničke vždy svieži vzduch. Môžete mať tak istotu, že vaše potraviny zostanú v bezpečí za každej situácie. Vzduch prechádza cez uhlíkový filter, ktorý zachytí pachy a vracia sa cez tri rôzne úrovne do chladničky.

Invertorový lineárny kompresor s 10-ročnou zárukou

Americké chladničky LG sú vybavené invertorovým lineárnym kompresorom, ktorý vytvára priamočiary (lineárny) pohyb. Výhodou je nižšie trenie, nižšia hlučnosť, nižšia spotreba elektrickej energie a väčšia spoľahlivosť. Je tiež oveľa odolnejší a LG naň poskytuje až 10-ročnú* záruku.

*10-ročná záruka na lineárny invertorový kompresor (len časť).
*Číselný údaj ukazuje o koľko percent má výrobok nižšiu spotrebu energie oproti limitu pre triedu energetickej účinnosti podľa platných nariadení EU.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 83.5 cm
Výška 178.7 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Celkový čistý objem 428 L
Čistá kapacita chladničky 286 L
Čistá kapacita mrazničky 220 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie LG GML844PZKZ

100% Kvalita
Vynikajúca

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Martin

4. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze NehodnotenéPatrik

22. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon

Martin

7. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon