LG GSI961PZAZ

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte debničku ovocia v hodnote až do 80 € ako darček po registrácii
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

Cena:
1 599,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 31,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart americká chladnička LG GSI961PZAZ v nerezovom prevedení je zaradená v energetickej triede A++. Objem chladiacej časti je 405 l a mraznička 196 l skladovacieho priestoru. Ovládanie je pomocou vonkajšieho LED displeja. Výbavu chladničky tvorí LED osvetlenie, 4 sklenené police, zásuvky na ovocie a zeleninu: 1 Fresh Balancer, 1 Moist Balance Crisper, praktická zásuvka Utilitiy Box, držiak na vajíčka a víno (pre 4 fľaše). V mrazničke sa nachádazjú 4 police z tvrdeného skla a 2 zásuvky. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 10 hodín. K výbave patrí tiež nápojový automat s výrobníkom ľadu s funkciou drviča ľadu vo dverách, ktorý má interný zásobník vody. Určite oceníte aj Instawiew Door-in-Door - pri poklepaní sa rozsvieti vnútro smart chadničky. Maximálna hlučnosť inteligentnej americkej chladničky LG GSI961PZAZ dosahuje vďaka lineárnemu kompresoru 39 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

LG GSX961NSAZ LG GSX961NSAZ

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte debničku ovocia v hodnote až do 80 € ako darček po registrácii
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (1)

Americká smart chladnička LG GSX961NSAZ v nerezovej farbe je zaradená do energetickej triedy A++. 601 litrov pre uskladnenie potravín. Nízka hlučnosť len 39 dB. Ročná spotreba energie dosahuje 376 kWh. Chladnička s objemom 405 l má 4 priestranné police. 196 l mrazák so super mrazením, mraziacim výkonom 12 kg/24 hodín a 4 priehradkami. V prípade poruchy udrží potraviny v čerstvom stave ešte 10 hodín. Disponuje funkciami ako sú Oddelená regulácia teploty (chladnička/mraznička) Detský zámok, Alarm otvorených dverí, Nápojový automat, Výrobník ľadu a LG Smart ThinQ. Chladnička LG GSX961NSAZ sa vďaka rozmerom zmestí aj do vašej kuchyne.

Základné parametre

  • Šírka: 91,2 cm
  • Výška: 179 cm
  • Hĺbka: 73,8 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Smart americká chladnička

Americká smart chladnička LG GSI961PZAZ poskytne veľa úložného miesta pre všetky vaše potraviny. S celkovým čistým objemom 675 litrov sa do nej zmestí viac ako ste čakali. Väčšiu časť zaberá chladnička o objeme 405 litrov. 4 police z tvrdeného skla a praktické zásuvky na zeleninu a ovocie (Fresh Balancer a Moist Balance Crispoer) toho unesú dostatok. Nájdete v nej aj Utility Box - praktickú menšiu zásuvku. Mraznička, má objem 196 l a k dispozícii máte 4 sklenené police a 2 zásuvky. Pre dokonalé pohodlie má americká chladnička nápojový automat s interným zásobníkom vody. Chladnička disponuje úžasnými vlastnosťami, napríklad Total No Frost, Multi-Air Flow ™, Pure N Fresh, Expresné mrazenie, detský zámok, alarm otvorených dverí. Vďaka aplikácii LG Smart ThinQ™ máte možnosť ovládať svoju inteligentnú chladničku a robiť jej diagnostiku pomocou smartphonu na diaľku.

InstaView Door-In-Door

Dvierka americkej chladničky InstaWiew Door-in-Door sú vybavené elegantným panelom so zrkadlovým sklom, ktorý sa po dvoch rýchlych poklepaniach rozsvieti. Vďaka tomu vidíte dovnútra bez potreby otvárať dvieka chladničky, čím sa znižuje strata chladného vzduchu a vaše potraviny si udržia dlhodobú čerstvosť.

Total No Frost

LG inteligentnú chladničku s funkciou Total No Frost nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

Door-in-door 

Prístup k potravinám bude s takýmito dvierkami oveľa lepší a efektívnejší. Už nemusíte otvárať celé dvere chladničky, aby ste zistili čo je ukryté vo vnútri. S dvermi Door-in-door nahliadnete do vnútra, bez toho aby ste ich museli otvárať. Len zaklopte na sklo pre osvetlenie vnútra a vidíte obsah chladničky. S týmto systémom už viac nebude dochádzať k úniku chladného vzduchu z chladničky.

FRESH Balancer

Kľúčom k zachovaniu čerstvosti ovocia a zeleniny v chladničke je udržiavanie správnej úrovne vlhkosti. Zásuvka LG FRESH Balancer je vybavená jednoduchým prepínačom, ktorý reguluje optimálnu vlhkosť na skladovanie ovocia alebo zeleniny s cieľom zachovať dlhšie čerstvosť. Vyberte si a zaručte vašim potravinám optimálne skladovacie podmienky.

Moist Balance Crisper - priehradka na zeleninu a ovocie

Ide o špeciálnu priehradku s mriežkovaným krytom urečným na uskladnenie zeleniny a ovocia. V priehradke je udržiavaná optimálna úroveň vlhkosti. Prebytočná vlhkosť z uložených potravín sa odparuje a následne sa zráža na mriežke. Takýto proces udržiava správnu rovnováhu vlhkosti v priehradke.

Úzky výrobník ľadu SpacePlus

Úzky výrobník ľadu SpacePlus je vstavaný vo dverách a poskytne vám väčší úložný priestor v mrazničke. S funkciou drviča ľadu si môžete vychutnať chutné chladené nápoje kedykoľvek.

Držiak na víno

Plnohodnotný držiak na víno je užívateľsky veľmi prívetivý. Pohodlne doň uložíte až 4 fľaše vína a uchováte ich v optimálnej teplote.

Invertorový lineárny kompresor (Inverter Linear Compressor)

Jedinečný invertorový lineárny kompresor spoločnosti LG využíva namiesto bežného recipročného pohonu lineárny pohon piestu. Spôsobuje tak nižšie vnútorné trenie a výsledkom je až o 32% nižšia spotreba energie, nižšia hlučnosť a predovšetkým väčšia spoľahlivosť a dlhtrvácnosť.

Smart ThinQ

Nadšenci technológií a aplikácií môžu využívať Smart ThinQ aplikáciu a pomocou smartfónu ovládať inteligentnú chladničku. Jednoduché prepojenie smartfónu s inteligentnou chladničkou umožní sledovať a nastavovať diagnostiku chladničky. V prípade že nie ste doma, môžete prostredníctvom telefónu nastaviť požadovanú teplotu, expresné mrazenie či diagnostiku chladničky.

Praktické poličky

Americká chladnička LG v sebe ukrýva množstvo praktických políc, ktoré skvele poslúžia pre uloženie potravín. Pri kúpe viacerých fliaš vína, si môžete dať schladiť naraz až 4 fľaše a uložiť ich na držiak. Do úžitkovej zásuvky zase uložíte menšie potraviny, konzervy a syry. Je to dokonalý priestor so správnou teplotou pre uskladnenie malých položiek ako sú mäsové pochutiny alebo syry. V horúcich dňoch využitete úzky výrobník ľadu, ktorý je zabudovaný vo dverách chladničky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 91,2 cm
Výška: 179 cm
Hĺbka: 73,8 cm
Maximálna hlučnosť: 39 dB
Vstavaný displej: Áno
iTrieda energ.účinnosti: A++
Celkový čistý objem: 601 L
Čistá kapacita chladničky: 405 L
Čistá kapacita mrazničky: 196 L
Ročná spotreba energie: 376 kWh
No Frost (mraznička): Áno
Priehradka Fresh Zone: Áno
Celkový hrubý objem: 675 L
Zásobník vody: Áno
Výrobník ľadu: Áno
Počet kompresorov: 1
Teplotný alarm: Ano
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 91,2 cm
Výška: 179 cm
Hĺbka: 73,8 cm
Hmotnosť: 132 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 376 kWh
Klimatická trieda: T
Mraziaci výkon: 12 kg/24h

Funkcie

iDetská poistka: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Áno
Výrobník ľadu: Áno
Teplotný alarm: Ano

Dizajn

Celkový čistý objem: 601 L
Celkový hrubý objem: 675 L
Počet kompresorov: 1
Chladiace médium: R600a
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 405 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 196 L
Počet zásuviek v mrazničke: 2

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: GSI961PZAZ.APZQEUR

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore