LG GTF916PZPZD

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte debničku ovocia v hodnote až do 80 € ako darček po registrácii
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

Cena:
949,00 €

Pôvodná cena 1 049,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 18,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná smart chladnička LG GTF916PZPZD vo farbe platinum silver v energetickej triede A++ s vonkajším LED displejom. Čistý objem chladničky je 418 l a mrazničky 174 l. Vybavená LG lineárnyminvertorovým kompresorom + Total No Frost. Ďalšími kľúčovými vlastnosťami chladničky sú MultiAirFlow, DoorCooling+, Deodorizer, Automat na vodu, ochrana dverového tesnenia, detský zámok, alarm otvorených dverí. Interiér chladničky LG GTF916PZPZD je vybavený 2 policami z tvredného skla s kovovým dekórom, 2 zásuvkami, držiakom na vajíčka a LED osvetlením. Mraznička je umiestnená hore a jej výbavou je 1 polica z tvredeného skla a otočný výrobník ľadu. Chladnička podporuje aj LG Smart ThinQ a Wifi smart funkcie a smart diagnostics. Celková výška chladničky je 184 cm. Hlučnosť chladničky dosahuje 38 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 10 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Jednoduché ovládanie

Kombinovaná smart chladnička LG GTF916PZPZD vo farbe platinum silver prichádza s Touch LED Displejom s jednoduchým ovládaním dotykom v elegantnom dizajne. Pohodlne ovládate a nastavujete teplotu oddelene v chladiacej alebo mraziacej časti. Vďaka NatureFresh udrží vaše poraviny dlhšie čerstvé s presnou kontrolou teploty.

Rovnomerné chladenie kedykoľvek a kdekoľvek

Systém LINEAR Cooling™ udržiava výkyvy teploty v rozmedzí ±0,5 ℃, vďaka čomu je v chladničke udržiavaná stabilná a rovnomerná teplota pre dlhodobú čerstvosť uskladnených potravín. LG DoorCooling zabezpečí rovnomernejšiu teplotu vo vnútornom priestore chladničky a o 35 % rýchlejšie chladenie ako štandardné systémy chladenia. Značne tak redukuje teplotné rozdiely medzi vnútornou časťou chladničky a priestorom vo dvierkach.

Fresh 0 Zone

Už nemusíte strácať drahocenný čas s rozmrazovaním. V zásuvke Fresh 0 Zone sa udržuje teplota okolo 0 ℃, čo vám umožní začať s varením ihneď bez časovo náročného rozmrazovania.

Úspora energie vďaka novšiemu kompresoru

Invertorový lineárny kompresor od spoločnosti LG priniesol revolúciu jadra chladničky. Poskytuje úsporu energie až 32 %, špičkovú odolnosť a nastavenie optimálnej teploty, vďaka ktorej zostanú potraviny dlhšie čerstvé. Technológia NatureFRESH od spoločnosti LG zahŕňa tri funkcie, vďaka ktorým budú potraviny dlhšie čerstvé: FRESH Balancer, FRESH Converter a NatureFRESH Cooling.

Total No Frost

LG Chladničky s funkciou Total No Frost (nenamŕzajúce) nie je nutné odmrazovať. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé. Zachovanie čerstvých potravín je možné kdekoľvek v chladničke. Funkcia No Frost vám tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň si zachovávajú čistejší interiér.

Systém Multi Air Flow

Systém rozšíreného prúdenia vzduchu zabezpečuje efektívnu cirkuláciu chladného vzduchu a eliminuje teplotné odchýlky v chladničke a mrazničke. Vďaka systému Multi Air Flow sa po každom otvorení chladničky rýchlo obnovuje vnútorná nastavená teplota.

Smart Diagnosis

Služba LG Smart Diagnosis je rýchly a jednoduchý spôsob riešenia problémov bez potreby zavolať opravára. Stačí zavolať na linku služieb zákazníkom spoločnosti LG a položiť telefón na spotrebič. Spotrebič následne komunikuje s počítačom, ktorý vykoná diagnostiku v priebehu niekoľkých sekúnd a ponúkne okamžité riešenie.

Energetická účinnosť s dlhou životnosťou

LED osvetlenie v tejto smart chladničke zaručuje vysokú energetickú účinnosť a dlhodobú životnosť v  porovnaní so štandardným žiarovkovýmosvetlením.

Jednoduché skladovanie

V prípade ak potrebujete mať vo svojej inteligentnej kombinovanej chladničke viac voľného priestoru pre mrazené potraviny, môžete zásobník na ľad jednoducho vytiahnuť a premiesniť podľa potreby.

Smart ThinQ™

Vďaka aplikácii Smart ThinQ™ môžete vašu inteligentú chladničku ovládať pomocou smartfónu a taktiež spustiť jej diagnostiku aj v čase, keď sa práve nenachádzate doma. Pomocou mobilného telefónu môžete veľmi jednoducho a pohodlne nastavovať teplotu chladničky alebo urobiť inteligentnú diagnostiku.

Vlastnosti

Nerezová kombinovaná chladnička LG GTF916PZPZD s mrazničkou umiestnenou dole má celkový objem 592 l. Vnútorné vybavenie chladiacej časti v objeme 418 l tvorí

 • LED osvetlenie
 • 2 police z tvrdeného skla s kovovým dekórom
 • horná zásuvka - Fresh 0 Zone, na mäso a ryby
 • dolná zásuvka - rozdelená, s reguláciou vlhkosti
 • držiak na vajíčka

Mraznička v celkovom objeme 174 l je vybavená 1 policou z tvrdeného skla a výrobníkom ľadu. Tesnenie dverí je ošetrené antibakteriálnym činidlom Bioshield, ktoré zabraňuje rastu plesní, a tak bráni deformácii tesnenia. Súčasťou chladničky je Deodorizer - pohlcovač zápachu, čím je zabezpečený vo vašej chladničke vždy svieži vzduch. Môžete mať tak istotu, že vaše potraviny zostanú v bezpečí za každej situácie. Chladnička disponuje detským zámkom a alarmom otvorených dverí.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 86 cm
Výška: 184 cm
Hĺbka: 73 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 86 cm
Výška: 184 cm
Hĺbka: 73 cm
Hmotnosť: 91 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 330 kWh
Klimatická trieda: T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 15 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: hore
Čistá kapacita mrazničky: 174 L
Mraziaci výkon: 7 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 592 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 418 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: GTF916PZPZD.APZQEUR

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore