LG GSJV91MCAE


Šírka: 91.3 cm, Výška: 179 cm, Maximálna hlučnosť: 36 dB, Celkový čistý objem: 635 L, Čistá kapacita chladničky: 416 L, Čistá kapacita mrazničky: 219 L, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 1 689,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 33,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná americká chladnička LG GSJV91MCAE vo farebnom prevedení Matt Black v energetickej triede E má objem chladničky 416 l a mrazničky 219 l. Vybavená zásuvkou Fresh Balancer, výrobníkom ľadu SpacePlus, technológiou LG Total No Frost, systémom Door-in-door.

LG GSJV91MCAE

Inteligentná americká chladnička poskytne veľa úložného miesta pre všetky vaše potraviny. S celkovým čistým objemom 635 litrov sa do nej zmestí viac ako ste čakali. Väčšiu časť zaberá chladnička o objeme 416 litrov. Mraznička, umiestnená vľavo, má objem 219 litrov. Chladnička disponuje úžasnými vlastnosťami, napríklad Total No Frost, dvierkami Door-in-Door, UVnano, Door Cooling+™.

Door-in-Door

Dvierka americkej LG GSJV91MCAE chladničky Door-in-Door umožnia rýchlejší prístup k potravína. V spodnej časti dvierok je ukryté tlačidlo. Po jeho stlačení sa pravé horné dvierka otvoria a vy si môžete vybrať na čo máte chuť.

Ilustračný obrázok

Čerstvé potraviny

Americká chladnička je vybavená technológiou LinearCooling, ktorá je zodpovedná za stálu a optimálnu teplotu. Zakúpená zelenina a ovocie si ponechá svoj vzhľad a čerstvosť až po dobu 7 dní.

Total No Frost

LG inteligentnej chladničky s funkciou Total No Frost (nenamrzajúce) nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

Ilustračný obrázok

FRESH Balancer

Kľúčom k zachovaniu čerstvosti ovocia a zeleniny v chladničke je udržiavanie správnej úrovne vlhkosti. Zásuvka LG FRESH Balancer je vybavená jednoduchým prepínačom, ktorý reguluje optimálnu vlhkosť na skladovanie ovocia alebo zeleniny s cieľom zachovať dlhšie čerstvosť. Vyberte si a zaručte vašim potravinám optimálne skladovacie podmienky.

Ilustračný obrázok

Technológia UVnano™

Táto technológia vďaka UV svetlu odstráni z vodnej dýzy dávkovača až 99,99% baktérií. 

Ilustračný obrázok

Rovnomerné chladenie

Funkcia DoorCooling+™ sa stará o rýchlejšie a rovnomernejšie chladenie vo vnútri chladničky, aby vaše potraviny zostali stále čerstvé a nápoje vychladené.

Ilustračný obrázok

LG ThinQ™

Nadšenci technológií a aplikácií môžu využívať LG ThinQ™ aplikáciu a pomocou smartfónu ovládať inteligentnú chladničku. Jednoduché prepojenie smartfónu s inteligentnou chladničkou umožní sledovať a nastavovať diagnostiku chladničky. V prípade že nie ste doma, môžete prostredníctvom telefónu nastaviť požadovanú teplotu alebo expresné mrazenie a diagnostiku chladničky.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.3 cm
Výška 179 cm
Maximálna hlučnosť 36 dB
Celkový čistý objem 635 L
Čistá kapacita chladničky 416 L
Čistá kapacita mrazničky 219 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG GSJV91MCAE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené