LG GSXV91MBAE

Šírka: 91.3 cm, Výška: 179 cm, Maximálna hlučnosť: 36 dB, Celkový čistý objem: 635 L, Čistá kapacita chladničky: 416 L, Čistá kapacita mrazničky: 219 L, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 2 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 43,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

inteligentná americká chladnička LG GSXV91MBAE, energetická trieda E, objem chladiacej časti 416 litrov, objem mrazáku 219 litrov, mraziaci výkon 12 kg/24 hodín, výrobník ľadu vo dverách(bez pripojenia na vodu), dvere Door-in-Door, technológia LG Total No Frost, Deodorizer na pohltenie zápachu, systém Door cooling, prúdenie vzduchu Multi Air Flow, aplikácia LG ThinQ a Wi-Fi, Smart Diagnosis, systém AI Smart Learner, zadná stena Metal Fresh, akumulačná doba 2 hodiny, LED osvetlenie, hlučnosť 36 dB, LG lineárny kompresor, antibakteriálne tesnenie, horizontálne madlo, rozmery (VxŠxH): 179 x 91,3 x 73,5 cm

LG GSXV91MBAE

Inteligentná americká chladnička poskytne veľa úložného miesta pre všetky vaše potraviny. S celkovým čistým objemom 635 litrov sa do nej zmestí viac ako ste čakali. Väčšiu časť zaberá chladnička o objeme 416 litrov. Mraznička, umiestnená vľavo, má objem 219 litrov a k dispozícii máte 2 šuflíky, 3 police a 2 dverové poličky. Chladnička disponuje úžasnými vlastnosťami, napríklad Total No Frost, dverami InstaView Door in Door, UVnano, Multi-Air Flow™ či Door Cooling+™.

InstaView Door-In-Door

Dvierka americkej chladničky InstaWiew Door-in-Door sú vybavené elegantným panelom so zrkadlovým sklom, ktorý sa po dvoch rýchlych poklepaniach rozsvieti. Vďaka tomu vidíte dovnútra bez potreby otvárať dvieka chladničky, čím sa znižuje strata chladného vzduchu a vaše potraviny si udržia dlhodobú čerstvosť.

Čerstvé potraviny

Americká chladnička je vybavená technológiou LinearCooling, ktorá je zodpovedná za stálu a optimálnu teplotu. Zakúpená zelenina a ovocie si ponechá svoj vzhľad a čerstvosť až po dobu 7 dní.

LG ThinQ™

Nadšenci technológií a aplikácií môžu využívať LG ThinQ™ aplikáciu a pomocou smartfónu ovládať inteligentnú chladničku. Jednoduché prepojenie smartfónu s inteligentnou chladničkou umožní sledovať a nastavovať diagnostiku chladničky. V prípade že nie ste doma, môžete prostredníctvom telefónu nastaviť požadovanú teplotu alebo expresné mrazenie a diagnostiku chladničky.

Rovnomerné chladenie

Funkcia DoorCooling+™ sa stará o rýchlejšie a rovnomernejšie chladenie vo vnútri chladničky, aby vaše potraviny zostali stále čerstvé a nápoje vychladené.

FRESH Balancer

Kľúčom k zachovaniu čerstvosti ovocia a zeleniny v chladničke je udržiavanie správnej úrovne vlhkosti. Zásuvka LG FRESH Balancer je vybavená jednoduchým prepínačom, ktorý reguluje optimálnu vlhkosť na skladovanie ovocia alebo zeleniny s cieľom zachovať dlhšie čerstvosť. Vyberte si a zaručte vašim potravinám optimálne skladovacie podmienky.

Technológia UVnano™

Táto technológia vďaka UV svetlu odstráni z vodnej dýzy dávkovača až 99,99% baktérií. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.3 cm
Výška 179 cm
Maximálna hlučnosť 36 dB
Celkový čistý objem 635 L
Čistá kapacita chladničky 416 L
Čistá kapacita mrazničky 219 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG GSXV91MBAE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené