LG GSL471ICEZ

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 280 € na vybrané spotrebiče LG po registrácii
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

Cena:
1 049,00 €

Cena s Cashback
1 029,00 €
Len do 31. 05. 2021
Ako získate Cashback

Pôvodná cena 1 099,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 20,98 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Americká chladnička LG GSL471ICEZ vo farbe Dark Graphite s Multi Air Flow systémom má celkový objem 661 l. Kapacita chladiacej časti je 411 litrov a mraziacej 214 litrov. Vnútorné vybavenie chladničky tvorí LED osvetlenie, 4 police z tvrdeného skla, 2 priehľadné plastové zásuvky (z toho 1 Moist Balance Crisper). Mraznička s funkciou expresného mrazenia disponuje 4 sklenenými policami a 2 zásuvkami. Vo dverách je integrovaný nápojový automat s integrovaným výrobníkom ľadu, ktorý má interný zásobník na vodu. Vo výbave je tiež praktický Deodorizer, pre pohltenie zápachu vo vnútornom priestore a antibakteriálne tesnenie. Pre bezpečnosť je smart chladnička LG GSL471ICEZ vybavená detským zámkom a alarmom otvorených dverí. Lineárny invertorov kompresor zabezpečuje nízku hlučnosť len 39 dB.

Zobraziť celý popis

 • Zľava
 • cashback 20,00 €

Trieda energetickej účinnosti 2021: F

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

LG GSJ960PZVZ LG GSJ960PZVZ

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Smart americká chladnička LG GSJ960PZVZ vo farbe Platinum Silver. Hlavné funkcie je možné ovládať pomocou aplikácie SmartThinQ™ vo vašom smart telefóne. Funkcia Door in Door umožňuje jednoduchý prístup k nápojom a jedlám. Technológia Multi Air Flow využíva rozšírené prúdenie chladného vzduchu. Filter Pure N Fresh pohlcuje zápach a udržuje svieži vzduch. Chladiaca časť má objem 411 l a jej vnútornú výbavu tvorí LED osvetlenie, 4 police z tvrdeného skla, 2 zásuvky (1x Fresh Balancer, 1x Moist Balance Crisper ), malá zásuvka utility box, držiak na vajíčka, držiak na 4 vínové fľaše. Mraznička má objem 214 l a jej vnútorný priestor je vybavený 4 sklenenými policami a 2 priehľadnými zásuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/deň a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 10 hodín. Chladnička LG GSJ960PZVZ ponúka tiež nápojový automat s výrobníkom ľadu vo dverách s funkciou drviča ľadu, ktorý je pripojený na prívod vody.

Základné parametre

 • Šírka: 91,2 cm
 • Výška: 179 cm
 • Maximálna hlučnosť: 39 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Smart chladnička

Americká smart chladnička LG GSL471ICEZ poskytne veľa úložného miesta pre všetky vaše potraviny. S celkovým čistým objemom 661 litrov sa do nej zmestí viac ako ste čakali. Väčšiu časť zaberá chladnička o objeme 411 litrov. 4 police z tvrdeného skla a praktické zásuvky na zeleninu a ovocie toho unesú dostatok. Zásuvka Moist Balance Crisper udrží optimálnu úroveň vlhkosti, vďaka čomu si vaše ovocie a zeleninu zachovajú dlhodobú čerstvosť.  Ide o špeciálnu priehradku s mriežkovaným krytom, ktorá udržiava optimálnu úroveň vlhkosti. Vlhkosť z uložených potravín sa odparuje a potom zráža na mriežke. To udržiava správnu rovnováhu vlhkosti v priehradke. Mraznička, má objem 214 l a k dispozícii máte 2 priehľadné zásuvky a 4 sklenené police. Chladnička disponuje úžasnými vlastnosťami, napríklad Total No Frost, Multi-Air Flow™, Deodorizer, Expresné mrazenie, detský zámok ako aj alarm otvorených dverí.

Systém Multi Air Flow

Systém rozšíreného prúdenia vzduchu zabezpečuje efektívnu cirkuláciu chladného vzduchu a eliminuje teplotné odchýlky v chladničke a mrazničke. Vďaka systému Mulit Air Flow sa po každom otvorení chladničky rýchlo obnovuje vnútorná nastavená teplota.

Total No Frost

LG inteligentnej chladničky s funkciou Total No Frost (nenamrzajúce) nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

Moist Balance Crisper - priehradka na zeleninu a ovocie

Ide o špeciálnu priehradku s mriežkovaným krytom urečným na uskladnenie zeleniny a ovocia. V priehradke je udržiavaná optimálna úroveň vlhkosti. Prebytočná vlhkosť z uložených potravín sa odparuje a následne sa zráža na mriežke. Takýto proces udržiava správnu rovnováhu vlhkosti v priehradke.

Invertorový lineárny kompresor

Jedinečný invertorový lineárny kompresor spoločnosti LG využíva namiesto bežného recipročného pohonu lineárny pohon piestu. Spôsobuje tak nižšie vnútorné trenie a výsledkom je až o 32 % nižšia spotreba energie, nižšia hlučnosť a predovšetkým väčšia spoľahlivosť a dlhtrvácnosť.

Smart ThinQ™

Nadšenci technológií a aplikácií môžu využívať Smart ThinQ™ aplikáciu a pomocou smartphonu ovládať chladničku. Vďaka aplikácii LG Smart ThinQ môžeže svoju inteligentnú chladničku ovládať, sledovať a nastavovať diagnostiku chladničky. V prípade že nie ste doma, môžete prostredníctvom telefónu nastaviť požadovanú teplotu alebo expresné mrazenie.

Deodorizer

Ide o pohlcovač zápachu, čím je zabezpečený vo vašej chladničke vždy svieži vzduch. Môžete mať tak istotu, že vaše potraviny zostanú v bezpečí za každej situácie.

Nápojový automat a výrobník ľadu

Ďalším skvelým pomocníkom je integrovaný nápojový automat. Doprajte si tak ľadové osvieženie kedykoľvek budete chcieť. Nápojový automat s výrobníkom ľadu má funkciu drviča ľadu. Nápojový automat má interný zásobník vody.

Ďalšie vlastnosti

Mraziaca kapacita mrazničky dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulačná doba 10 hodín. Tesnenia vo dverách chladničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Chladnička ponúka antibakteriálne tesnenie, ktoré udržuje priestor bez choroboplodných zárodkov, vytvára sa tak antibakteriálna bariéra a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine GSL471ICEZSK (stiahnuť) [*.pdf, 4.55 MB] IL_SK_2035366 [*.pdf, 61.97 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 91,2 cm
Výška: 179 cm
Maximálna hlučnosť: 39 dB
Celkový čistý objem: 601 L
Čistá kapacita chladničky: 411 L
Čistá kapacita mrazničky: 214 L
Dvojokruhový NoFrost: Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 91,2 cm
Výška: 179 cm
Hĺbka: 73,8 cm
Hmotnosť: 124 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Manuál

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Technológia: Wifi

Funkcie

iDetská poistka: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Áno
Výrobník ľadu: Áno
Teplotný alarm: Ano

Dizajn

Celkový čistý objem: 601 L
Celkový hrubý objem: 668 L
Počet kompresorov: 1
Chladiace médium: R600a
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 411 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 214 L
Počet zásuviek v mrazničke: 2

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 431 kWh
Klimatická trieda: T
Roč.spotreba energ.(chlad.): 376 kWh
Mraziaci výkon: 12 kg/24h
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ostatné

Kód produktu: GSL471ICEZ.ADSQEUR

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore