LG GSL481PZXZ

Zobraziť

Šírka: 91.2 cm, Výška: 179 cm, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Celkový čistý objem: 601 L, Čistá kapacita chladničky: 411 L, Čistá kapacita mrazničky: 214 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info


Cena 899,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 17,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Americká chladnička LG GSL481PZXZ vo farbe Platinum Silver je skutočne kvalitná chladnička, ktorá ma vysoký chladiaci výkon. Zvládne uložené jedlo schladiť dostatočne rýchlo, minimalizuje nežiadúcu aktivitu mikroorganizmov, čím predĺži trvanlivosť potravín. Ponúka využiteľný objem, ktorý dosahuje až 601 l, pričom objem mrazničky je 214 l a chladničky až 411 l. Vďaka Total No Frost sa netvorí námraza, a zasa Multi Air Flow zaručí rozšírené prúdenie vzduchu. Úroveň jej hluku je 39 dB. Výhodou je LED osvetlenie, ktoré vám umožní lepší prehľad v chladničke. Okrem toho chladnička disponuje zásobíkom na vodu a vyrobníkom ľadu.

Priestranná americká chladnička

Americká chlanička LG GSL481PZXZ je vynikajúcou možnosťou pre praktické uskladnenie vašich potravín. Vďaka jej veľkému úžitkovému objemu až 601 litrov do nej môžete uložiť veľké nákupy a dostatok jedla. Disponuje mnohými vynikajúcimi vlastnosťami a systémami, ktoré sa starajú o správne podmienky pri uskladňovaní vašich potravín. Americká chladnička má k dispozícii aj nápojový automat a výrobník ľadu vo dverách. Chladiaca časť v úžitkovom objeme 411 litrov ponúka 4 sklenené police, LED osvetlenie, 2 zásuvky pre ovocie a zeleninu (1x Moist Balance Crisper, 1x Fresh Balancer,) a dverové poličky. Mraziaca časť v objeme 214 l ponúka skladovací priestor so 4 sklenenými policami a 2 priehľadnými plastovými zásuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 10 hodín. Chladnička z hľadiska bezpečnosti je vybavená praktickou detskou zámkou.

Fresh Balancer

Jedinečná funkcia Fresh Balancer udržiava vlhkosť na optimálnej úrovni a umožňuje tak regulovať vlhkosť v priestore zásuvky, v ktorej vydrží ovocie a zelenina dlhšie čerstvé.

Moist Balance Crisper

Zásuvka bezpečne udržiava vlhkosť, pričom nastaviteľnou ventiláciou optimalizuje vlhkosť ovocia a zeleniny – v závislosti na vybranom režime.

Lineárny kompresor

Konvenčný kompresor pre potreby kompresie prevádza krútiaci pohyb na priamočiary pohyb piesta. Pri premene tohto pohybu dochádza k asymetrickému pôsobeniu a prenosu síl cez hriadeľ a ojnicu na piest. Naproti tomu lineárny kompresor vďaka odkláňaniu piestu v magnetickom poli vytvára priamočiary (lineárny) pohyb sám o sebe bez nutnosti transformácie krútiaceho pohybu. Jeho výhodou potom je nižšie trenie a teda o viac než 32% nižšia spotreba energie, nižšia hlučnosť a väčšia spoľahlivosť.

Nádržka na vodu

Viečko nádržky na vodu je rozumne urobené, takže nalievanie vody je jednoduchšie. Hranatá nádoba má tiež veľkorysú kapacitu 4 litre, takže nádržku nemusíte plniť tak často.

Total No Frost

LG Chladničky s funkciou Total No Frost (nenamrzajúce) nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

Systém Multi Air Flow

Systém rozšíreného prúdenia vzduchu zabezpečuje efektívnu cirkuláciu chladného vzduchu a eliminuje teplotné odchýlky v chladničke a mrazničke. Vďaka systému Multi Air Flow sa po každom otvorení chladničky rýchlo obnovuje vnútorná nastavená teplota.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.2 cm
Výška 179 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Celkový čistý objem 601 L
Čistá kapacita chladničky 411 L
Čistá kapacita mrazničky 214 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia LG GSL481PZXZ

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Monika

28. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • Spokojnost.
  • Velky priestor.
  • Ticha prevadzka.
  • Pekny dizajn
  • Odporucam