LG LSWD100E


Práčka so sušičkou, Energetická trieda A, Kapacita sušenia: 7 kg bielizne, 1600 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 190 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 55 kWh na 100 cyklov prania, 14 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 71 cm. Viac info


NAY Extra cena 1 700,10 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 188,90 €.

Cena 1 889,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 37,78 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Parná práčka so sušičkou LG LSWD100E v bielom prevedení s čiernymi dvierkami. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 12 kg a pre sušenie 7 kg. Ponúka 14 programov pre pranie, 14 prídavných možností a 4 programy pre sušenie. Je vybavená systémom Al Wash, funkciou parného prania vhodného pre alergikov a programom TurboWash. Maximálna hlučnosť dosahuje 72 dB. Max. rýchlosť odstreďovania je 1 600 ot./min. Práčka so sušičkou disponuje invertorovým bezuhlíkovým motorom, systémom automatického dávkovania pracieho prostriedku a aviváže, ovládacím panelom v češtine a LED dotykovým kruhovým displejom. Je možné ju ovládať aj na diaľku pomocou mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi.

Programy a funkcie:

  • 14 programov na pranie: Bavlna, Eco 40-60, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Jemná bielizeň, Škvrny, Rýchly 14, Ručné pranie/Vlna, Outdoorové oblečenie, Turbo Wash 49, Pranie+sušenie (7+7kg), Čistenie bubna, Načítať program (defaultne nastavené Pláchanie s odstredením), Parné programy: Pre alergikov, Osvieženie bielizne, ďalšie programy na stiahnutie cez Wi-Fi (Smartphone s OS Android, aplikácia LG ThinQ)

  • 14 prídavných možností: Predpierka, Redukcia pokrčenia, Antialergické pláchanie, Bez pokrčenia, Odložený štart (3-19 hodín), Detská poistka, Zvuková signalizácia on/off, Pridať bielizeň, Diaľkový štart, (stiahnutie programu + Smart Diagnosis), Turbo wash, Možnosti prania: Normálne, Možnosti pláchania: Pláchanie+, Pláchanie ++, Pláchanie ++ hold

  • 4 programy sušenia: Normálne Eko, Sušenie nižšou teplotou, Suché na žehlenie, Do Skrine (Normálne)

Inteligentná starostlivosť o tkaniny

Systém AI DD™ dokáže odvážiť množstvo bielizne a posúdiť jemnosť tkaniny, aby automaticky nastavil optimálne pohyby prania. Technológia AI DD™ ponúka až o 18 % lepšiu ochranu vašich tkanín. Vyberie tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň.

Čo je to AI DD

Technológia AI DD detekuje okrem hmotnosti zároveň aj jemnost látok a zvolí pre ne optimálne nastavenie pracích pohybov.

Starostlivosť pre alergikov

Technológia LG Steam sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9 % alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí.

Automatický systém dávkovania

Spotrebič je vybavený systémom Auto Dosing, ktorý dokáže zistiť a uvoľniť dokonalé množstvo pracieho prostriedku a aviváže pre každú dávku bielizne.

Dotykový displej

Práčka ponúka pohodlné ovládanie prostredníctvom intuitívneho kruhového LCD displeja. Displej je jemne zošikmený pod uhlom 17 stupňov, čo umožňuje lepšie sledovanie pre vaše oči a ovládanie pre vaše ruky. Na otvorenie dvierok stačí zatlačiť, takže ušetríte ďalšie kroky, keď máte plné ruky.

SmartThinQ™

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka technológii SmartThinQ™ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám.

Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Elegantný dizajn

Biely smaltovaný povrch dodá každej práčovni oslnivý vzhľad. Táto úprava, ktorá sa ľahko čistí, je odolná voči korózii a poškriabaniu, zachováva si lesk a zabezpečuje dlhotrvajúci čistý povrch. Kontrastné čierne sklenené dvierka sú tiež odolné voči prasknutiu a poškriabaniu.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1600 ot./min.
Maximálna hĺbka 71 cm
Trieda energetickej účinnosti A

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG LSWD100E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami