LG GSJ960PZVZ

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 569,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 31,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart americká chladnička LG GSJ960PZVZ vo farbe Platinum Silver je zaradená do energetickej triedy A++. Hlavné funkcie je možné ovládať pomocou aplikácie SmartThinQ™ vo vašom smart telefóne. Funkcia Door in Door umožňuje jednoduchý prístup k nápojom a jedlám. Technológia Multi Air Flow využíva rozšírené prúdenie chladného vzduchu. Filter Pure N Fresh pohlcuje zápach a udržuje svieži vzduch. Chladiaca časť má objem 405 l a jej vnútornú výbavu tvorí LED osvetlenie, 4 police z tvrdeného skla, 2 zásuvky (1x Fresh Balancer, 1x Moist Balance Crisper ), malá zásuvka utility box, držiak na vajíčka, držiak na 4 vínové fľaše. Mraznička má objem 196 l a jej vnútorný priestor je vybavený 4 sklenenými policami a 2 priehľadnými zásuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/deň a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 10 hodín. Chladnička LG GSJ960PZVZ ponúka tiež nápojový automat s výrobníkom ľadu vo dverách s funkciou drviča ľadu, ktorý je pripojený na prívod vody.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

 

 

Priestranná americká chladnička

Inteligentná americká chlanička LG GSJ960PZVZ je vynikajúcou možnosťou pre praktické uskladnenie vašich potravín. Vďaka jej veľkému úžitkovému objemu až 601 litrov do nej môžete uložiť veľké nákupy a dostatok jedla. Disponuje mnohými vynikajúcimi vlastnosťami a systémami, ktoré sa starajú o správne podmienky pri uskladňovaní vašich potravín. Americká chladnička má k dispozícii aj nápojový automat s výrobníkom ľadu s funkciou dvriča vo dverách, s pripojením na vodu. Chladiaca časť v úžitkovom objeme 405 litrov ponúka 4 sklenené police, LED osvetlenie, 2 zásuvky pre ovocie a zeleninu (1x Fresh Balancer, 1x Moist Balance Crisper ) a dverové poličky. Mraziaca časť v objeme 196 l ponúka skladovací priestor so 4 sklenenými policami a 2 priehľadnými plastovými zásuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 10 hodín. Chladnička disponuje úžasnými vlastnosťami, napríklad Total No Frost, Multi-Air Flow ™, Pure N fresh, Expresné mrazenie, detský zámok ako aj alarm otvorených dverí.

Ovládajte svoju chladničku odkiaľkoľvek

Hlavné funkcie je možné ovládať pomocou aplikácie SmartThinQ™ vo vašom smart telefóne. Spolupracuje aj so službami Asistent Google a Amazon Alexa, takže môžete inteligentné funkcie ovládať pomocou hlasu.

Podpora inteligentných domácich zariadení, ktoré sú kompatibilné s technológiami Alexa a Google Assistant, sa môže líšiť v závislosti od krajiny a vašom individuálnom nastavení inteligentnej domácnosti.

Systém Multi Air Flow

Systém rozšíreného prúdenia vzduchu zabezpečuje efektívnu cirkuláciu chladného vzduchu a eliminuje teplotné odchýlky v chladničke a mrazničke. Vďaka systému Mulit Air Flow sa po každom otvorení chladničky rýchlo obnovuje vnútorná nastavená teplota.

Total No Frost

LG inteligentnej chladničky s funkciou Total No Frost (nenamrzajúce) nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

Vylepšená funkcia Door-In-Door

Vďaka funkcii Door-In-Door máte jedoduchý prístup k vašim nápojom a potravinám. Moderný tenký rám dverí Door-In-Door poskytuje v chladničke o 9 % viac vnútorného priestoru a dodatočné police tiež ponúkajú nový spôsob pre dokonalé zachovanie poriadku v uskladnení potravín. Strata studeného vzduchu sa znižuje o 46,5 %.

Moist Balance Crisper - priehradka na zeleninu a ovocie

Ide o špeciálnu priehradku s mriežkovaným krytom urečným na uskladnenie zeleniny a ovocia. V priehradke je udržiavaná optimálna úroveň vlhkosti. Prebytočná vlhkosť z uložených potravín sa odparuje a následne sa zráža na mriežke. Takýto proces udržiava správnu rovnováhu vlhkosti v priehradke.

FRESHBalancer

Jedinečná funkcia FRESHBalancer  udržiava vlhkosť na optimálnej úrovni a umožňuje tak regulovať vlhkosť v priestore zásuvky, v ktorej vydrží ovocie a zelenina dlhšie čerstvé.

Svieži vduch v chladničke

Pure N Fresh je jedinečný čistiaci systém, čím je zabezpečený vo vašej chladničke vždy svieži vzduch. Môžete mať tak istotu, že vaše potraviny zostanú v bezpečí za každej situácie. Vzduch prechádza cez uhlíkový filter, ktorý zachytí pachy a vracia sa cez tri rôzne úrovne do chladničky.

Invertorový lineárny kompresor

Jedinečný invertorový lineárny kompresor spoločnosti LG využíva namiesto bežného recipročného pohonu lineárny pohon piestu. Spôsobuje tak nižšie vnútorné trenie a výsledkom je až o 32 % nižšia spotreba energie, nižšia hlučnosť a predovšetkým väčšia spoľahlivosť a dlhtrvácnosť.

Držiak na víno

Plnohodnotný držiak na víno je užívateľsky veľmi prívetivý. Pohodlne doň uložíte až 4 fľaše vína a uchováte ich v optimálnej teplote.

Praktické poličky

Americká chladnička LG v sebe ukrýva množstvo praktických políc, ktoré skvele poslúžia pre uloženie potravín. Pri kúpe viacerých fliaš vína, si môžete dať schladiť naraz až 4 fľaše a uložiť ich na držiak. Do úžitkovej zásuvky zase uložíte menšie potraviny, konzervy a syry. Je to dokonalý priestor so správnou teplotou pre uskladnenie malých položiek ako sú mäsové pochutiny alebo syry. V horúcich dňoch využitete úzky výrobník ľadu, ktorý je zabudovaný vo dverách chladničky.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine GSJ960PZVZSK (stiahnuť) [*.pdf, 4.55 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 91,2 cm
Výška: 179 cm
Hĺbka: 73,8 cm
Maximálna hlučnosť: 39 dB
Vstavaný displej: Áno
iTrieda energ.účinnosti: A++
Celkový čistý objem: 601 L
Čistá kapacita chladničky: 405 L
Čistá kapacita mrazničky: 196 L
Ročná spotreba energie: 376 kWh
No Frost (mraznička): Áno
Priehradka Fresh Zone: Áno
Celkový hrubý objem: 668 L
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno
Počet kompresorov: 1
Teplotný alarm: Ano
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 91,2 cm
Výška: 179 cm
Hĺbka: 73,8 cm
Hmotnosť: 130 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Hadica na prívod vody

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 376 kWh
Klimatická trieda: T
Mraziaci výkon: 12 kg/24h

Funkcie

iDetská poistka: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno
Teplotný alarm: Ano

Dizajn

Celkový čistý objem: 601 L
Celkový hrubý objem: 668 L
Počet kompresorov: 1
Chladiace médium: R600a
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 405 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 196 L
Počet zásuviek v mrazničke: 2

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Dvojokruhový NoFrost: Áno
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: GSJ960PZVZ.APZQEUR

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore