LG GML945PZ8F


Americká chladnička, Energetická trieda F, Čistá kapacita chladničky: 368 l, Čistá kapacita mrazničky: 273 l, Ročná spot. energie: 450 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Smart ovládanie mobilom: Áno, Dvojokruhový No Frost: Nie, Šírka: 91,2 cm, Výška: 179,3 cm. Viac info


Cena 2 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 43,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 219,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

americká chladnička LG GML945PZ8F, smart, v striebornej farbe, celkový čistý objem 641 l, objem chladiacej časti 368 l, kapacita mrazničky 273 l, mraziaci výkon 11 kg za 24 hodín, klimatická trieda N-T, No Frost, rýchle zmrazenie, viac prúdový vzduchový systém, alarm, teplotný alarm, výrobník ľadu, vstavaný displej, detská poistka, ovládanie mobilom, Wifi, pripojenie na prívod vody, maximálna dosahovaná hlučnosť 40 dB

Americká chladnička

Americká chladnička LG GML945PZ8F je vynikajúcou možnosťou pre praktické uskladnenie vašich potravín. Vďaka jej veľkému úžitkovému objemu až 641 litrov do nej môžete uložiť dostatok jedla. Prémiová chladnička s francúzskymi dverami posúva technológiu chladenia a prémiový dizajn na ďalšú úroveň. Chladiaca časť s celkovým úžitkovým objemom 368 litrov ponúka množstvo funkcií a technológií pre optimálne uskladenie všetkým potravín. 

Mraziaca časť 

Mraziaca časť s objemom 273 l ponúka skladovací priestor s 2 sklenenými policami z tvrdeného skla a 4 priehľadnými plastovými zásuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 11 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 12 hodín. Vo vrchnej časti mrazničky je úzky výrobník ľadu. Vo dverách je nápojový automat, aby ste si pohodlne mohli dať studenú vodu, ľadovu triešť alebo ľadové kocky do nápoja.

Surround Cooling

S funkciou Surround Cooling vychladíte vašu chladničku rýchlejšie a rovnomernejšie, vrátene oblasti dverí. Funkcia využíva studený vzudch, ktorý prúdi z viacerých uhlov a ventilátora v hornej chladničky. Vďaka tomu poskytne spoľahlivé chladenie, a vaše potraviny tak zostanú dlhšie čerstvé a nápoje správne vychladené. 

Multi Air Flow - rozšírené prúdenie chladného vzduchu

Systém rozšíreného prúdenia vzduchu, ktorý zaisťuje efektívnu cirkuláciu chladného vzduchu a eliminuje teplotné odchýlky v chladničke i mrazničke. Vďaka tomuto systému sa po každom otvorení chladničky rýchlejšie obnovuje vnútri nastavená teplota.

Rýchlejšie a rovnomernejšie chladenie v chladničke

Prieduchy Door Cooling nachádzajúce sa v prednej časti chladničky zchladia potraviny vo dverách až o 32 % rýchlejšie. * Zaisťujú chladenie v každej časti chladničky a  pomáhajú udržiavať rovnomernú teplotu, vďaka čomu zostanú vaše potraviny dlhšie čerstvé.

Svieži vduch v chladničke

Pure N Fresh je jedinečný čistiaci systém, čím je zabezpečený vo vašej chladničke vždy svieži vzduch. Môžete mať tak istotu, že vaše potraviny zostanú v bezpečí za každej situácie. Vzduch prechádza cez uhlíkový filter, ktorý zachytí pachy a vracia sa cez tri rôzne úrovne do chladničky.

Total No Frost

LG americkú inteligentnú chladničku s funkciou Total No Frost nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

Ovládajte chladničku na diaľku

Pomocou kompatibilného smartfónu a aplikácie LG SmartThinQ™ môžete na diaľku nastaviť teplotu, aby bola vaša chladnička pripravená na uskladnenie veľkého nákupu.*

*Aplikácia LG SmartThinQ™ je kompatibilná so smartfónmi s operačným systémom Android 4.1.2 (JellyBean) alebo novším, prípadne s iOS 8 alebo novším. Potrebné je pripojenie na internet cez telefón alebo cez Wi-Fi.

Invertorový lineárny kompresor s 10-ročnou zárukou

Americké chladničky LG sú vybavené invertorovým lineárnym kompresorom, ktorý vytvára priamočiary (lineárny) pohyb. Výhodou je nižšie trenie, nižšia hlučnosť, nižšia spotreba elektrickej energie a väčšia spoľahlivosť. Je tiež oveľa odolnejší a LG naň poskytuje až 10-ročnú* záruku.

*10-ročná záruka na lineárny invertorový kompresor (len časť).
*Číselný údaj ukazuje o koľko percent má výrobok nižšiu spotrebu energie oproti limitu pre triedu energetickej účinnosti podľa platných nariadení EU.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.2 cm
Výška 179.3 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Celkový čistý objem 641 L
Čistá kapacita chladničky 368 L
Čistá kapacita mrazničky 273 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG GML945PZ8F

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené