LG OLED65C32 (2023)


Televízor, Smart, OLED obrazovka, Uhlopriečka: 164 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 3 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info


Cena 1 299,00 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 1 349,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 25,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

10×

97.8% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peniaze
Výborná

10 + nakupů

Zobraziť 10 recenzií

Popis produktu

Smart televízor LG OLED65C32LA evo C3 s uhlopriečkou 65“ (164 cm), OLED obrazovkou so 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) či miliónmi samosvietiacich pixelov prinesie do vašej domácnosti jasný a intenzívny obraz s čistými a presnými farbami.

LG OLED evo. Priekopník desaťročia.

Čo robí LG OLED evo vrcholom svetovej jednotky v technológii OLED? Ikonické prvenstvo vďaka tvarom, ktoré povzbudzujú vašu predstavivosť. Jasnejší a výraznejší obraz, tak živý, že sa cítite ako súčasť sledovaného obsahu. Veľkolepý zvuk, ktorý umocňuje reálny zážitok toho, čo sledujete. A pokročilá technológia, ktorá sa neustále vyvíja a zdokonaľuje váš televízny zážitok. A dôveru, ktorá umožňuje ponúknuť 5-ročnú záruku.

Procesor α9 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K

Vstúpte do sveta α-realizmu, zdokonaľovaného počas 10 rokov inovácií. Portál do nových vesmírov a pocit, ako keď ste súčasťou príbehu. Staňte sa hlavnou postavou obklopenou výnimočnými vylepšeniami obrazu a zvuku Procesora α9 4K Gen6 AI.

 • AI Super Upscaling - Systém spracovania AI pomocou technológií AI Noise Reduction a AI Super Resolution klasifikuje obrázky a na základe ich kategórie odstraňuje šum. Algoritmy hlbokého učenia potom zdokonaľujú tváre a predmety, aby vyzerali čistejšie, výraznejšie a viacrozmerne bez toho, aby bol vzhľad umelý.

 • OLED Dynamic Tone Mapping Pro - Technológia OLED Dynamic Tone Mapping Pro vylaďuje obraz prostredníctvom procesu vylepšenia, ktorý zvýrazňuje kontrast v oblastiach s malou mierou prechodu, rozjasňuje oblasti so strednými tónmi a dodáva expresívne detaily oblastiam s veľkou mierou prechodu.

 • HDR Expression Enhancer - Technológia HDR Expression Enhancer aplikuje individuálne krivky mapovania odtieňov na predmety, ktoré prirodzene priťahujú zrak, takže ostro a výrazne vynikajú.

 • AI Sound Pro - Technológia AI Sound Pro virtuálne zmiešava zvuk, čím vytvára efekt 9.1.2-kanálových priestorových reproduktorov s vylepšenou čistotou a vyvážením.

Uzrite ešte väčší jas OLED

Kultové samosvietiace pixely modelov LG OLED sú ešte jasnejšie než predtým vďaka technológiám Light Boosting Algorithm, Light Control Architecture a ďalším vylepšeniam, ktoré využívajú procesor α9 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K.

Konzola Synergy

Táto konzola navrhnutá špeciálne pre model LG OLED C3 sa dokonale hodí k televízoru bez ohľadu na to, či si vyberiete montáž na stenu alebo umiestnenie na stojane. Okrem toho, že elegantne dopĺňa interiér, umožňuje trom reproduktorom vysielajúcim zvuk nahor naplno využiť svoj potenciál. (*Soundbar je možné zakúpiť samostatne.)

Zvuk a obraz splynú v jedno

 • Harmónia televízora a Soundbaru - Ak použijete televízor LG OLED TV s LG Soundbarom, budú spolupracovať ako jeden reproduktor a vytvoria trojrozmerný zvuk koncertnej siene.

 • Viac nastavení zvuku - Pripojte k televízoru LG OLED TV Soundbar LG a automaticky sa zapne režim Soundbaru, ktorý sprístupní 3 nové nastavenia. (*Režim Soundbaru sa môže líšiť v závislosti od modelu televízora.)

Ultratenký dizajn

Elegantný prakticky vo všetkých smeroch. LG OLED evo C3 splýva s pozadím s takmer neviditeľnými rámčekmi pre obrazovku bez hraníc. Sledujte, ako jeho tenký dizajn, vycibrený počas 10 rokov, ladí s vašim priestorom. (*Soundbar je možné zakúpiť samostatne.)

Bez potreby podsvietenia

Pixely dosahujú svoj najjasnejší a najlepší potenciál, keď sú samostatné a svietia bez jednotvárnej žiary podsvietenia.

 • Nekonečný kontrast - Vďaka hlbokej tmavej čiernej, ktorú možno dosiahnuť len prostredníctvom samosvietiacich pixelov, výrazný kontrast odkrýva detaily, ktoré očiam zvyčajne zostanú skryté, pričom obraz je ostrý a má vysoké rozlíšenie.

 • 100 % vernosť farieb a 100 % rozsah farieb - Pri 100 % vernosti a rozsahu farieb sa farby zobrazujú presne ako pôvodné farby – so sýtymi odtieňmi v jasných aj tmavých prostrediach.

Prispôsobenie podľa vašich predstáv

Či už ide o obľúbený obsah alebo preferovaný spôsob sledovania, webOS 23 New Home predstavuje centrum, ktoré sa vám prispôsobí.

 • Môj profil - Získajte prispôsobené odporúčania filmov, prehľad nasledujúcich zápasov svojho tímu a svoje vlastné oznámenia, a to všetko na jednom mieste určenom pre vás. (*Podporované ponuky a aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

 • Rýchla karta - Vytvorte si vyhradené karty svojich obľúbených aplikácií a služieb. Usporiadajte ich podľa svojich predstáv, vymeňte ich a rýchlo prejdite na svoj obsah.

 • AI Picture Wizard -Vyberte si svoje obľúbené obrázky a funkcia AI Picture Wizard na základe analýzy 85 miliónov prípadov z 27 kategórií nastaví ideálnu ostrosť, kontrast a čistotu a intenzitu farieb.

 • AI Concierge - Získajte odporúčania nového obsahu na sledovanie na základe svojej histórie hlasového vyhľadávania.

(*Podporované ponuky a aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

Obraz a zvuk ožívajú

 • Dolby Vision - Mimoriadne živý obraz vďaka technológii Dolby Vision a pohlcujúci priestorový zvuk prostredníctvom technológie Dolby Atmos vdýchnu scénam život.

 • Filmmaker Mode - Pri spracovaní obrazu sa môže stratiť pôvodné čaro filmu. Režim Filmmaker Mode zachováva režisérsky zostrih, aby ste si mohli filmy vychutnať autentickejšie.

 • Zábava - Nalaďte si všetky obľúbené streamovacie služby priamo z televízora vrátane služieb Netflix, Paramount+, SkyShowtime, Disney+, Prime Video, Apple TV+ a LG Channels. (Dostupnosť obsahu a aplikácií sa môže líšiť v závislosti od krajiny alebo oblasti. **Pre služby OTT sa vyžaduje samostatné predplatné.)

Hranie hier na špičkovej úrovni

Pri každej hre sa budete cítiť ako víťaz. Úchvatne krátky čas odozvy 0,1 ms, kompatibilita s technológiou NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium a podpora VRR spoločne vytvárajú čistý a plynulý obraz, ktorému sa nič nevyrovná, zatiaľ čo používateľské prostredie zamerané na hráčov a jednoduché streamovanie hier vám umožnia ihneď a naplno sa ponoriť do hrania. (*VRR je certifikovaná špecifikácia rozhrania HDMI 2.1.)

 • Herný panel a optimalizácia - Optimalizácia hier umožňuje použiť optimálne nastavenia podľa žánru hry a prostredia hrania. Preskúmajte kartu Zvuk a zosilnite akciu alebo sa na karte Hry uistite, že všetko je správne nastavené a nakonfigurované. Nemusíte ani pozastaviť hru. Stačí prejsť do ponuky prostredníctvom herného panela zobrazeného spolu s hrou, ktorú si práve užívate.

 • Hry v cloude - Získajte priamo prostredníctvom televízora prístup k službe GeForce NOW a objavte knižnicu s obrovským množstvom hier, z ktorých si môžete vybrať. (*Môže sa vyžadovať predplatné služby GeForce NOW.)

Športové senzácie

Šport bude v centre pozornosti. Personalizované športové upozornenie vás udrží v obraze o vašom obľúbenom tíme s priamym prístupom k rozpisu zápasov z vašej domovskej obrazovky. S desaťročím inovácií vám iba LG OLED prináša realizmus ako na štadióne s veľkým displejom a ostrým rozlíšením procesora α9 4K Gen6 AI – ideálny pre sledovanie dvoch zápasov naraz s funkciou Multi View.

Udržateľnosť

Modely LG OLED sú šetrné k našej planéte od výroby až po likvidáciu, či už vďaka ekologickému návrhu produktov, menšiemu množstvu obalov, úspore energie pri používaní alebo systému zhodnocovania odpadu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

10 recenzií LG OLED65C32 (2023)

97.8% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jana

12. 6. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaZuzana

2. 6. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáJan

27. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • kvalita obrazu, tenke prevedenie

pekna dizajnova tv s perfektnym obrazom, prirodzene farby


Peter

13. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • vynikajuci obraz a slušný je aj zvuk
 • lahke ovladanie, mnoho smart funkcii
 • zatial nic

moj prvy velkoformatovy TV, obraz je vynikajuci, zvuk slusny, cena oproti inym znackam je rozhodne znesitelna