LG MH6535GIS


Vstavaný displej: Áno, Počet programov: 32, Dizajn skrine: voľnestojací, Gril: Áno, Vnútorný objem: 25 L, Výkon grilu: 900 W, Typ varenia: gril, Integrované hodiny: Áno,


Cena 125,00 €

2,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mikrovlnná rúra LG MH6535GIS v čiernom prevedení s funkciou grilu má objem 25 litrov. Jednoduché dotykové ovládanie a prehľadný displej. Na výber až 32 programov. Vybavená technológiou Smart Inverter pre reguláciu teploty a vnútorným LED osvetlením. Vnútro s antibakteriálnym náterom EasyClean. Stabilný otočný prstenec zaistí dokonalú stabilitu riadu. Má funkciu rýchle varenia, rozmrazovanie, zdravé vyprážanie a pečenie. Výkon mikrovlnky je 1000 W, gril má 900 W.

Regulácia teploty

Mikrovlná rúra značky LG je vybavená technológiou Smart Inverter, ktorá zaistí výborný výkon pri všetkých funkicách ako je ohrev alebo rozmrazovanie. Tepltou v mikrovlnke si viete regulovať, vďaka čomu bude vaše jedlo zohriate podľa vašich predstáv.

Funkcie

V menu mikrovlnej rúry nájdete množstvo užitočných funkcií. Nechýba funkcia rozmrazovania, pri ktorej si viete nastaviť optimálnu teplotu, aby sa suroviny úplne rozmrazili. Funkcia rýchleho varenia skráti dobu prípravy. Grilované pochúťky si pripravíte s funkciou grilu.

Bez baktérií

Antibakteriálny náter EasyClean vo vnútri mikrovlnky eliminuje zachytávanie baktérií na povrchu a navyše sa jednoducho čistí. Vnútro osvetľujú biele LED diódy, ktoré sú veľmi úsporné a dostatočne osvetlia celý priestor. Otočný tanier je položený na šesťhrannnom prstenci. Vďaka 6 kolieskam je zaručená lepšia stabilita tanierov, misiek a pohárov. 
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Počet programov 32
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Áno
Vnútorný objem 25 L
Výkon grilu 900 W
Typ varenia gril
Integrované hodiny Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG MH6535GIS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené