LG GMX936SBHV

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte debničku ovocia ako darček po registrácii
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

Cena:
2 999,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 59,98 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart americká chladnička LG GMX936SBHV vo farbe black steel má čistý objem 571 litrov. Total No Frost americká chladnička je zaradená do energetickej triedy A+. Vďaka lineárnemu kompresoru jej hlučnosť dosahuje 40 dB. Disponuje Door-in-Door dvierkami vo dverách, po poklepaní sa rozvieti vnútrajšok chladničky. Vo výbave LG GMX936SBHV je Multi Air Flow systém prúdenia vzduchu, Pure N Fresh pohlcovač zápachu, antibakteriálne tesnenie, aj LG Smart ThinQ + Wi-Fi - smart funkcie a Smart Diagnosis. Vnútornú výbavu chladničky s objemom 371 l tvorí LED osvetlenie, 4 police z tvrdeného skla ( z toho 1 sklopná ), 2 zásuvky na ovocie a 2 menšie priehradky a Utility Box - praktická menšia zásuvka 2 x. Integrovaný výrobník ľadu s nápojovým automatom je úzky, umiestnený vo dverách s funkciou drviča ľadu. Mraziaca časť s objemom 200 l má 2 výsuvné police z tvrdeného skla a 4 priehľadné plastové zásuvky. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba 10 hodín.

Zobraziť celý popis

Vystavené v 5 predajniach

 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Smart chladnička

Americká smart chladnička LG GMX936SBHV poskytne veľa úložného miesta pre všetky vaše potraviny. S celkovým čistým objemom 571 litrov sa do nej zmestí viac ako ste čakali. Väčšiu časť zaberá chladnička o objeme 371 litrov. 4 police z tvrdeného skla ( z toho 1 sklopná) a praktické zásuvky na zeleninu a ovocie toho unesú dostatok. Nájdete v nej aj 2 menšie priehradky a Utility Box - praktickú menšiu zásuvku. Mraznička, má objem 200 l a k dispozícii máte 4 priehľadné zásuvky a 2 výsuvné police. Chladnička disponuje úžasnými vlastnosťami, napríklad Total No Frost, Multi-Air Flow ™, Pure N Fresh, Expresné mrazenie, detský zámok, alarm otvorených dverí ale aj osvetlenie nápojového automatu.

Ďalšia generácia Door-in-Door

Vďaka InstaView Door-in-Door už nebudete musieť zakaždým otvárať dvere aby ste videli, čo máte uložené v chladničke. Jednoducho poklepete 2 x na sklo, a to sa rozsvieti. Vy uvidíte obsah chladničky bez straty chladu a nutnosti otvárať dvierka, čím dosiahnete aj dlhodobejšie zachovanie čerstvosti potravín.

Total No Frost

LG inteligentnej chladničky s funkciou Total No Frost (nenamrzajúce) nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

FRESH Balancer

Kľúčom k zachovaniu čerstvosti ovocia a zeleniny v chladničke je udržiavanie správnej úrovne vlhkosti. Zásuvka LG FRESH Balancer je vybavená jednoduchým prepínačom, ktorý reguluje optimálnu vlhkosť na skladovanie ovocia alebo zeleniny s cieľom zachovať dlhšie čerstvosť. Vyberte si a zaručte vašim potravinám optimálne skladovacie podmienky.

Moist Balance Crisper - priehradka na zeleninu a ovocie

Ide o špeciálnu priehradku s mriežkovaným krytom urečným na uskladnenie zeleniny a ovocia. V priehradke je udržiavaná optimálna úroveň vlhkosti. Prebytočná vlhkosť z uložených potravín sa odparuje a následne sa zráža na mriežke. Takýto proces udržiava správnu rovnováhu vlhkosti v priehradke.

Úzky výrobník ľadu SpacePlus

Úzky výrobník ľadu, ktorý je vstavaný vo dverách vám poskytne väčší úložný priestor v mrazničke.

Držiak na víno

Plnohodnotný držiak na víno je užívateľsky veľmi prívetivý. Pohodlne doň uložíte až 4 fľaše vína a uchováte ich v optimálnej teplote.

Invertorový lineárny kompresor

Jedinečný invertorový lineárny kompresor spoločnosti LG využíva namiesto bežného recipročného pohonu lineárny pohon piestu. Spôsobuje tak nižšie vnútorné trenie a výsledkom je až o 32 % nižšia spotreba energie, nižšia hlučnosť a predovšetkým väčšia spoľahlivosť a dlhtrvácnosť.

Smart ThinQ™

Nadšenci technológií a aplikácií môžu využívať Smart ThinQ™ aplikáciu a pomocou smartphonu ovládať chladničku. Vďaka aplikácii LG Smart ThinQ môžeže svoju inteligentnú chladničku ovládať, sledovať a nastavovať diagnostiku chladničky. V prípade že nie ste doma, môžete prostredníctvom telefónu nastaviť požadovanú teplotu alebo expresné mrazenie.

Systém MULTI AIR FLOW

Systém rozšíreného prúdenia vzduchu zabezpečuje efektívnu cirkuláciu chladného vzduchu a eliminuje teplotné odchýlky v chladničke a mrazničke. Vďaka systému Mulit Air Flow sa po každom otvorení chladničky rýchlo obnovuje vnútorná nastavená teplota.

Svieži vduch v chladničke

Pure N Fresh je jedinečný čistiaci systém, čím je zabezpečený vo vašej chladničke vždy svieži vzduch. Môžete mať tak istotu, že vaše potraviny zostanú v bezpečí za každej situácie. Vzduch prechádza cez uhlíkový filter, ktorý zachytí pachy a vracia sa cez tri rôzne úrovne do chladničky.

Ďalšie vlastnosti

Mraziaca kapacita mrazničky dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba 10 hodín. Inovatívny systém na výrobu ľadu Slim SpacePlus je integrovaný do dverí chladničky, aby vám poskytol dostatok priestoru na skladovanie a udržal ho vo dverách. Extra úložný priestor v chladiacej časti vám umožní vyžiť extra priestor na každodenné používanie. Je ideálny pre skladovanie plátkov šunky, syru alebo masla. Tesnenia vo dverách chladničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Chladnička ponúka antibakteriálne tesnenie, ktoré udržuje priestor bez choroboplodných zárodkov, vytvára sa tak antibakteriálna bariéra a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné.

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 91,2 cm
Výška: 179,7 cm
Hĺbka: 75,9 cm
Maximálna hlučnosť: 40 dB
Vstavaný displej: Áno
iTrieda energ.účinnosti: A+
Celkový čistý objem: 571 L
Čistá kapacita chladničky: 371 L
Čistá kapacita mrazničky: 200 L
Ročná spotreba energie: 470 kWh
No Frost (mraznička): Áno
Priehradka Fresh Zone: Áno
Celkový hrubý objem: 705 L
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno
Počet kompresorov: 1
Teplotný alarm: Ano
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 91,2 cm
Výška: 179,7 cm
Hĺbka: 75,9 cm
Hmotnosť: 155 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 40 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+
Ročná spotreba energie: 470 kWh
Klimatická trieda: N-T
Roč.spotreba energ.(chlad.): 470 kWh
Energ.trieda (chlad.): A+
Mraziaci výkon: 10 kg/24h

Funkcie

iDetská poistka: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno
Teplotný alarm: Ano

Dizajn

Celkový čistý objem: 571 L
Celkový hrubý objem: 705 L
Počet kompresorov: 1
Chladiace médium: R600a
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 371 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 200 L
Počet zásuviek v mrazničke: 4

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Technológia: Wifi

Ostatné

Kód produktu: GMX936SBHV.ASBQEUR

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore