LG GMX945MC9F


Americká chladnička, Energetická trieda F, Čistá kapacita chladničky: 365 l, Čistá kapacita mrazničky: 273 l, Ročná spot. energie: 450 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 91,2 cm, Výška: 179,3 cm. Viac info


Cena 3 299,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 65,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Inteligentná americká chladnička LG GMX945MC9F s francúzskymi dverami v matnej čiernej farbe ja zaradená do energetickej triedy F. Oceníte Instawiew Door-in-Door po zaklopaní sa rozsvieti vnútro chladničky. Chladiaca časť má objem 365 litrov, mraziaca časť 273 litrov. Akumulačná doba pri výpadku je 12 hodín. Vybavená technológiou LG Total No Frost, funkciou Surround Cooling a invertorovým lineárnym kompresorom. Výrobník ľadu Slim Spaceplus a funkcia Pure N Fresh pre čerstvý vzduch vo vnútri. Ovládanie na diaľku vďaka aplikácii LG ThinQ + Wi-Fi. Hlučnosť pri chladení 40 dB. LED osvetlenie vo vnútri a detský zámok.

Americká chladnička

Americká chlanička LG GMX945MC9F je vynikajúcou možnosťou pre praktické uskladnenie vašich potravín. Disponuje mnohými vynikajúcimi vlastnosťami a systémami, ktoré sa starajú o správne podmienky pri uskladňovaní vašich potravín. Chladiaca časť v úžitkovom objeme 365 litrov ponúka 3 sklenené police, LED osvetlenie, 2 zásuvky pre ovocie a zeleninu a dverové poličky. Mraziaca časť v objeme 273 l ponúka skladovací priestor so 2 výsuvnými sklenenými policami a 4 priehľadnými plastovými zásuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 12 hodín. 

InstaView Door-In-Door

Dvierka americkej chladničky InstaWiew Door-in-Door™ sú vybavené elegantným panelom so zrkadlovým sklom, ktorý sa po dvoch rýchlych poklepaniach rozsvieti. Vďaka tomu vidíte dovnútra bez potreby otvárať dvieka chladničky, čím sa znižuje strata chladného vzduchu a vaše potraviny si udržia dlhodobú čerstvosť.

Lineárny kompresor

Konvenčný kompresor pre potreby kompresie prevádza krútiaci pohyb na priamočiary pohyb piesta. Pri premene tohto pohybu dochádza k asymetrickému pôsobeniu a prenosu síl cez hriadeľ a ojnicu na piest. Naproti tomu lineárny kompresor vďaka odkláňaniu piestu v magnetickom poli vytvára priamočiary (lineárny) pohyb sám o sebe bez nutnosti transformácie krútiaceho pohybu. Jeho výhodou potom je nižšie trenie a teda o viac než 32% nižšia spotreba energie, nižšia hlučnosť a väčšia spoľahlivosť.

Surround Cooling

Dlhšie čerstvé potraviny a správne vychladené nápoje? O to sa postará funkcia Surround Cooling, ktorá rovnomerne distribuje chladný vzduch v celom priestore chladničky, vrátene oblasti dverí. Zaistí prúdenie vzduchu v rôzných uhlov, čím tak poskytne ideálne chladiace podmienky.

Rovnomerné chladenie

Funkcia DoorCooling+™ sa stará o rýchlejšie a rovnomernejšie chladenie vo vnútri chladničky, aby vaše potraviny zostali stále čerstvé a nápoje vychladené.

Technológia UVnano™

Táto technológia vďaka UV svetlu odstráni z vodnej dýzy dávkovača až 99,99% baktérií. Samoúdržbu vykonáva raz za hodinu a vy si tak môžete vychutnať vždy čistú vodu. 

Filter Pure N Fresh

Vďaka tomuto jedinečnému systému čistenia vzduchu znížite zápach v chladničke na minimum. Osviežovač s aktívnym uhlíkom za pomoci ventilátora aktívne preháňa vzduch cez filter a posiela ho späť cez rozvod vzduchu Fresh Shower do troch rôznych úrovní regálov chladničky.

LG ThinQ™

Nadšenci technológií a aplikácií môžu využívať LG ThinQ™ aplikáciu a pomocou smartfónu ovládať inteligentnú chladničku. Jednoduché prepojenie smartfónu s inteligentnou chladničkou umožní sledovať a nastavovať diagnostiku chladničky. V prípade že nie ste doma, môžete prostredníctvom telefónu nastaviť požadovanú teplotu alebo expresné mrazenie a diagnostiku chladničky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.2 cm
Výška 179.3 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Celkový čistý objem 638 L
Čistá kapacita chladničky 365 L
Čistá kapacita mrazničky 273 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie LG GMX945MC9F

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Martin

6. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá


Maximálne spokojný.


Monika

19. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Tichá
  • Priehradky na dvierkach v mraziacej časti plus
  • Nízke šuflíky v mraziaku

Zatiaľ sme so všetkým spokojný, chladnička je veľká, priestranná, tichá