LG GMX844MCKV

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

Cena:
1 539,00 €

Pôvodná cena 1 799,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 30,78 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart americká chladnička LG GMX844MCKV v čiernom prevedení s InstaView Dorr-in-Door má zabudované dvere vo dverách, ktoré po poklepaní rozsvietia vnútrajšok chladničky. Chladiaca časť má objem 288 l a mraziaca časť 220 l. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 10 hodín. Vnútorná výbava chladničy pozostáva z LED osvetlenia, 4 sklených políc (1sklopná) a dverových poličiek a zásuviek na ovocie a zeleninu. Vo dverách sa nachádza osvetlený nápojový automat, ktorý je pripojiteľný na prívod vody. Mraznička v spodnej časti je vybavená 2 policami a 4 výsuvnými zásuvkami. Americká smart chladnička LG GMX844MCKV Total No Frost je vybavená aj pohlcovačom zápachu Pure N Fresh a rozšíreným prädením chladného vzduchu Multi Air Flow. Vďaka Door cooling sa teplota v inteligentnej chladničke rýchlejšie obnovuje. Americkú chladničku môžete pohodlne ovládať nadiaľku pomocou mobilného zariadenia. Dverové tesnenia sú vybavené antibakteriálnym povrchom.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 14 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: F

Zvážte aj tento produkt

LG GMX936SBHV LG GMX936SBHV

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

Smart americká chladnička LG GMX936SBHV vo farbe black steel má čistý objem 571 litrov. Vďaka lineárnemu kompresoru jej hlučnosť dosahuje 40 dB. Disponuje Door-in-Door dvierkami vo dverách, po poklepaní sa rozvieti vnútrajšok chladničky. Vo výbave LG GMX936SBHV je Multi Air Flow systém prúdenia vzduchu, Pure N Fresh pohlcovač zápachu, antibakteriálne tesnenie, aj LG Smart ThinQ + Wi-Fi - smart funkcie a Smart Diagnosis. Vnútornú výbavu chladničky s objemom 371 l tvorí LED osvetlenie, 4 police z tvrdeného skla ( z toho 1 sklopná ), 2 zásuvky na ovocie a 2 menšie priehradky a Utility Box - praktická menšia zásuvka 2 x. Integrovaný výrobník ľadu s nápojovým automatom je úzky, umiestnený vo dverách s funkciou drviča ľadu. Mraziaca časť s objemom 200 l má 2 výsuvné police z tvrdeného skla a 4 priehľadné plastové zásuvky. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba 10 hodín.

Základné parametre

  • Šírka: 91,2 cm
  • Výška: 179,7 cm
  • Hĺbka: 75,9 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Smart americká chladnička s kompaktným dizajnom

Americká smart chladnička LG GMX844MCKV poskytne veľa úložného miesta pre všetky vaše potraviny. Väčšiu časť zaberá chladnička o objeme 288 litrov. 4 police a praktické zásuvky na zeleninu a ovocie toho unesú dostatok. Mraznička, umiestnená dole, má objem 220 l a k dispozícii máte 4 šuflíky a 2 poličky. Chladnička disponuje úžasnými vlastnosťami, napríklad Total No Frost, Multi-Air Flow ™, Pure N Fresh, Expresné mrazenie a možné oddelené regulovanie teploty chladničky a mrazničky. Vďaka kompaktnému dizajnu a jej rozmerom nebudete musieť prerábať vašu kuchyňu. Je navrhnutá tak, aby sa vošla do prietoru so šírkou 850 mm, pričom po bokoch ostane 10 mm pre bezproblémové prúdenie vzduchu.

InstaView Door-In-Door

Dvierka americkej chladničky InstaWiew Door-in-Door sú vybavené elegantným panelom so zrkadlovým sklom, ktorý sa po dvoch rýchlych poklepaniach rozsvieti. Vďaka tomu vidíte dovnútra bez potreby otvárať dvieka chladničky, čím sa znižuje strata chladného vzduchu a vaše potraviny si udržia dlhodobú čerstvosť.

Total No Frost

LG inteligentnú chladničku s funkciou Total No Frost nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

Door-in-door 

Prístup k potravinám bude s takýmito dvierkami oveľa lepší a efektívnejší. Už nemusíte otvárať celé dvere chladničky, aby ste zistili čo je ukryté vo vnútri. S dvermi Door-in-door nahliadnete do vnútra, bez toho aby ste ich museli otvárať. Len zaklopte na sklo pre osvetlenie vnútra a vidíte obsah chladničky. S týmto systémom už viac nebude dochádzať k úniku chladného vzduchu z chladničky.

NatureFresh pohladí vaše zmysly

Technológia NatureFRESH od spoločnosti LG zahŕňa tri funkcie, vďaka ktorým budú potraviny dlhšie čerstvé: FRESH Balancer, FRESH Converter a NatureFRESH Cooling. Rozmaznajte svoje zmysly aby ste si mohli vychutnávať si hravý zážitok pri jedení.

Potraviny s LINEAR Cooling zostanú dlhšie čerstvé

Invertorový lineárny kompresor inteligentnej americkej chladničky pomáha znižovať výkyvy teplôt a zachovávať dlhodbo zdravý vzhľad a lepšiu chuť skladovaných potravín.

Rýchlejšie vychladí položky vo dverách

Prieduchy, ktoré sa nachádzajú v prednej časti chladničky pomáhajú udržiavať rovnomernú teplotu, vďaka čomu vaše uložené potraviny zostatnú dlhšie čerstvé.

Zbaví chladničku pachov

Jedinečný systém filtrácie vzduchu Pure N Fresh umožňuje minimalizovať nepríjemné pachy v chladničke. Ventilátor aktívne vháňa vzduch cez uhlíkový filter a umožňuje tak cirkuláciu vzduchu cez police v chladiacom priestore.

Invertorový lineárny kompresor (Inverter Linear Compressor)

Jedinečný invertorový lineárny kompresor spoločnosti LG využíva namiesto bežného recipročného pohonu lineárny pohon piestu. Spôsobuje tak nižšie vnútorné trenie a výsledkom je až o 32% nižšia spotreba energie, nižšia hlučnosť a predovšetkým väčšia spoľahlivosť a dlhtrvácnosť.

Inteligentný úložný systém

Využite všetky prednosti najnovšej vychytávky vo vašej kuchyni. Moderná smart americká chladnička poteší nielen váš zrak ale poskytne aj dostatočný priestor pre odkladanie vašich pochutín. Ponúka priestor na malé alebo samostatne balené produkty, zasúvateľnú policu pre odkladanie vyšších predmetov a tiež úzky výrobník ľadu SpacePlus™, ktorý je zabudovaný priamo do dvierok chladničky, čím poskytuje priestor pre používanie celej hornej poličky. Nápojový automat s výrobníkom ľadu je potrebné pripojiť priamo na prívod vody.

Sklopná polica pre vysoké položky

Smart americká chladnička vyniká praktickou sklopnou poličkou, ktorá sa dá zasunúť. Vďaka tomu získate v chladničke viac priestoru a môžete v nej pohodlnejšie uložiť napr. vysoké fľaše alebo objemnejšie hrnce.

Úzky výrobník ľadu SpacePlus

Úzky výrobník ľadu, ktorý je zabudovaný priamo vo dverách chladiaceho priestoru vám poskytne väčší úložný priestor v chladničke. K dispozícii tak máte veľký priestor pre poličky, ako aj praktické dverové priehradky.

Ovládajte americkú chladničku na diaľku

Nadšenci technológií a aplikácií môžu využívať Smart ThinQ aplikáciu a pomocou smartfónu ovládať inteligentnú chladničku. Jednoduché prepojenie smartfónu s inteligentnou chladničkou umožní sledovať a nastavovať diagnostiku chladničky. V prípade že nie ste doma, môžete prostredníctvom telefónu nastaviť požadovanú teplotu, expresné mrazenie či diagnostiku chladničky.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine GMX844MCKVSK (stiahnuť) [*.pdf, 2.63 MB] IL_SK_2049737 [*.pdf, 137.71 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 83,6 cm
Výška: 178,7 cm
Hĺbka: 73,5 cm
Maximálna hlučnosť: 40 dB
Vstavaný displej: Áno
iTrieda energ.účinnosti: A+
Celkový čistý objem: 423 L
Čistá kapacita chladničky: 288 L
Čistá kapacita mrazničky: 220 L
Ročná spotreba energie: 393 kWh
No Frost (mraznička): Áno
Priehradka Fresh Zone: Áno
Celkový hrubý objem: 570 L
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno
Počet kompresorov: 1
Teplotný alarm: Ano
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 83,6 cm
Výška: 178,7 cm
Hĺbka: 73,5 cm
Hmotnosť: 133 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 40 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+
Ročná spotreba energie: 393 kWh
Klimatická trieda: N-T
Mraziaci výkon: 10 kg/24h
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Funkcie

iDetská poistka: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno
Teplotný alarm: Ano

Dizajn

Celkový čistý objem: 423 L
Celkový hrubý objem: 570 L
Počet kompresorov: 1
Chladiace médium: R600a
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 288 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 220 L
Počet zásuviek v mrazničke: 4

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: GMX844MCKV.AMCQEUR

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore