LG GSL471ICEZ

Zobraziť

Šírka: 91.2 cm, Výška: 179 cm, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Celkový čistý objem: 625 L, Čistá kapacita chladničky: 411 L, Čistá kapacita mrazničky: 214 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: F. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

7 + nakupů

Zobraziť 7 recenzií

Popis produktu

Americká chladnička LG GSL471ICEZ vo farbe Dark Graphite s Multi Air Flow systémom má celkový objem 625 l. Kapacita chladiacej časti je 411 litrov a mraziacej 214 litrov. Vnútorné vybavenie chladničky tvorí LED osvetlenie, 4 police z tvrdeného skla, 2 priehľadné plastové zásuvky (z toho 1 Moist Balance Crisper). Mraznička s funkciou expresného mrazenia disponuje 4 sklenenými policami a 2 zásuvkami. Vo dverách je integrovaný nápojový automat s integrovaným výrobníkom ľadu, ktorý má interný zásobník na vodu. Vo výbave je tiež praktický Deodorizer, pre pohltenie zápachu vo vnútornom priestore a antibakteriálne tesnenie. Pre bezpečnosť je smart chladnička LG GSL471ICEZ vybavená detským zámkom a alarmom otvorených dverí. Lineárny invertorov kompresor zabezpečuje nízku hlučnosť len 39 dB.

Smart chladnička

Americká smart chladnička LG GSL471ICEZ poskytne veľa úložného miesta pre všetky vaše potraviny. S celkovým čistým objemom 625 litrov sa do nej zmestí viac ako ste čakali. Väčšiu časť zaberá chladnička o objeme 411 litrov. 4 police z tvrdeného skla a praktické zásuvky na zeleninu a ovocie toho unesú dostatok. Zásuvka Moist Balance Crisper udrží optimálnu úroveň vlhkosti, vďaka čomu si vaše ovocie a zeleninu zachovajú dlhodobú čerstvosť.  Ide o špeciálnu priehradku s mriežkovaným krytom, ktorá udržiava optimálnu úroveň vlhkosti. Vlhkosť z uložených potravín sa odparuje a potom zráža na mriežke. To udržiava správnu rovnováhu vlhkosti v priehradke. Mraznička, má objem 214 l a k dispozícii máte 2 priehľadné zásuvky a 4 sklenené police. Chladnička disponuje úžasnými vlastnosťami, napríklad Total No Frost, Multi-Air Flow™, Deodorizer, Expresné mrazenie, detský zámok ako aj alarm otvorených dverí.

Systém Multi Air Flow

Systém rozšíreného prúdenia vzduchu zabezpečuje efektívnu cirkuláciu chladného vzduchu a eliminuje teplotné odchýlky v chladničke a mrazničke. Vďaka systému Mulit Air Flow sa po každom otvorení chladničky rýchlo obnovuje vnútorná nastavená teplota.

Total No Frost

LG inteligentnej chladničky s funkciou Total No Frost (nenamrzajúce) nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

Moist Balance Crisper - priehradka na zeleninu a ovocie

Ide o špeciálnu priehradku s mriežkovaným krytom urečným na uskladnenie zeleniny a ovocia. V priehradke je udržiavaná optimálna úroveň vlhkosti. Prebytočná vlhkosť z uložených potravín sa odparuje a následne sa zráža na mriežke. Takýto proces udržiava správnu rovnováhu vlhkosti v priehradke.

Invertorový lineárny kompresor

Jedinečný invertorový lineárny kompresor spoločnosti LG využíva namiesto bežného recipročného pohonu lineárny pohon piestu. Spôsobuje tak nižšie vnútorné trenie a výsledkom je až o 32 % nižšia spotreba energie, nižšia hlučnosť a predovšetkým väčšia spoľahlivosť a dlhtrvácnosť.

Smart ThinQ™

Nadšenci technológií a aplikácií môžu využívať Smart ThinQ™ aplikáciu a pomocou smartphonu ovládať chladničku. Vďaka aplikácii LG Smart ThinQ môžeže svoju inteligentnú chladničku ovládať, sledovať a nastavovať diagnostiku chladničky. V prípade že nie ste doma, môžete prostredníctvom telefónu nastaviť požadovanú teplotu alebo expresné mrazenie.

Deodorizer

Ide o pohlcovač zápachu, čím je zabezpečený vo vašej chladničke vždy svieži vzduch. Môžete mať tak istotu, že vaše potraviny zostanú v bezpečí za každej situácie.

Nápojový automat a výrobník ľadu

Ďalším skvelým pomocníkom je integrovaný nápojový automat. Doprajte si tak ľadové osvieženie kedykoľvek budete chcieť. Nápojový automat s výrobníkom ľadu má funkciu drviča ľadu. Nápojový automat má interný zásobník vody.

Ďalšie vlastnosti

Mraziaca kapacita mrazničky dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulačná doba 10 hodín. Tesnenia vo dverách chladničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Chladnička ponúka antibakteriálne tesnenie, ktoré udržuje priestor bez choroboplodných zárodkov, vytvára sa tak antibakteriálna bariéra a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.2 cm
Výška 179 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Celkový čistý objem 625 L
Čistá kapacita chladničky 411 L
Čistá kapacita mrazničky 214 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

7 recenzií LG GSL471ICEZ

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Rastislav

29. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Prehľadná, priestranná, tichá

Zatiaľ máme chladničku krátko, sme mimoriadne spokojni, až na tú hmontnosť, keď sme ju niesli na II.NP, po úzkom schodisku.


Denis

25. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania

Super


Jozef

27. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • Chladnička je naozaj tichá, pôvodne som chcel francúzke dvere, ale nakoniec je super, že sme šli do tejto chladničky, keďže aj deti sa dostanú na spodné poličky a môžu si tak vybrať samy jogurt a pod.
 • V návode mi chýbala informácia ohľadom zásobníka, ak sa sám nezačne sklápať a vysypávať ľad, treba mu pri prvý krát pomôcť manuálne podržaním tlačítka na spodné strane zásobníka, potom to už ide v pravidelných intervaloch samo.

Celkovo sme zatiaľ veľmi spokojní.


Jarka

19. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • Dizajn nádherný,jednoduché umývanie
 • Nemá napojenie priamo na prípojku vody

Produkt spĺňa svoj účel