LG GMX844MCKV

Zobraziť


Šírka: 83.6 cm, Výška: 178.7 cm, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Celkový čistý objem: 423 L, Čistá kapacita chladničky: 288 L, Čistá kapacita mrazničky: 220 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 1 649,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 1 799,00 € Zobraziť nápoveď

32,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart americká chladnička LG GMX844MCKV v matnom svetlo - antracitovom prevedení s InstaView Dorr-in-Door má zabudované dvere vo dverách, ktoré po poklepaní rozsvietia vnútrajšok chladničky. Chladiaca časť má objem 288 l a mraziaca časť 220 l. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 10 hodín. Vnútorná výbava chladničy pozostáva z LED osvetlenia, 4 sklených políc (1sklopná) a dverových poličiek a zásuviek na ovocie a zeleninu. Vo dverách sa nachádza osvetlený nápojový automat, ktorý je pripojiteľný na prívod vody. Mraznička v spodnej časti je vybavená 2 policami a 4 výsuvnými zásuvkami. Americká smart chladnička LG GMX844MCKV Total No Frost je vybavená aj pohlcovačom zápachu Pure N Fresh a rozšíreným prädením chladného vzduchu Multi Air Flow. Vďaka Door cooling sa teplota v inteligentnej chladničke rýchlejšie obnovuje. Americkú chladničku môžete pohodlne ovládať nadiaľku pomocou mobilného zariadenia. Dverové tesnenia sú vybavené antibakteriálnym povrchom.

Smart americká chladnička s kompaktným dizajnom

Americká smart chladnička LG GMX844MCKV  v matnom svetlo - antracitovom prevedení poskytne veľa úložného miesta pre všetky vaše potraviny. Väčšiu časť zaberá chladnička o objeme 288 litrov. 4 police a praktické zásuvky na zeleninu a ovocie toho unesú dostatok. Mraznička, umiestnená dole, má objem 220 l a k dispozícii máte 4 šuflíky a 2 poličky. Chladnička disponuje úžasnými vlastnosťami, napríklad Total No Frost, Multi-Air Flow ™, Pure N Fresh, Expresné mrazenie a možné oddelené regulovanie teploty chladničky a mrazničky. Vďaka kompaktnému dizajnu a jej rozmerom nebudete musieť prerábať vašu kuchyňu. Je navrhnutá tak, aby sa vošla do prietoru so šírkou 850 mm, pričom po bokoch ostane 10 mm pre bezproblémové prúdenie vzduchu.

InstaView Door-In-Door

Dvierka americkej chladničky InstaWiew Door-in-Door sú vybavené elegantným panelom so zrkadlovým sklom, ktorý sa po dvoch rýchlych poklepaniach rozsvieti. Vďaka tomu vidíte dovnútra bez potreby otvárať dvieka chladničky, čím sa znižuje strata chladného vzduchu a vaše potraviny si udržia dlhodobú čerstvosť.

Total No Frost

Inteligentnú chladničku LG GMX844MCKV v matnom svetlo - antracitovom prevedení  s funkciou Total No Frost nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

Door-in-door 

Prístup k potravinám bude s takýmito dvierkami oveľa lepší a efektívnejší. Už nemusíte otvárať celé dvere chladničky, aby ste zistili čo je ukryté vo vnútri. S dvermi Door-in-door nahliadnete do vnútra, bez toho aby ste ich museli otvárať. Len zaklopte na sklo pre osvetlenie vnútra a vidíte obsah chladničky. S týmto systémom už viac nebude dochádzať k úniku chladného vzduchu z chladničky.

NatureFresh pohladí vaše zmysly

Technológia NatureFRESH od spoločnosti LG zahŕňa tri funkcie, vďaka ktorým budú potraviny dlhšie čerstvé: FRESH Balancer, FRESH Converter a NatureFRESH Cooling. Rozmaznajte svoje zmysly aby ste si mohli vychutnávať si hravý zážitok pri jedení.

Potraviny s LINEAR Cooling zostanú dlhšie čerstvé

Invertorový lineárny kompresor inteligentnej americkej chladničky pomáha znižovať výkyvy teplôt a zachovávať dlhodbo zdravý vzhľad a lepšiu chuť skladovaných potravín.

Rýchlejšie vychladí položky vo dverách

Prieduchy, ktoré sa nachádzajú v prednej časti chladničky pomáhajú udržiavať rovnomernú teplotu, vďaka čomu vaše uložené potraviny zostatnú dlhšie čerstvé.

Zbaví chladničku pachov

Jedinečný systém filtrácie vzduchu Pure N Fresh umožňuje minimalizovať nepríjemné pachy v chladničke. Ventilátor aktívne vháňa vzduch cez uhlíkový filter a umožňuje tak cirkuláciu vzduchu cez police v chladiacom priestore.

Invertorový lineárny kompresor (Inverter Linear Compressor)

Jedinečný invertorový lineárny kompresor spoločnosti LG využíva namiesto bežného recipročného pohonu lineárny pohon piestu. Spôsobuje tak nižšie vnútorné trenie a výsledkom je až o 32% nižšia spotreba energie, nižšia hlučnosť a predovšetkým väčšia spoľahlivosť a dlhtrvácnosť.

Inteligentný úložný systém

Využite všetky prednosti najnovšej vychytávky vo vašej kuchyni. Moderná smart americká chladnička poteší nielen váš zrak ale poskytne aj dostatočný priestor pre odkladanie vašich pochutín. Ponúka priestor na malé alebo samostatne balené produkty, zasúvateľnú policu pre odkladanie vyšších predmetov a tiež úzky výrobník ľadu SpacePlus™, ktorý je zabudovaný priamo do dvierok chladničky, čím poskytuje priestor pre používanie celej hornej poličky. Nápojový automat s výrobníkom ľadu je potrebné pripojiť priamo na prívod vody.

Sklopná polica pre vysoké položky

Smart americká chladnička vyniká praktickou sklopnou poličkou, ktorá sa dá zasunúť. Vďaka tomu získate v chladničke viac priestoru a môžete v nej pohodlnejšie uložiť napr. vysoké fľaše alebo objemnejšie hrnce.

Úzky výrobník ľadu SpacePlus

Úzky výrobník ľadu, ktorý je zabudovaný priamo vo dverách chladiaceho priestoru vám poskytne väčší úložný priestor v chladničke. K dispozícii tak máte veľký priestor pre poličky, ako aj praktické dverové priehradky.

Ovládajte americkú chladničku na diaľku

Nadšenci technológií a aplikácií môžu využívať Smart ThinQ aplikáciu a pomocou smartfónu ovládať inteligentnú chladničku. Jednoduché prepojenie smartfónu s inteligentnou chladničkou umožní sledovať a nastavovať diagnostiku chladničky. V prípade že nie ste doma, môžete prostredníctvom telefónu nastaviť požadovanú teplotu, expresné mrazenie či diagnostiku chladničky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 83.6 cm
Výška 178.7 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Celkový čistý objem 423 L
Čistá kapacita chladničky 288 L
Čistá kapacita mrazničky 220 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia LG GMX844MCKV

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Monika

16. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon