LG HF60LSR

 • Doprava zadarmo

Počet HDMI portov: 2, Rozlíšenie: 1920x1080, Typ technológie: LED, Kontrastný pomer: 150000:1, Životnosť lampy: 30000 hod.,


Cena 839,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 16,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spoľahlivý Smart LED projektor LG HF60LSR v bielom prevedení sa vďaka všestranným možnostiam inštalácie, kompaktným rozmerom, jasnému a ostrému obrazu a nenáročnej údržbe stane zábavnou súčasťou vašej domácnosti. Dokáže premietať obraz v rozmedzí 30“ – 120“ s projekčnou vzdialenosťou 1,23 – 2,46 metra a s určitosťou poteší kvalitné Full HD rozlíšenie (1920 × 1080), svietivosť 1 400 lúmenov, kontrastný pomer 150 000 : 1 či životnosť lampy až 30 000 hodín. Zariadenie je schopné prijímať bezdrôtové televízne signály, disponuje WebOS systémom, technológiou TrueMotion, korekciou lichobežníkového skreslenia v 4 rohoch, 1,1× funkciou priblíženia, dvojicou USB vstupov (stačí pripojiť USB kľúč a sledovať filmy, obrázky či kancelárske súbory) či dvojicou HDMI vstupov.

Prenosný LED projektor

Tento model má výkonnú kvalitu obrazu s rozlíšením Full HD a svietivosťou 1 400 lúmenov. Nechýba ani bezdrôtové prepojenie s mobilnými zariadeniami alebo Bluetooth prenos zvuku.

 • Full HD LED projektor

 • TrueMotion

 • Projekčná plocha 120“

 • Svietivosť 1 400 lúmenov

 • Bezdrôtové zdieľanie obrazovky

 • Kompatibilita zvuku cez pripojenie Bluetooth

 • Projekčná vzdialenosť od 1,23 do 2,46 metra

 • Výkon reproduktoru 3 W + 3 W stereo

 • 2× HDMI

 • 2× USB

Rozlíšenie Full HD

Projektor ponúka ostrý obraz v rozlíšení Full HD, svietivosť 1 400 lúmenov, kontrastný pomer 150 000 : 1, LED svetelný zdroj a Triple XD Engine. 

TrueMotion

Technológia MEMC (Motion Estimation and Motion Compensation) je typ spracovania videa, pri ktorom sa vytvárajú animačné snímky medzi existujúcimi snímkami, čím sa umožňuje, že animácia je plynulejšia. 

Projekčná plocha až 120“

Vďaka projekčnej ploche s uhlopriečkou až 120“ si užijete zážitok zo sledovania ako v kine. Veľkosť plátna projektora, ktorá sa rovná štyrom 60“ televízorom, vytvorí zážitok z vášho domáceho kina taký pohlcujúci, že sa budete cítiť, akoby ste kino priniesli do svojho domu.

WebOS

Vychutnajte si optimalizované rozhranie Smart pre veľkú obrazovku a inteligentné funkcie. Navigácia v obsahu je jednoduchá vďaka dizajnu používateľského rozhrania založeného na spätnej väzbe od zákazníkov televíznych prijímačov.

Bezdrôtové riešenie

Zdieľanie obrazovky poskytuje zážitky bez použitia káblov pri pripájaní počítača, smartfónu, tabletov alebo Bluetooth reproduktorov. (zdieľanie obrazovky LG podporuje iba pripojenie medzi zariadeniami CineBeam a Miracast (Android)/WIDI (Intel))

Bez potreby prenosného počítača

Už nie je potrebné pripájať počítač. Stačí pripojiť a prehrať USB a sledovať filmy, obrázky, hudbu a kancelárske súbory ako PPT, Excel a Word. 

Vychutnajte si inteligentný obsah

Zažite rôzny obsah, ako napríklad YouTube, hulu, vudu s týmto projektorom kdekoľvek si zmyslíte. (poskytovaný obsah sa môže meniť podľa stavu poskytovateľa)

Živá televízia na ľubovoľno mieste

Tento model je prenosný projektor s televíznymi funkciami. Bez ohľadu na to, či ide o televízny tuner, projektor je schopný prijímať bezdrôtové televízne signály, aby vám umožnil vychutnať si športové hry v reálnom čase a televízne programy s veľkosťou až 120“. 

Jednoduchá inštalácia

Projektor ponúka funkciu 1,1× priblíženia a korekciu lichobežníkového skreslenia v 4 rohoch, ktoré uľahčujú inštaláciu projektora. Možno sa tak ľahko vysporiadať so skreslením obrazu alebo nedostatočnou vzdialenosťou od projekčnej plochy. 

LED svetelný zdroj

LED svetelný zdroj tohto projektora sa vyznačuje životnosťou až 30 000 hodín. To znamená, že pokiaľ by ste projektor používali 4 hodiny denne, životnosť svetelného zdroja dosiahne 20 rokov. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Rozlíšenie 1920x1080
Typ technológie LED
Kontrastný pomer 150000:1
Životnosť lampy 30000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG HF60LSR

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené